DUO Spearhead Ryuki

Безплатна зона за анонси от фирмите вносителки на риболовни такъми в България.
Аватар
Димитър Тодоров
Мнения: 5652
Регистриран на: Вто Юни 07, 2005 19:48
Местоположение: Силистра, на Дунав
дал Браво: 549 пъти
получил Браво: 1049 пъти

Re: DUO Spearhead Ryuki

Мнение от Димитър Тодоров »

Привет,

Тук май е темата за фийдбек,така че да драсна два реда..

Днес излязох да тествам за два часа силикони във вятъра и ей така,от спортно любопитство, си взех и два воблера - Realis minnow 80sp и Spearhead Ryuki 70F.
Залагах повече на ,,костурковият,, миноу 80-ица ,но нещо го барнах лекичък с тия двойни куки ,затова пък другият пич - Spearhead Ryuki 70F ме изненада приятно.
Сложих му умишлено една по-голяма коремна кука #8 и по-малка на опашлето #10 и в крайна сметка излезе почти суспендер,зависва по няколко секунди в паузата преди да потъне леко.
Та значи ,след като ми омръзна да ме глозгат пиписочните костуретки и минах (безрезултатно) през клатушките-биячи,в пристъп на скука монтирах естествения Рюки 70-ичка ( нарекъл съм си го за бели риби в течение ) и опитах активен туич.
,,Активен,, в този случай значи по няколко къси,бързи придърпвания с кратка пауза и след две-три замятания резултата стана испански.. 1:0 .. :lol:

Приятно впечатление прави сериозният кастинг на воблера,дори с бърза въдица като Леджънд Екстрима,газенето е плитко,примерно до 50-ина см. Впоследствие имах още едно щуче кълване (празно) ,няколко костУра ме пробваха на зъб пред очите ми,с което ми донесоха настроение за деня и преместих воблера в кутийката си с ,,биячи,,. 8)


Изображение

Изображение

Изображение

Изображение


По-здрави! :fish15:
И не забравяй-ние не ловим риби.Ние,всъщност,ловим себе си..

Stay focused !
patter
Вносител
Мнения: 1116
Регистриран на: Нед Сеп 24, 2006 12:58
получил Браво: 76 пъти

Re: DUO Spearhead Ryuki

Мнение от patter »

Поредната щука хваната на Рюки. Днес един друг щастливец, който живее до Великата Река се похвали с двуцифрен брой кефали на Рюки 80.

На мен ми трябваше второ прочитане за да обърна внимание, че пишеш за плаващия вариант на Рюки. 70-та ще дойде скоро, а 50+е са вече налични.

Мите, Realis Minnow е лакомство за пъстърви и щуки. Аз си мисля, че ще работи добре и за бели рибки по време на заход, само трябва да го докажа ;-)
Кой'т оди фаща, кой'т не оди не фаща ...

Сухо дупе риба не релийзва!

Facebook tackle
Аватар
Димитър Тодоров
Мнения: 5652
Регистриран на: Вто Юни 07, 2005 19:48
Местоположение: Силистра, на Дунав
дал Браво: 549 пъти
получил Браво: 1049 пъти

Re: DUO Spearhead Ryuki

Мнение от Димитър Тодоров »

Още едно попадение на Duo..Spearhead Ryuki 80S - впечатляващ кастинг
за 12 грамов воблер и активна игра..мисля,че ще бъде ново изкушение за расперите този
сезон.. :fish15:

Изображение
И не забравяй-ние не ловим риби.Ние,всъщност,ловим себе си..

Stay focused !
Публикувай отговор

Обратно към “Такъми Нюз”