откраднаха ми щеката

Ако сте изгубили, намерили или са ви откраднали такъми, тук може да споделите.
Аватар
kuzmich
Мнения: 472
Регистриран на: Пон Яну 04, 2010 16:04
Местоположение: sofia

откраднаха ми щеката

Мнение от kuzmich »

днес на панчарево ми откраднаха щеката явно там си има хора които дебнат дали си заключвате колата за 2мин докато си пренеса част от багажа ми откраднаха щеката maver 171 калъфа е много скъсан от горната страна ако на някой му предложат щеката моля да ми звънне тел 0883484096 Крум и естествено за стимул ще има и възнаграждение.
Последно промяна от kuzmich на Нед Сеп 23, 2012 22:01, променено общо 1 път.
esetra
Мнения: 65
Регистриран на: Съб Яну 22, 2011 10:58

Re: откраднаха ми щеката

Мнение от esetra »

Искрено ти съчувствам пич!
На мен преди 2 год ми откраднаха прашката докато ловихме на мач,а представи си за щека.Като това го направи човека който беше зад нас и ни гледаше ,представи си колко са сръчни.БОКЛУЦИИИИИИИИИИИИИИ. :fish6:
Дано имаш късмет.
zentex
Мнения: 107
Регистриран на: Съб Мар 12, 2011 10:45
Местоположение: София
получил Браво: 11 пъти

Re: откраднаха ми щеката

Мнение от zentex »

Eгати долната измет,едва ли ще успее да я продаде на някой,остава му само да си я напъха някъде.
Аватар
maver13
Мнения: 2310
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 17:01
Риболов: Щека, мач, директен. Болонезето не го разбирам.
получил Браво: 2 пъти

Re: откраднаха ми щеката

Мнение от maver13 »

zentex написа:остава му само да си я напъха някъде.
......и то на 13м. та да му държи влага. Д..ба и боклуците смръдливи!! Като знам как се купува всичко и как се пази после.......Да им изсъхнат ръчичките дано. Няма къде да се продаде, освен ако некой не я купи и да си трае.
Coarseman написа:Тва е батко сметка направена по системата "сто коча,двеста мъди"... :lol: :lol:
Аватар
MapuaH
Мнения: 5825
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 20:46
Риболов: Основно спининг
Местоположение: Markdorf, Deutschland
дал Браво: 349 пъти
получил Браво: 346 пъти
Обратна връзка:

Re: откраднаха ми щеката

Мнение от MapuaH »

Много, много гадно мамицата им стара........... !!!! Бял ден да не видят !!!!

Не се ядосвай, въпреки че знам, че е невъзможно. Ще си купиш нова, още по-хубава.

Аз още чакам да се обади някой, че продават платформата ми, ама..... Абе вече загубих надежда. Но какво да се прави, това е живота :)
"Риболовът не е наслука - риболовът е наука !!!"
Аватар
kuzmich
Мнения: 472
Регистриран на: Пон Яну 04, 2010 16:04
Местоположение: sofia

Re: откраднаха ми щеката

Мнение от kuzmich »

MapuaH написа:Много, много гадно мамицата им стара........... !!!! Бял ден да не видят !!!!

Не се ядосвай, въпреки че знам, че е невъзможно. Ще си купиш нова, още по-хубава.

Аз още чакам да се обади някой, че продават платформата ми, ама..... Абе вече загубих надежда. Но какво да се прави, това е живота :)

на теб платформата ли са ти тупнали :?
Аватар
MapuaH
Мнения: 5825
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 20:46
Риболов: Основно спининг
Местоположение: Markdorf, Deutschland
дал Браво: 349 пъти
получил Браво: 346 пъти
Обратна връзка:

Re: откраднаха ми щеката

Мнение от MapuaH »

kuzmich написа:
MapuaH написа:Много, много гадно мамицата им стара........... !!!! Бял ден да не видят !!!!

Не се ядосвай, въпреки че знам, че е невъзможно. Ще си купиш нова, още по-хубава.

Аз още чакам да се обади някой, че продават платформата ми, ама..... Абе вече загубих надежда. Но какво да се прави, това е живота :)

на теб платформата ли са ти тупнали :?

Платформа, сакове, кофи, бъркалки, плувки, две болонези, две макари, стол Корум - никога неизползван, камуфлаж, термобельо, чорапи, обувки, ботуши, гуми с джанти и една чанта с туршии :)

Абе като го сметнах направо свят ми се изви - около 6000 левчета, та даже и отгоре ще дойде, ама......
"Риболовът не е наслука - риболовът е наука !!!"
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: откраднаха ми щеката

Мнение от RUNNING WILD »

ако си оставиш колата на стената от към басейна си отекъл особенно събота и неделя има съгледвачи по цялото езеро те се местят,на басейна седят по храсите и гледат целият паркинг и как спреш те вижда и те атакува като те види на къде тръгваш,а ти минеш ли преливника с багажа и отидеш до стената до камъните докато се върнеш дори на тичане са ти 3 мин не можеш да преплуваш на пряко,доста хора се оборудваха от това езеро.
Аватар
Germana74
Мнения: 156
Регистриран на: Чет Ное 10, 2011 21:12

Re: откраднаха ми щеката

Мнение от Germana74 »

Брат, ако набараме тоа,че му вържем мад...ленцата с сезал па да му изсъхнат. :evil:
След 7 години, ако слуша дядо Коледа да му донесе най-големите топки и да се
чуди къде да си ги слага :lol: :lol:
Баси и гамените де ги има да ги Ева :evil:
-То, аз не за мен, ти да съм добре!!!
Аватар
kuzmich
Мнения: 472
Регистриран на: Пон Яну 04, 2010 16:04
Местоположение: sofia

Re: откраднаха ми щеката

Мнение от kuzmich »

по принцип ако има много опарени може да се организираме лятото да им поставим капан с две отворени коли от двата края на водоема и да им строшим костите :twisted:
Аватар
tintarelius
Мнения: 435
Регистриран на: Пон Дек 10, 2007 12:59

Re: откраднаха ми щеката

Мнение от tintarelius »

kuzmich написа:по принцип ако има много опарени може да се организираме лятото да им поставим капан с две отворени коли от двата края на водоема и да им строшим костите :twisted:

тел оставям на ЛС

ако има организация

п.с хубаво е да се направят няколко акции на Искъра и др


ако има мераклии сега на Алино може да им се отепаме качествено :lol: :lol: там са винаги готови мангасарите да счупат некои друг джам
team fish masters
ribata402
Мнения: 2469
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 17:04
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 4 пъти

Re: откраднаха ми щеката

Мнение от ribata402 »

Баи мангал сие за вечно трошене отвсякаде... :mrgreen: :mrgreen:
koda33
Мнения: 314
Регистриран на: Нед Юли 31, 2011 19:35
Риболов: Спининг
Местоположение: София
дал Браво: 2 пъти

Re: откраднаха ми щеката

Мнение от koda33 »

tintarelius написа:
kuzmich написа:по принцип ако има много опарени може да се организираме лятото да им поставим капан с две отворени коли от двата края на водоема и да им строшим костите :twisted:

тел оставям на ЛС

ако има организация

п.с хубаво е да се направят няколко акции на Искъра и др


ако има мераклии сега на Алино може да им се отепаме качествено :lol: :lol: там са винаги готови мангасарите да счупат некои друг джам
+1
http://www.starividri.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
tintarelius
Мнения: 435
Регистриран на: Пон Дек 10, 2007 12:59

Re: откраднаха ми щеката

Мнение от tintarelius »

айде почна се
Shumolini написа:През уикенда бях на Алино. Информацията на Бат Стан е абсолютно точна и актуална. Вече и първата част на язовира е покрита с лед, но лично според мен, все още е препоръчително влизането към устието.
По последна информация обаче, имайте предвид, че както се писа някъде миналата година, така и сега, за огромно съжаление набезите на някакви нагли отрепки продължават :evil: Издебват момента и разбиват коли на паркинга, като вършат "кокошкарски" кражби - гуми, инструменти, акумулатори... Гадното е, че разбиват колите и чупят стъкла... Доколкото разбрах, знае се колата, с която се придвижват, но все още не са хванати и пребити подобаващо...
team fish masters
Публикувай отговор

Обратно към “Изгубени, намерени, откраднати такъми”