Плетени влакна , флуоро карбони, найлони от LINESYSTEM отлично Японско качество

Безплатна зона за анонси от фирмите вносителки на риболовни такъми в България.
HOOK.BG
Мнения: 32
Регистриран на: Сря Окт 19, 2016 8:59
Риболов: спининг;джигинг;тролинг;кльонк;сърф;плувка
дал Браво: 9 пъти
получил Браво: 4 пъти

Re: Плетени влакна , флуоро карбони, найлони от LINESYSTEM отлично Японско качество

Мнение от HOOK.BG »

Извинявам се за затрудненията ви с рзглеждането на продуктите ни в онлайн магазина ,по всяка вероятност се дължи на това ,че анминистратора работи по него в същия момент(в момента нама абсолютно никъкъв проблем)...Ще вземем мерки това да не се повтаря!
blader2
Мнения: 1244
Регистриран на: Пон Май 08, 2006 16:06
Местоположение: София
дал Браво: 85 пъти
получил Браво: 56 пъти

Re: Плетени влакна , флуоро карбони, найлони от LINESYSTEM отлично Японско качество

Мнение от blader2 »

Опитах да видя Аксесоари от Linesystem на сайта, но без успех само една редичка с влакна като избера марката. Може и да не са качвани, но тогава защо ги рекламирате преди да ги качите?
http://www.starividri.org/

Спининг клуб "Абичи"

Спининг, Тенис и Сноуборд
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: Плетени влакна , флуоро карбони, найлони от LINESYSTEM отлично Японско качество

Мнение от Мунчо »

Днес получих пратката, която вчера направих директно по телефона. Колегите бяха изключително внимателни, любезни и експедитивни. Много ми допадна отношението им към материята, клиентите и вниманието към детайла. До момента не бях се срещал с продуктите на LST и Аpia и бях изключително впечатлен от изпълнението и качеството на продуктите.
Всички влакна на опипване и като сухи впечатления са тънки, нежни и гладки. Съзнателно поръчах от любопитство бюджетния брейд Ajing PE, защото тънките брейдове у нас са силно дефицитни като предлагане, особено на подобна цена. В размер 0.4 посочения според мен е по-тънък(или с по-контролирано сечение при плетене) от някои аналози от доказани производители, които съм ползвал.
Двата флуорокарбона - мек и твърд 6 лб - 0.205мм са поръчани с цел да се ползват като лидери при ултралайт риболов, особено с въртящи блесни. Освен това взех и една голяма разфасовка монофил за масов лайт риболов в такъв размер - влакното е гладко, мазно, фино и меко, в приятни цветове.
Като почитател на финия риболов в различните му аспекти възнамерявам да ги изпробвам комплексно и задълбочено и да споделя детайлни практически впечатления с колегите.
Изкуствените примамки на "Апиа" също са много интересни и нестандартни като концепция и изработка - с нетърпение ще ги пробвам.
Благодаря много за вниманието и отношението - мисля да бъда редовен клиент и да ги напъплям периодично. :lol:
...
18157432_1657979360883095_4534473343321038176_n.jpg
18157432_1657979360883095_4534473343321038176_n.jpg (115.12 KiB) Преглеждано 4090 пъти
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
HOOK.BG
Мнения: 32
Регистриран на: Сря Окт 19, 2016 8:59
Риболов: спининг;джигинг;тролинг;кльонк;сърф;плувка
дал Браво: 9 пъти
получил Браво: 4 пъти

Re: Плетени влакна , флуоро карбони, найлони от LINESYSTEM отлично Японско качество

Мнение от HOOK.BG »

blader2 написа:Опитах да видя Аксесоари от Linesystem на сайта, но без успех само една редичка с влакна като избера марката. Може и да не са качвани, но тогава защо ги рекламирате преди да ги качите?
Здравей колега ще се посътараем въпросните аксесоара днес да бъдат качени на онлайн магазина!
HOOK.BG
Мнения: 32
Регистриран на: Сря Окт 19, 2016 8:59
Риболов: спининг;джигинг;тролинг;кльонк;сърф;плувка
дал Браво: 9 пъти
получил Браво: 4 пъти

Re: Плетени влакна , флуоро карбони, найлони от LINESYSTEM отлично Японско качество

Мнение от HOOK.BG »

koriolan написа:Без да съм професионалист, а просто като обикновен потребител да споделя:
Аз, такова, нещо не мога да се оправя със сайта :oops:
От началната страница на магазина няма линк към самия електронен магазин. Такъв намерих след 10 минутно ровене и случаен клик върху "количка"-та и едва там открих линк към магазина, но в "аксесоарите" липсват тези (или аз не ги откривам), чийто снимки са публикувани по-горе. Разгледах и две от влакната на Linesуstem, но за тях няма подробни данни - само размер и метраж на ролката, след тях се отказах да разглеждам повече... другото колегата Мунчо го е казал.

Поздрави,
Колега във връзка със сайта няма "магазин" като сте свикнали на други места тук може да търсите по марка горе в дясно после избиране на възможност и добавяне в количката...Колкото до описания на на продуктите за сега можем да обсъдим и тук преки впечатления или да изясним въпроси във връзка с продуктите.
Поздрави!
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: Плетени влакна , флуоро карбони, найлони от LINESYSTEM отлично Японско качество

Мнение от Мунчо »

След като се докоснах до първите продукти на фирмата, се настървих, и придобих още няколко влакна с изявена микро и нано насоченост, тъй като както знаете, пуризмът и естетиката се раждат в мен и извират като река... :lol: Пък и все пак се задава поредица от почивни дни и ще трябва да се поскубнат дребни твари по съответстващ начин...
Отново със свръхлюбезното, компетентно и експедитивно отношение на момчетата от HOOK.BG.
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
empar
Мнения: 1025
Регистриран на: Пет Ное 23, 2012 20:28
Риболов: мухарлък
Местоположение: София
дал Браво: 72 пъти
получил Браво: 154 пъти

Re: Плетени влакна , флуоро карбони, найлони от LINESYSTEM отлично Японско качество

Мнение от empar »

Мунчо написа:Отново със свръхлюбезното, компетентно и експедитивно отношение на момчетата от HOOK.BG.
Дори ми дадоха браво за критичният пост за сайта! Явно има много хляб във вас, младежи! Дерзайте здраво! УСПЕХ!
stancom написа: Иначе и аз се бях замислил за 4x4, но след няколко посещения на Северозапада, вече сериозно се замислям за хиликоптер.
HOOK.BG
Мнения: 32
Регистриран на: Сря Окт 19, 2016 8:59
Риболов: спининг;джигинг;тролинг;кльонк;сърф;плувка
дал Браво: 9 пъти
получил Браво: 4 пъти

Re: Плетени влакна , флуоро карбони, найлони от LINESYSTEM отлично Японско качество

Мнение от HOOK.BG »

empar написа:
Мунчо написа:Отново със свръхлюбезното, компетентно и експедитивно отношение на момчетата от HOOK.BG.
Дори ми дадоха браво за критичният пост за сайта! Явно има много хляб във вас, младежи! Дерзайте здраво! УСПЕХ!
За нас е важно всяко мнение на клиентите ни (най вече конструктивната критика) за да отстраним затрудненията при съвместната ни работа и да отговорим адекватно на нуждите ви!
czd
Мнения: 600
Регистриран на: Сря Апр 07, 2010 15:55
дал Браво: 55 пъти
получил Браво: 18 пъти

Re: Плетени влакна , флуоро карбони, найлони от LINESYSTEM отлично Японско качество

Мнение от czd »

Здравейте,

Извинявам се за леко лаишкия въпрос, но имате ли идея в какво се изразява разликата между следните два модела влакно,
единият се води кастинг, другият е сийбас. Освен цветово, виждам, че долу в десния ъгъл има някакво изображение, което може би ще даде отговор на въпроса ми ?
Изображение
Изображение
Dean1978
Мнения: 123
Регистриран на: Съб Апр 22, 2017 16:53
Риболов: Спинингов

Re: Плетени влакна , флуоро карбони, найлони от LINESYSTEM отлично Японско качество

Мнение от Dean1978 »

И какво точно ще ми препоръчате за риболов от брега в Гърция :fish15:
Аватар
valentinkichukov
Мнения: 375
Регистриран на: Сря Сеп 28, 2016 13:34
дал Браво: 66 пъти
получил Браво: 37 пъти

Re: Плетени влакна , флуоро карбони, найлони от LINESYSTEM отлично Японско качество

Мнение от valentinkichukov »

Имам 6 плетени влакна на марката, благодарение на Петко от Стара Загора Джиг и Тролинг, влакната са супер гладки и здрави.
Само един въпрос ме мъчи, защо никъде няма оказан тест на здравина и как може да се разбере ?
Все пак не е лошо да се знае какъв е теста ?
Публикувай отговор

Обратно към “Такъми Нюз”