Помогнете на едно хлапе,зарибило се по спининг риболова

Ако имате някой стар такъми за подаряване, това е мястото ;)
zaiko_baiko
Мнения: 5
Регистриран на: Сря Ное 21, 2018 16:14
Риболов: ловя и на плувка и на спининг

Помогнете на едно хлапе,зарибило се по спининг риболова

Мнение от zaiko_baiko »

Здравейте на всички!!!Та накратко нека ви разкажа...От малък съм по барата на село и по р.Вит заедно с другите лапета с парашути,цапалки,изобщо всякакви принадлежности,които си правехме сами...Както се досещате хващахме само уклей(тук при нас бельовичка) и дребни каракуди(таранки) тогава беше голям кеф...изпитвахме страшно удоволствие...та бях забравил тези времена ,докато това лято не намерих старата си ,,въдица,, на двора...вече на 15 години си спомних много неща,но се замислих,че вместо да лежа у нас и да спя можех да ида да седя малко край реката...правех го от скука,не че хващах нещо кой знае какво...докато не видях един доста по-възрастен колега,който ловеше с нещо много странно за мен тогава...някакво въртящо такова нали хахах(блесна) та хвана една щука близо 60см пред мен и тогава започнах да ходя с него...колкото да го гледам,че ми беше любопитно...после си взех една блесна за 2лв и я закачих на пръчката хахахахаххахах... смятайте какво беше блесна на пръчка...та горд,че ще ловя големите щуки хвърлих под бента и чакам аз чакам...държа пръчката и блесната седи като примамка...дойде един човек...вика на какво ловиш и аз му казвам на блесна...хахах той се спука да се смее и тогава разбрах,че съм доста глупавичък... та така отворих щкафа на прадядо ми,който беше единствения рибар от рода ми...взех една макара и един 7метров прът...добре бе сглобих го плувка,кука,олово нали всичко точно...хвърлям от моста и така ми кълват кленчета на бял червей и започнах да ходя всеки ден...ставам и отивам и един ден се сетих за ония дядо и се реших да загърбя плувкарството и да започна само на блесни и воблери и т.н Та купих си 2 силикончета и естествено ги изгубих на първия ден,но важното е че както се казва имам ,,мерак,, и сега през учебната година всяка събота и неделя съм на село на р.Вит....Та ако имате някакви стари неизползваеми примамки,макари или каквото щете ще ми е от полза зашото за баща ми е глупаво да хвърлям пари за риболо но вмомента си събирам за пръчка и така...Благодаря ви :tup:
Аватар
bat.galin
Мнения: 1952
Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 18:50
Местоположение: Добрич
дал Браво: 637 пъти
получил Браво: 446 пъти

Re: Помогнете на едно хлапе,зарибило се по спининг риболова

Мнение от bat.galin »

1. Снимка на всички страници с оценките в бележника.
2. Училище, клас и име на класен ръководител.
3. Копие от писмено изразено съгасие от родител / настойник, с което се съгласяа да бъдат изпратени на негово име риболовните принадлежности, - непълнолетни граждани не притежават одобрени от Закона за българските документи а самоличност документи.
Чакаме ги, Зайко Байко, за да почнем да пращаме.
Поздрави.
Кум Вълчан.
dodo74
Мнения: 8
Регистриран на: Сря Яну 10, 2018 15:18
дал Браво: 50 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Помогнете на едно хлапе,зарибило се по спининг риболова

Мнение от dodo74 »

bat.galin написа:1. Снимка на всички страници с оценките в бележника.
2. Училище, клас и име на класен ръководител.
3. Копие от писмено изразено съгасие от родител / настойник, с което се съгласяа да бъдат изпратени на негово име риболовните принадлежности, - непълнолетни граждани не притежават одобрени от Закона за българските документи а самоличност документи.
Чакаме ги, Зайко Байко, за да почнем да пращаме.
Поздрави.
Кум Вълчан.
:tup:
И аз ще се включа при същите условия .
zaiko_baiko
Мнения: 5
Регистриран на: Сря Ное 21, 2018 16:14
Риболов: ловя и на плувка и на спининг

Re: Помогнете на едно хлапе,зарибило се по спининг риболова

Мнение от zaiko_baiko »

Нямате ядове не ме е срам от оценките нито от училището в което уча смятам че са що годе добри...ама е малко рисковано да си пращам личните данни по разни форуми но нямам против за съгласието на родител и име на училище и оценки :) А за никнейма ми това е доста стар прякор ,,от както бях млад,, хахаха
zaiko_baiko
Мнения: 5
Регистриран на: Сря Ное 21, 2018 16:14
Риболов: ловя и на плувка и на спининг

Re: Помогнете на едно хлапе,зарибило се по спининг риболова

Мнение от zaiko_baiko »

Та ето снимки ако се чудите от къде са от електронния дневник на училището, защото в бележника имам малко нанесени хаха не мисля че беше толкова важно но щом настоявате
...
Screenshot_2018-11-23-17-55-56.png
Screenshot_2018-11-23-17-55-56.png (95.27 KiB) Преглеждано 4473 пъти
Screenshot_2018-11-23-17-55-36.png
Screenshot_2018-11-23-17-55-36.png (116.18 KiB) Преглеждано 4473 пъти
Screenshot_2018-11-23-17-55-10.png
Screenshot_2018-11-23-17-55-10.png (157.69 KiB) Преглеждано 4473 пъти
Screenshot_2018-11-23-17-54-53.png
Screenshot_2018-11-23-17-54-53.png (154.34 KiB) Преглеждано 4473 пъти
Аватар
Doktor-5
Мнения: 3136
Регистриран на: Пет Юни 09, 2006 15:16
Местоположение: гр.Бургас
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 71 пъти
Обратна връзка:

Re: Помогнете на едно хлапе,зарибило се по спининг риболова

Мнение от Doktor-5 »

Баси, какво доживях, кви са тези бележници! :shock:
Ами момъка е отличник, пращайте! :D
.....Ако един състезател участва във всички възможни турнири, то рано или късно, по независими от него причини и обстоятелства, все някога става първи....(Киро Джигита)

КСР ВИДРАКС
Аватар
Preacher
Мнения: 839
Регистриран на: Сря Апр 19, 2017 0:36
Риболов: спининг
дал Браво: 13 пъти
получил Браво: 40 пъти

Re: Помогнете на едно хлапе,зарибило се по спининг риболова

Мнение от Preacher »

С 1 добре, хайде да видим 2 и 3. :D


2. Училище, клас и име на класен ръководител.
3. Копие от писмено изразено съгасие от родител / настойник, с което се съгласяа да бъдат изпратени на негово име риболовните принадлежности, - непълнолетни граждани не притежават одобрени от Закона за българските документи а самоличност документи.
Аватар
makiavelli
Мнения: 292
Регистриран на: Нед Ное 06, 2005 15:22
Местоположение: София
дал Браво: 1 път
получил Браво: 9 пъти

Re: Помогнете на едно хлапе,зарибило се по спининг риболова

Мнение от makiavelli »

Млади момко, изпрати по скоро нещата, които колегите са поискали, за да получиш спинингова въдица от мен. Въдицата е Berkley Cherrywood 240, с акция до 25 грама.Дерзай!
Все по-болен на тема Риболов!!!
zaiko_baiko
Мнения: 5
Регистриран на: Сря Ное 21, 2018 16:14
Риболов: ловя и на плувка и на спининг

Re: Помогнете на едно хлапе,зарибило се по спининг риболова

Мнение от zaiko_baiko »

Абе както и да е не мисля да си давам данните и данните на други хора училището-ГПЧЕ Плевен а за съгласието на родителите няма ядове
zaiko_baiko
Мнения: 5
Регистриран на: Сря Ное 21, 2018 16:14
Риболов: ловя и на плувка и на спининг

Re: Помогнете на едно хлапе,зарибило се по спининг риболова

Мнение от zaiko_baiko »

9-ти клас имам документ за самоличност
Публикувай отговор

Обратно към “Подарява”