щука 11 кг

Тежки въдици, тежки риби, кепове, канджи ... и най-важното големи ЕМОЦИИ!
Форум за почитателите на далечните замятания и трофейните екземпляри.
Публикувай отговор
Аватар
Майстор Саки
Мнения: 4277
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:27
Риболов: heavy spinning
Местоположение: на р. Дунав около Свищов
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 10 пъти

Мнение от Майстор Саки »

Изключено. Между 15 и 20 кг максимум.

Make Love & Ribolov!

I Fish, Because The Voices In My Head Tell Me To...
Аватар
swilen ss
Мнения: 120
Регистриран на: Сря Сеп 02, 2009 22:12
Местоположение: Варна

Мнение от swilen ss »

И аз си мисля, че е не повече от 20 килограма.
catch and release - за да има и утре какво да ловим
Бачо Илия
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 957
Регистриран на: Сря Авг 05, 2009 16:43
Местоположение: Карлово
получил Браво: 1 път

Мнение от Бачо Илия »

Минимум 30-ка; ма суперминимум :idea:
lorda
Мнения: 3656
Регистриран на: Нед Фев 18, 2007 22:28
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 11 пъти

Мнение от lorda »

pancero написа:ас не знам как да си кача моиа снимка с моята штука.
Туй ли е тя?

Изображение

Ако не се лъжа тази е около 25.
По данни от сайта от който е взета снимката.

Изображение
Клуб по спинингов риболов "Чеверме"
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8721
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1371 пъти
получил Браво: 422 пъти

Мнение от Д-р Флекс »

Godzillata :?:
Аватар
Doktor-5
Мнения: 3136
Регистриран на: Пет Юни 09, 2006 15:16
Местоположение: гр.Бургас
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 71 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Doktor-5 »

Това, ако ми се покаже под втора секция, няма да мигна с дни! :shock: :shock: :shock:
.....Ако един състезател участва във всички възможни турнири, то рано или късно, по независими от него причини и обстоятелства, все някога става първи....(Киро Джигита)

КСР ВИДРАКС
RUMEN IVANOV
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 191
Регистриран на: Пет Ное 19, 2010 13:47
Местоположение: СОФИЯ
получил Браво: 3 пъти

Мнение от RUMEN IVANOV »

тая риба няма 11 кила та каквото ще да става и то нито по дължина нито по широчина,подкрепям мнението на petko 51 с 2 ръце тая риба е не повече от 6-6.5 кг и е около 85 см не знам как се смятат с формулите обаче от опит хванахме една щука през 1999та на 5 ти декември и е с тегло с точност 2 пъти мерена първият път показа 11.300 а вторият път 11.200 явно разлика в кантарите или слуз съхнене не знам защо и е с дължина с сигурност точно 112.5 см говоря за дебела яка риба няма никакъв хайвер вътре и беше гладна,имаше една жаба в корема,излезе в вестник 24 часа на 7 ми декември "хващат бабата на щуките на панчаревското езеро" бил съм на 22 години и съм го преживял поне 50 човека са я видяли жива и са се снимали с нея.
Аватар
Бай Иван
Мнения: 3555
Регистриран на: Нед Сеп 18, 2005 17:47
Риболов: All rounder
Местоположение: НДК
дал Браво: 123 пъти
получил Браво: 24 пъти

Мнение от Бай Иван »

Аватар
sentinel
Мнения: 159
Регистриран на: Сря Яну 20, 2010 14:15
Риболов: Предпочитан - спининг, основно - всякакъв законен.
Местоположение: София
дал Браво: 15 пъти
получил Браво: 4 пъти

Мнение от sentinel »

Ммм да
Не е важно, кой е прав а кое е правилно.
васил стоев
Мнения: 59
Регистриран на: Сря Окт 19, 2011 22:06
Риболов: На плувка и спининг.По-рядко на дъно

Re: щука 11 кг

Мнение от васил стоев »

Мисля че в едно от списанията на ,,Риби и такъми,, тази снимка я имаше.Пишеше, че тежи 21 килограма :fish1:
gele kapaciteto
Мнения: 1454
Регистриран на: Нед Мар 24, 2013 11:28
Риболов: спининг
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 221 пъти

Re: щука 11 кг

Мнение от gele kapaciteto »

RUMEN IVANOV написа:тая риба няма 11 кила та каквото ще да става и то нито по дължина нито по широчина,подкрепям мнението на petko 51 с 2 ръце тая риба е не повече от 6-6.5 кг и е около 85 см не знам как се смятат с формулите обаче от опит хванахме една щука през 1999та на 5 ти декември и е с тегло с точност 2 пъти мерена първият път показа 11.300 а вторият път 11.200 явно разлика в кантарите или слуз съхнене не знам защо и е с дължина с сигурност точно 112.5 см говоря за дебела яка риба няма никакъв хайвер вътре и беше гладна,имаше една жаба в корема,излезе в вестник 24 часа на 7 ми декември "хващат бабата на щуките на панчаревското езеро" бил съм на 22 години и съм го преживял поне 50 човека са я видяли жива и са се снимали с нея.
е става
Не требе да си майстор, требе да си заслужил майстор на спорта!
gele kapaciteto
Мнения: 1454
Регистриран на: Нед Мар 24, 2013 11:28
Риболов: спининг
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 221 пъти

Re: щука 11 кг

Мнение от gele kapaciteto »

RUMEN IVANOV написа:тая риба няма 11 кила та каквото ще да става и то нито по дължина нито по широчина,подкрепям мнението на petko 51 с 2 ръце тая риба е не повече от 6-6.5 кг и е около 85 см не знам как се смятат с формулите обаче от опит хванахме една щука през 1999та на 5 ти декември и е с тегло с точност 2 пъти мерена първият път показа 11.300 а вторият път 11.200 явно разлика в кантарите или слуз съхнене не знам защо и е с дължина с сигурност точно 112.5 см говоря за дебела яка риба няма никакъв хайвер вътре и беше гладна,имаше една жаба в корема,излезе в вестник 24 часа на 7 ми декември "хващат бабата на щуките на панчаревското езеро" бил съм на 22 години и съм го преживял поне 50 човека са я видяли жива и са се снимали с нея.

Ама и ти послъгваш май така леко нагоре , твоита щука уж беше 10,400 мерена пред никулден па сега порасна , да знаеш че некои хора помнят и си казват (крадеца вика дръжте крадеца ) друг е въпроса от толкова много снимки как сложихте най дървената с изчистена риба дома в кухнята или кадето и да е било . А по мое лично мнение и твойта е била към 8литра или кантарчето нещо не е било в ред , не съм я виждал но и видях главата и понеже съм хванал барем 3000 щуки на мене тея не ми ги разправяйте , а това че всички лъжат е пределно ясно но АЗ ПОЧНЕМ ЛИ ДА ЛЪЖЕМ че стане СТРАШНО барем имам матерял колко искате :shock: :shock: :shock:
Не требе да си майстор, требе да си заслужил майстор на спорта!
gele kapaciteto
Мнения: 1454
Регистриран на: Нед Мар 24, 2013 11:28
Риболов: спининг
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 221 пъти

Re: щука 11 кг

Мнение от gele kapaciteto »

За протокола имам списания La peshe с класация за най големите щуки 46 кг / 1.47м на воблер некаде в германия 1992 май беше ; 42кг на рибе 82или 86 г . пак немец ; 41кг намерена умряла немам си идея каде ; като го намеря списанието ще ви пусна снимки на класацията
Не требе да си майстор, требе да си заслужил майстор на спорта!
gele kapaciteto
Мнения: 1454
Регистриран на: Нед Мар 24, 2013 11:28
Риболов: спининг
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 221 пъти

Re: щука 11 кг

Мнение от gele kapaciteto »

Ето нещо интересно http://www.fishing-worldrecords.com/sci ... ucius/show" onclick="window.open(this.href);return false;
Не требе да си майстор, требе да си заслужил майстор на спорта!
fiskare
Мнения: 20
Регистриран на: Вто Яну 10, 2012 10:20
Риболов: спининг , тролинг
дал Браво: 2 пъти

Re: щука 11 кг

Мнение от fiskare »

:shock:
gele kapaciteto написа:Ето нещо интересно http://www.fishing-worldrecords.com/sci ... ucius/show" onclick="window.open(this.href);return false;
:shock: б....и чудовището
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на тежко”