Моля за помощ аз съм начинаещ в спорта

Ако имате някой стар такъми за подаряване, това е мястото ;)
novakut
Мнения: 9
Регистриран на: Сря Дек 09, 2015 14:40
Риболов: Сега навлизам в спининговия риболов

Моля за помощ аз съм начинаещ в спорта

Мнение от novakut »

Здравейте тепърва навлизам в спорта и много се запалих главно от клипове в интернет и четох вашите теми много ми се ще и аз да имам някаква въдица някоя блесна и воблер но нямам средства да си закупя ако има някой който има излишни принадлежности за един начинаещ 15 годишен младеж бих се зарадвал ако ми ги подари аз съм от софия и можете да ми ги изпратите много благодаря предварително!
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8721
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1372 пъти
получил Браво: 422 пъти

Re: Моля за помощ аз съм начинаещ в спорта

Мнение от Д-р Флекс »

Браво младеж, смела постъпка, така се прави прощъпулник в спининга! :tup:

Дай си трите имена, адреса, телефона, ЕГН и най-близкия клон на Еконт, и ще ти пратя, каквото Бог дал!
novakut
Мнения: 9
Регистриран на: Сря Дек 09, 2015 14:40
Риболов: Сега навлизам в спининговия риболов

Re: Моля за помощ аз съм начинаещ в спорта

Мнение от novakut »

Благодатя ще си дам трите имена телефона и адреса на офиса но не и егн то няма смисъл от него Борис Мирославов Мирчев тел-0877934723 арес на офиса на еконт ул. 109 №19, 1343 София
Аватар
Димитър Тодоров
Мнения: 5650
Регистриран на: Вто Юни 07, 2005 19:48
Местоположение: Силистра, на Дунав
дал Браво: 547 пъти
получил Браво: 1049 пъти

Re: Моля за помощ аз съм начинаещ в спорта

Мнение от Димитър Тодоров »

ЕГН-то ,младеж, служи за това ,да се увери колегата ,че действително си младеж с голямо желание и по-скромни възможности, а не поредният хитрец ,който чака наготово.
Не е нужно да го обявяваш публично,може да го изпратиш и като лично съобщение на д-р Флекс,
щом искаш подаръци.
И не забравяй-ние не ловим риби.Ние,всъщност,ловим себе си..

Stay focused !
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8721
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1372 пъти
получил Браво: 422 пъти

Re: Моля за помощ аз съм начинаещ в спорта

Мнение от Д-р Флекс »

Признавам, искането на ЕГН бе лека провокация към будния младеж, тъй грамотен за невръстните си 15 години (е, пунктуацията му липсва напълно, но това е често срещано и при далеч по-възрастни и по-образовани колеги :wink: ). EГН не ми трябва, какво да правя с него? С ЕГН на 15-годишен младеж е невъзможно дори да се злоупотреби: той не може да влиза в никакви разпоредителни сделки, дори да се ожени със съгласието на родителите си, преди да навърши 16, не може! :D Далеч по-опасно и разкриващо лични данни е, например, да дадеш достъп до фейсбук-страницата си...

Както и да е. Какъвто и да си, какъвто и да са ти мотивите, Борисе, нямам нищо против да ти подаря една шепа примамки за щука, костур, бяла риба. Щом си от София, и си скоро във ваканция, ще можеш да минеш покрай мен, да си ги получиш "на ръка". Ако продължаваш да се интересуваш, драсни едно ЛС, и ще се разберем кога, къде, как. :wink:
novakut
Мнения: 9
Регистриран на: Сря Дек 09, 2015 14:40
Риболов: Сега навлизам в спининговия риболов

Re: Моля за помощ аз съм начинаещ в спорта

Мнение от novakut »

Супер няма проблем писах ти
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Моля за помощ аз съм начинаещ в спорта

Мнение от babydoctor »

ОК, от мен една почти съвсем нова спинингова тояжка на 2.10 - живея в Лозенец. 0884-249-323 - Краси. :tup:
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Ikonomec
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Апр 14, 2016 19:23
Риболов: Зарибен за спининг

Re: Моля за помощ аз съм начинаещ в спорта

Мнение от Ikonomec »

Здравейте колеги,

Ще използвам темата на младежа, за да изразя и моят наедрял интерес към спининга от 1 месец насам.
Никога не съм използвал изкуствени примамки, нито съм гонил друг хищник освен костури на перо до миналата есен, когато намерих една блесна и реших с пръчката ми за "леко" да хвърля няколко пъти.
Без никаква идея как се осъществява "играта" успях да хвана едно малко сомче, което направо озари лицето ми с усмивка.
И така след дълго мислене зимата реших това лято да се заминавам с изучаването и овладяването на спининг-а.

Пръчка си взех от изложението в Пловдив преди 2 седмици - okuma dead ringer 2,50m 10-32 g.
(нямам идея дали е добра за начинаещ, но ми хареса на вид и на държане). а и ми я намалиха от 90 на 70 лв.

Тук идва другия проблем - макара/влакно/стръв... нямам ни една макара с преден аванс, тъй че с радост бих приел някоя, подходяща за целта или да ме насочите към бюджетно решение.
Влакно поръчах от ebay (7$), както и някакъв комплект воблери за начинаещ - 10 броя за 8$..

Ами общо взето това е. Намирам се в Пловдив.

Благодаря предварително!
Ikonomec
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Апр 14, 2016 19:23
Риболов: Зарибен за спининг

Re: Моля за помощ аз съм начинаещ в спорта

Мнение от Ikonomec »

Здравейте колеги,

и макарата отпада - днес си купих DAIWA 3000. Просто като я видях и се влюбих някак си и реших, че искам това да ми е първата макара :)

не отказвам плетено влакно или 2-3 воблера/блесни/клатушки.

Благодаря предварително!
Публикувай отговор

Обратно към “Подарява”