Малко риболов и намерен GSM на колега.

Ако сте изгубили, намерили или са ви откраднали такъми, тук може да споделите.
Plat1ka
Мнения: 5120
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 0:39
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 91 пъти

Малко риболов и намерен GSM на колега.

Мнение от Plat1ka »

Вчера бях за щука малко по Челопечане и си бях загубил една от кутиите с купешки воблери на стойност 100-тина лв. Лошо ми стана като знам колко братя роми обикалят там за желязо и си представях как воблерите ми се предлагат за 20-тина лв на пазара в Богров.

За мое щастие сутринта рано успях да намеря кутията там където предполагах, че е изпаднала. Успях и да закова една щука около кило която се откачи пред краката ми но не си и дадох зор да я хващам така или иначе.

После се преместих на по-чист участък за да си настройвам новите воблери и докато вършех тази така забавна част от воблеромоделизма излъгах 2 костура и един дебел клендак. Обнадежден с настроени вече воблери обиколих доста голяма част от водоема но нямах и сторване освен 10-тина костура които преследваха воблера до брега.

На път към колата на средата на пътеката намерих телефон Samsung от много нисък клас. Телефона едва ли струва повече от 80-90 лв нов но на нази немотия си е кофти да си загубиш телефона заедно с калъфчето за колан. ПС: Това е най-тъпото място където можеш да си закачаш телефона докато си на риба. Почти сигурно е, че ще го оставиш някъде в храсталака.

Та ако някой колега днес е бил на Челопечане около канала и си е изгубил телефончето да си звънне на номера и ще се разберем да му го върна. За сега никой още не е звънял на телефона и затова пускам и тема.
Plat1ka
Мнения: 5120
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 0:39
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 91 пъти

Re: Малко риболов и намерен GSM на колега.

Мнение от Plat1ka »

Колегата се свърза с мен по телефона и ще дойде да си вземе телефончето. Не е истина как се зарадва, че му вдигнах и, че ще му го върна.
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Re: Малко риболов и намерен GSM на колега.

Мнение от Коце »

Браво Пепи!
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
NIKI1968
Мнения: 634
Регистриран на: Чет Яну 03, 2008 11:23
Местоположение: София
дал Браво: 143 пъти
получил Браво: 8 пъти

Re: Малко риболов и намерен GSM на колега.

Мнение от NIKI1968 »

Plat1ka написа:Колегата се свърза с мен по телефона и ще дойде да си вземе телефончето. Не е истина как се зарадва, че му вдигнах и, че ще му го върна.
Пепи, колегата е имал късмет, че ти, а не някой мургав събрат е намерил телефона. Сигурно вече го е бил отписал...
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Re: Малко риболов и намерен GSM на колега.

Мнение от Коце »

Репортажа е достоен за "Кеч енд рилийз на жисем"! :D
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Plat1ka
Мнения: 5120
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 0:39
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 91 пъти

Re: Малко риболов и намерен GSM на колега.

Мнение от Plat1ka »

NIKI1968 написа:
Plat1ka написа:Колегата се свърза с мен по телефона и ще дойде да си вземе телефончето. Не е истина как се зарадва, че му вдигнах и, че ще му го върна.
Пепи, колегата е имал късмет, че ти, а не някой мургав събрат е намерил телефона. Сигурно вече го е бил отписал...
Късмета на колегата е огромен. Преди мене двама братя роми с колела минаха по същата пътека. Явно са гледали за метал и са пропуснали черното калъфче. Да не говорим ,че ако не си бях загубил воблерите нямаше изобщо да съм там днес :) Абе да е жив и здрав и аз покрай него.

ОТ Благоевград е свестен човек изглеждаше. Телефона му бил служебния и щял да си има проблеми ако го загуби.
Аватар
Златев
Мнения: 2184
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 15:17
Местоположение: Варна
дал Браво: 955 пъти
получил Браво: 179 пъти

Re: Малко риболов и намерен GSM на колега.

Мнение от Златев »

Браво, Пепи! Бил съм от "загубената" страна точно със служебния телефон, също имах късмет добри хора да го намерят.
Аматьорски Спининг Клуб "С Брат ми"
atanasov72
Мнения: 22
Регистриран на: Съб Май 28, 2011 21:12
Риболов: плувка
Местоположение: град София

Re: Малко риболов и намерен GSM на колега.

Мнение от atanasov72 »

Евала-големси :fish4:
m@rto
Мнения: 13
Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 18:10

Re: Малко риболов и намерен GSM на колега.

Мнение от m@rto »

Много рядко пиша по форумите :oops: но за тази твоя постъпка мога да кажа едно ЕВАЛА радвам се ,че са останали Хора Бъди жив и здрав :fish11:
ourglory
Мнения: 95
Регистриран на: Чет Фев 14, 2013 15:06
Риболов: Спининг

Re: Малко риболов и намерен GSM на колега.

Мнение от ourglory »

браво,човек. продължавай да раздаваш радост и да ти се връща
Plat1ka
Мнения: 5120
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 0:39
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 91 пъти

Re: Малко риболов и намерен GSM на колега.

Мнение от Plat1ka »

Днес си загубих фотоапарата в такива шубраци, че не ми се вярваше да го намеря. Но отново имах уникален късмет и часове след като е лежал в калта и никой не го е намерил успях да си го върна :) Но за това ще разказвам в отделна тема, че то едно ли е две ли е. Имаше падания, чупене на тройки, късане на гащеризони, големи риби, малки риби, странни риби, всякакви :)
Публикувай отговор

Обратно към “Изгубени, намерени, откраднати такъми”