ТЪРСИ / ПРЕДЛАГА работа

Ако търсите или предлагате работа и искате човекът да е колега риболовец,това е мястото.
Жеков
Мнения: 283
Регистриран на: Пон Яну 30, 2006 20:08

ТЪРСИ / ПРЕДЛАГА работа

Мнение от Жеков »

Здравейте, Колеги !!!
Със задълбочаването на световната икономическа криза, все повече хора остават без работа, а от там и без никакви доходи.
"Кризата" не подмина и мен. Останах без работа .
Вече трети месец пускам по обяви документи , автобиографии, снимки и какво ли не, но една и съща - само чакане и това е .
Ако може някой да помогне, ще има почерпка !
Работата е без значение. Бил съм МОЛ, като началник склад за горива(бензин, дизел и др.), имам опит в шофирането на цистерни(бензиновози,газовози), имам документ за превоз на опасни товари - ADR, без проблем мога да се справя и с дистрибуция на разни стоки и товари и т.н. С една дума, каквото падне за област Стара Загора. :lol:

Ако преценят модераторите, темата може да стане важна.( знам , че не сме сайт за обяви, но в момента нуждата да съществуваме на този свят го налага).
И нека всеки който има нужда от помощ за работа, а и всеки който може да помогне пише в темата.

Поздрави и наслука !!!
http://www.starividri.org/
Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата...
mikata
Мнения: 12
Регистриран на: Вто Апр 05, 2005 14:09

Мнение от mikata »

Пожелавам ти успех колега !!! Дано някой откликне час по-скоро на запитването !!! Ако имах възможност бих ти помогнал, но съм в ИТ сферата пък и в София. Ще стискам палци !!! :D
krezo_bg
Мнения: 416
Регистриран на: Вто Фев 28, 2006 13:27
Местоположение: Нова Загора от 1983год иначе Сливналия

Мнение от krezo_bg »

Привет и от мене и с пожелание скоро да се отървеш от този проблем.
И при мене е нещо подобно само че ние май ходим на работа за да пазим ЗММто от циганетата да не влязат-де на 4часа ,де на 10-11дена работни за месеца.Че и аз тръгнах да правя СВта,мотивации и тем подобни,кандидатстване по интернет и до сега нищо никой не ме е потърсил поне на една кандитатура.Така че според мене да заибем интернет обявите и да ходим на место.
Аватар
Ники Дончев
Мнения: 1567
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 2:54
Местоположение: София

Мнение от Ники Дончев »

Занимавам се в сферата на охрана,мога да помогна на хора от София,Пловдив,Русе,Враца,Бургас,Варна,Перник,но паричките не са много за съжаление.
ВсЕкИ дЕн зА РиБа мИ сЕ хОди...ЛуД Ли Съм..ИлИ дА
Аватар
Алеко
Мнения: 11053
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Мнение от Алеко »

Хайде и аз да се наредя на опашката за работа.
Аватар
Markony
Мнения: 2007
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 15:54
Местоположение: с. Гурмазово
дал Браво: 195 пъти
получил Браво: 26 пъти

Мнение от Markony »

Здрасти, Пичове!

Колкото и да ми е неприятно, търся работа за родителите си, а по-точно:

Мъж на 61 год и жена на 58, и двамата са здрави и нямат особени изисквания за вида работа, стига да е сериозно предложението.

Майка ми е с админастртивно образование, а баща ми с техническо и двамата със съвременнна степен на обучение "бакалавър".

Ако на някой му трябва CV, моля да ми пише едно ЛС с e-mail на който да го изпратя.

Поздрави и благодаря за вниманието!
NOMINATIONS BUG ...
http://www.kenga-bg.info
acioice
Мнения: 785
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:55
Риболов: Плувка, дъно, спининг (макар и много рядко)
Местоположение: София

Мнение от acioice »

Здравейте,
и аз съм безработен от днес ;)
Системен Администратор - ако някои има подходящи идеи пращам CV и контактни лица за препоръки.
Fishmaster
Мнения: 347
Регистриран на: Сря Окт 03, 2007 18:03
Местоположение: Добрич

търся работа в чужбина

Мнение от Fishmaster »

Заради настоящата криза,липсата на постоянна работа си търся работа във чужбина.Работа не избирам,без значение тежка или мръсна.Ако има колеги от форума които могат да ми помогнат аз и моето семейство ще им бъдем много благодарни.Можете да се свържете със мен на ЛС или на тел0896-794-042.
Аватар
Ribolinov
Мнения: 148
Регистриран на: Пет Авг 25, 2006 12:36

:)

Мнение от Ribolinov »

Колеги, аз също търся работа. В момента работя на граждански договор, но ми трябва постоянна, за да допълвам доходите си. С висше икономическо образование съм, владея добре английски, оправям се и с Word и Excel. Знам, че за едно място се борят буквално 20 човека, но пък разчитам и на вашата помощ. Благодаря на отзовалите се! :)
acioice
Мнения: 785
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:55
Риболов: Плувка, дъно, спининг (макар и много рядко)
Местоположение: София

Мнение от acioice »

Здравейте,
благодаря на всички които се опитаха да помогнат на моя милост с работа от началото на седмицата отново съм на работа и засега съм доволен надявам се и така да остана.
Аватар
Markony
Мнения: 2007
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 15:54
Местоположение: с. Гурмазово
дал Браво: 195 пъти
получил Браво: 26 пъти

Мнение от Markony »

Отново аз :oops:

Мое другарче го е закъсало, моля за support

Хладилен и климатичен техник и заварчик без стаж на 33 год.

Търси работа в района на Козлодуй.

Моля ви, ако някой има идея да търси:

0899 469591 - Тихомир
NOMINATIONS BUG ...
http://www.kenga-bg.info
zahho
Мнения: 226
Регистриран на: Пон Авг 29, 2005 14:59

Охрана

Мнение от zahho »

Момци,
два човека се търсят за охрана на обект.
Предпочитам пенсионери. Района на София.
Осиг. място за спане, повече инфо на л.с.
Ако някой има познат, дето да търси работа и да не пробира, ето чудесна възможност.
Аватар
mario67
Мнения: 410
Регистриран на: Пон Мар 30, 2009 13:55
Местоположение: София
получил Браво: 4 пъти

Мнение от mario67 »

Аз също от днес съм на опашката за безработни.Ако някой има идея да помага.
Аватар
Simbat
Мнения: 1298
Регистриран на: Пон Ное 20, 2006 4:01
Местоположение: Planeth Earth
дал Браво: 1 път
получил Браво: 3 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Simbat »

Пичове,
Дано не ви се стори спам,но искрено ви съветвам да се ориентирате според мен работа в Азия.Не искам да засягам никой,но в България положението в средносрочен план е отчайващо,в дългосрочен-неясно а и намирането на следваща работа е често просто удължена агония(Когато се работи някъде за някой).А за ненужната "конкуренция" на работното мнясто няма да коментирам.

От две седмици съм в Тайван и съм изумен от стандарта на тази малка държава.За криза не са и чували.Не можем да си намерим работници при положение,че им плащаме около $100 на ден за най ниско квалифицираните при 6 дневна работана седмица.Обясняват ни,че в момента е много трудно да се намерят работници тук,което ми звучи изненадващо като се има предвид броя на населението :shock: .Следващатра една година имаме страшно много поръчки,много повече от "преди кризата"-само в Азия.И аз не знам какво става :roll: .Баси бума е тука.По улиците- последните модели автомобили,предимно японски,марковите магазини и ресторантите пълни...много висок стандарт :shock: Бил съм преди на най различни места в Азия ама тея са икономически изруди изруди.Сегашните ни клиенти искат веднага след като им пуснем едната производствена линия веднага да купят втора.И зор дават по бързо да я пуснем.А работници няма :roll: :
http://www.fenc.com/en/company/factory.aspx Баси чувството за мащаби и размах имат тея :shock: :shock: :shock:
И преди съм бил на различни места по Азияата ама такова чудо не е било...Ще ни превземат не ами... :(

Моля ако модератора прецени да ми изтрие мнението.
____________________________

"Confidence is going after Moby Dick in a
rowboat and taking the tartar sauce with you."
Zig Ziglar
LynyrdSkynyrd
Мнения: 300
Регистриран на: Съб Фев 14, 2009 11:28
Местоположение: София

Мнение от LynyrdSkynyrd »

Колега това добре, ама дай няква идея към фирма ли да се обърнем, самостоятелно ли да си търсим работа и тн.
Am I evil? Yes, I fucking am
Am I evil? I am man, yes, I am.
Публикувай отговор

Обратно към “Търси / Предлага работа”