подфорум "Такъми Нюз" и група "Вносители"

Безплатна зона за анонси от фирмите вносителки на риболовни такъми в България.
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4465 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

подфорум "Такъми Нюз" и група "Вносители"

Мнение от Pike »

Здравейте,

Замисълът на подфорум "Такъми Нюз" беше да правя кратък преглед на нови и интересни такъми и аксесоари, от новите доставки на българските фирми вносители.

Освен интересни нови такъми, да има и информация и за хитови продукти, които са отсъствали известно време от пазара, но вече са отново налични, различни актуални промоции и т.н.

За съжаление нямам възможност да реагирам навреме, а предвид това, че сега всички вносители започват да получават стока, съвсем няма да успявам.

Затова и преди малко създадох една нова група във форума, която се казва "Вносители" и вътре в нея са добавени колеги от форума, които са вносители на риболовни такъми в България.

:arrow: група "Вносители"
Сигурно съм пропуснал някой, ако внасяте такъми и сте регистриран потребител на форума, пишете ми едно ЛС и ще ви добавя.

Идеята на подфорум "Такъми Нюз" си остава същата, но вече вносителите ще могат сами да правят това, без да се налага да ме чакат.

Всички членове на група "Вносители" имат нужните права да пускат нови теми в подфорум "Такъми Нюз", като това е безплатно и няма никакви такси.
Всички регистрирани потребители във форума, от своя страна могат да пишат и коментират в темите на вносителите.

Нека "Такъми Нюз" да стане място, където риболовците да си сверяват часовниците за това какво ново е дошло, кое отново е налично, какви са актуалните промоции и т.н.

Мисля, че едно такова място е добре за всички, от една страна вносителите да могат безплатно и свободно да презентират новите си неща, а от друга риболовците да са в течение с новите неща.

Ако имате въпроси относно представянето на тази информация в "Такъми Нюз", на линия съм, с течение на времето и темите, ще изчистим визията и форматирането на тези теми, ако се налага.

--------------------------------------

PS. Подготвям и отделна опция за маркиране на така наречените "комерс" постове във форума (изключая този подфорум), която ще представя в отделна тема.
Аватар
bat.galin
Мнения: 1951
Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 18:50
Местоположение: Добрич
дал Браво: 637 пъти
получил Браво: 446 пъти

Re: подфорум "Такъми Нюз" и група "Вносители"

Мнение от bat.galin »

Доколкото разбирам, тази промяна е направена, за да се пише от различни акаунти в платени и неплатени теми.

В тази връзка очаквам за потребителите, които са се регистрирали като "Търговец" да се въведе задължително посочване на:

- име на фирмата
- име на управителя
- телефон на управителя

и този клас потребители да предствят себе си в отделна тема, където да включат и (примерно) други, удобни за всички ни, начини за контакт.

Предполагам, че търговията е нещо, за което всички ( вкл.и ние) трябва да знаят, а не заради анонимни търговци ( поради вероятно вродената им срамежливост да си кажат имената), информацията да се предава от уста на уста.

пп. в поста си не визирам конкретно име.
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4465 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Re: подфорум "Такъми Нюз" и група "Вносители"

Мнение от Pike »

bat.galin написа:Доколкото разбирам, тази промяна е направена, за да се пише от различни акаунти в платени и неплатени теми.

В тази връзка очаквам за потребителите, които са се регистрирали като "Търговец" да се въведе задължително посочване на:

- име на фирмата
- име на управителя
- телефон на управителя

...
Не е това идеята ;)

В този конкретен подфорум "Такъми Нюз", вносителите (само вносителите) ще могат свободно и безплатно да пускат информация за интересни неща от новите им вносове, актуални промоции и т.н.

Ако вече желаят тази информация да я пуснат в друг подфорум различен от "Такъми Нюз", там може да се пусне като рекламна PR тема, както си е и сега.

В "Такъми Нюз" ще могат да го правят свободно, а риболовците ще могат да си сверяват часовника и да са в течение с новите неща.

Ако си имал предвид промяната, която подготвям за рекламните/комерс постове из останалите подфорум, то тя ще е за всички вносители, дистрибутори и търговци. Тези постове ще се маркират като рекламни/комерс постове и след тестов период ще си има някакъв месечен абонамент за това. Реално такива постове има и сега, но с тази промяна ще се направи по-прегледно и ясно, и ще се регламентира.
Аватар
Чичо Веско
Вносител
Мнения: 1302
Регистриран на: Чет Яну 06, 2005 14:39
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 1 път
получил Браво: 8 пъти
Обратна връзка:

Re: подфорум "Такъми Нюз" и група "Вносители"

Мнение от Чичо Веско »

Според мен е добра идеята за този подфорум "Такъми Нюз" и група "Вносители", НО аз като имащ правото да публикувам в него, искам да споделя нещо:
Притеснява ме, че тази секция започва да се превръща в надпреварване на "писане" за щяло и нещяло, и за събиране на "точки"...

Все си мисля, че като че ли ни е рано още за подобни безплатни и НЕОГРАНИЧЕНИ по какъвто и да е начин, "публикации"...

Ако се вгледа *драгия клиент* в авторите на темите и тяхната "циклична активност" ще съзре очевадна повтаряемост, и това като че ли ще изчерпи от съдържание идеята на начинанието :idea: :!:

Та мисълта ми е - няма ли да е по-добре да се помисли върху някакъв регламент, все пак, щото да се постват неща наистина нови, или поне ако всеки може да си пише каквото си иска, то поне да спазва някакъв срок между две публикации :roll:

Сега всеки от имащите право да пишат в този подфорум, може да пише за всеки един артикул, който му дойде на акъла - без значение дали ще проповядва колко са добри късите му гащи през зимата, или че топлата ушанка е на промоция през август - и това разбира се ПОДПЛАТЕНО с подходящите препратки към...знаете(или се сещате) къде :shock: :!: Примери - бол!

И така нататък, и така нататък... наистина има *забележителни* постове.

Надявам се да не бъда разбран погрешно, аз също мога "да си пиша" за какви ли не дивотии и наистина четейки колегите, се изкушавам, но съм на мнениече трябва да има някаква умереност :fish1:

Ако пък не съм прав - е лесно!
Караме си я както си знаем и това е :fish6:
colmic.bg

Like Colmic.bg

И утре е ден...но друг!
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4465 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Re: подфорум "Такъми Нюз" и група "Вносители"

Мнение от Pike »

Подфорум "Такъми Нюз" е нещо ново и реално няма аналог, съответно с времето ще се види кой как го ползва и ако е нужно ще се въведат някакви ограничения и правила.

Може да го разглеждаме като beta версия, която с времето ще се оформи и ще придобие окончателен вид.

Да, някои са по-активни от другите, но кой стил на участие е по-ефективен от другия решават самите потребители на форума, които четат анонсите ви. Ако ще е надпревара за брой теми, ефектът бързо ще отшуми, а именно самите потребители ще започнат да четат избирателно.

Не го приемайте като надпревара по брой теми, така от рекламен става анти-рекламен ефект.

Нека обаче всеки от група "Вносители" да изкаже мнение тук в тази тема, как вижда този нов подфорум най-ефективен и заедно ще го избистрим и регламентираме, така че всички да са доволни.
Публикувай отговор

Обратно към “Такъми Нюз”