Лодка за захранка Lake Reaper

Тежки въдици, тежки риби, кепове, канджи ... и най-важното големи ЕМОЦИИ!
Форум за почитателите на далечните замятания и трофейните екземпляри.
CarpCatcher
Мнения: 5
Регистриран на: Пон Фев 29, 2016 9:24

Лодка за захранка Lake Reaper

Мнение от CarpCatcher »

Здравейте, насочил съм се към въпросната лодка Lake Reaper http://www.youtube.com/watch?v=uac4m4uJkwc и ще съм благодарен ако някой който я е имал изкаже мнение!
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4465 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Re: Лодка за захранка Lake Reaper

Мнение от Pike »

Здравей колега,

Не съм шаранджия, но покрай работата във Fishing Mania Shop съм понаучил едно друго за лодките.

Най-важната характеристика, която трябва да гледаш на лодките е дали се предлага сервиз. Електроника + ток + вода, не са най-добрата комбинация и опреш ли до сервиз става тегаво.

По тази причина и повечето вносителите на риболовни такъми в България не предлагат лодки. В България няма сервиз, трябва да се праща до производителя, ако предлага такава услуга, а нали се сещаш това разхождане на лодката България -> Англия -> България, е за твоя сметка.
Освен това, производителите не бързат много много, та дори и да изпратите лодката, поне месец ще почакаш.

Имаше май и български производител или ако да не беше повече от един, незнам дали все още съществува, но си струва да се замислиш като вариант. Поне като опреш до сервиз, ще може да разчиташ на такъв, предполагам.

:tup:
CarpCatcher
Мнения: 5
Регистриран на: Пон Фев 29, 2016 9:24

Re: Лодка за захранка Lake Reaper

Мнение от CarpCatcher »

Благодаря за отговора Pike, за съжаление лодките които се правят тук им искат по над 1200-1500лв, а тази лодка струва 660лв, което си е двойна разлика (сигурно са по добри но е въпрос на възможности а и парите са си пари), по форумите в Англия доста я хвалят че за цената си е страхотна и е направена супер опростено, дори и сам да си смениш неработеща част, като фирмата която е предлага поддържа 100% наличност на части и дава 12м гаранция, та за това съм се насочил към нея. За изпращането си прав но в моя случай не е проблем понеже имам роднини там и човек който пътува постоянно до там и обратно.
ivopopov
Мнения: 45
Регистриран на: Чет Ное 10, 2016 22:43
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 8 пъти

Re: Лодка за захранка Lake Reaper

Мнение от ivopopov »

От въпросната лодка нямам наблюдение. Миналата година обаче си взех СОНАР JABO-2BL от https://www.lovni.bg/lodki-za-zahranka и съм много доволен от нея. Заслужава си парите.
atanas7711
Мнения: 32
Регистриран на: Вто Дек 20, 2016 20:07
Риболов: спининг и шаранджийски
дал Браво: 24 пъти
получил Браво: 2 пъти

Re: Лодка за захранка Lake Reaper

Мнение от atanas7711 »

Имах за кратко такава лодка и ще ти кажа недостатъците, които има или които на мен поне не ми допаднаха. Лодката е здрава и много опростена от към електроника, но въпреки това не е за предпочитане. Много е къса и тясна, което оказва огромно влияние във водата, когато духа вятър и има вълни-захожда на една страна и иска постоянно нагласа. Става за разпъване на по къси дистанции до към 100 метра и то в идеални условия, от там нататък е почти невъзможно, понеже е доста лека и няма как да изпънеш линията. С оригиналните акумулатори не може да направи повече от няколко разпъвания, защото не са стока и трябва да се купят нови, което не е болка за умиране, тъй като читавите са евтинджос. Зависи много къде ще я ползваш. Като цяло става за малки водоеми, където дистанциите за разпъване са по къси, за големите държавни водоеми абсурд!
ivopopov
Мнения: 45
Регистриран на: Чет Ное 10, 2016 22:43
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 8 пъти

Re: Лодка за захранка Lake Reaper

Мнение от ivopopov »

За малки водоеми ми трябва, което ме навежда на мисълта, че ще ми свърши работа.
atanas7711
Мнения: 32
Регистриран на: Вто Дек 20, 2016 20:07
Риболов: спининг и шаранджийски
дал Браво: 24 пъти
получил Браво: 2 пъти

Re: Лодка за захранка Lake Reaper

Мнение от atanas7711 »

Щом ще я използваш за малки водоеми, ще ти върши идеално работа :tup:
cat
Мнения: 17
Регистриран на: Нед Яну 31, 2016 23:22
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 3 пъти

Re: Лодка за захранка Lake Reaper

Мнение от cat »

Малко спам, колеги почнете да си мислите за дрон за захранка тази есен бях на риба с мой приятел който ходи само по язовири въпреки че живее до морето . Той си е модифицирал дрон може да носи 400 г подхрнка наведнъж която пуска съвсем точно понеже е с ГПС също с него си нанася въдиците и сонара .
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на тежко”