ТЪРСИ / ПРЕДЛАГА работа

Ако търсите или предлагате работа и искате човекът да е колега риболовец,това е мястото.
acioice
Мнения: 785
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:55
Риболов: Плувка, дъно, спининг (макар и много рядко)
Местоположение: София

Мнение от acioice »

mario67 - даи малко повече инфо каква работа търсиш.
Аватар
mario67
Мнения: 410
Регистриран на: Пон Мар 30, 2009 13:55
Местоположение: София
получил Браво: 4 пъти

Мнение от mario67 »

acioice написа:mario67 - даи малко повече инфо каква работа търсиш.
Здравей колега,нямам претенций за работата,да се докарват някакви доходи там
Аз и сега работя в рок бар,но работата ни намаля драстично,респективно и доходите ми,та реших да се обърна за помощ тук.
Работил съм дълги години в международния транспорт,но сега не ми се пътува,имам професионална книжка-всички категории
Ето и тел за връзка,ако някой се интересува 0885 885 182 Марио Тасков
Аватар
Simbat
Мнения: 1298
Регистриран на: Пон Ное 20, 2006 4:01
Местоположение: Planeth Earth
дал Браво: 1 път
получил Браво: 3 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Simbat »

LynyrdSkynyrd написа:Колега това добре, ама дай няква идея към фирма ли да се обърнем, самостоятелно ли да си търсим работа и тн.
За фирми не знам.На вълка нали знаеш защо му е дебел врата.Като начало по едно добре оформено резюме в careerbuilder.com i monster.com и търсиш.
____________________________

"Confidence is going after Moby Dick in a
rowboat and taking the tartar sauce with you."
Zig Ziglar
big jibra
Мнения: 159
Регистриран на: Пон Юни 20, 2005 17:24
Местоположение: пловдив
дал Браво: 1 път
получил Браво: 1 път

Мнение от big jibra »

Здравейте колеги,стана така,че и аз я закъсах за работа.Та по същество,имам малка печатница за офсетов печат ,в която си работя сам,но поръчките намаляха драстично и за това търся работа. Работя по печатници от 1994 година,като съм бил ножар,печатар,управител,но нямам такова образование. По диплома съм машинен техник студена обработка на металите,шофьор съм от 21 години с ,,С" категория. Предварително благодаря за съдействието.
Footman
Мнения: 72
Регистриран на: Чет Юли 14, 2005 11:53
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Мнение от Footman »

Simbat написа:От две седмици съм в Тайван и съм изумен от стандарта на тази малка държава.
Тайван в действителност не е ли част от Китай?

Като се задържиш още малко напиши още отзиви. Надявам се да не разводнявам тази тема, ако трябва отвори друга, а админа да позатрие мненията.
(-_-)
acioice
Мнения: 785
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:55
Риболов: Плувка, дъно, спининг (макар и много рядко)
Местоположение: София

Мнение от acioice »

здравейте колеги,
ако мога да помогна на някои с работа то ще е контакт с някоя компютърна фирма .. ако някои се интересува да пише с радост ще го сторя.
Аватар
Ники Дончев
Мнения: 1567
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 2:54
Местоположение: София

Мнение от Ники Дончев »

До колегите от Стара Загора,трябват ми няколко човека за работа като охрана в мол Галерия,за кино Синема Сити,работи се по график 2 на 2по 12ч дежурство + 4 допълнителни дежурства от 6ч в месеца.


П.П.Моля да ме извините,но възложителите имат изисквания за възраст и външен вид.Всички заинтересовани могат да ме търсят на скайп niki_donchev_1976 лс и тел 0898 98 10 87,ще им обясня всичко подробно
ВсЕкИ дЕн зА РиБа мИ сЕ хОди...ЛуД Ли Съм..ИлИ дА
Аватар
zampo
Мнения: 1117
Регистриран на: Чет Сеп 28, 2006 11:57
Риболов: спининг , тролинг
Местоположение: Враца
дал Браво: 17 пъти
получил Браво: 36 пъти

Мнение от zampo »

Айде и аз в тая тема :cry:
Та от вчера съм безработен и си търся работа.
Образование висше , специалност " Бизнес администрация" , компютърна грамотност, комуникативен , умения за работа в екип ,валидна шофьорска книжка .
Вярвай само на писмени документи,защото в един момент нечестивците се отмятат!!!!!!!!
Матей Преображенски(Миткалото)
Аватар
Васил Ламбов
Мнения: 2082
Регистриран на: Пет Апр 11, 2008 23:24
Местоположение: sofia
получил Браво: 3 пъти

Мнение от Васил Ламбов »

Зампо, аз също, като теб вече съм безработен!!! Какво да се прави, има и такива моменти в живота...Все пак, може да е за добро! Търся работа, не ме е срам от нито една такава!
hvani i pusni
Аватар
jazzmena
Мнения: 4593
Регистриран на: Пон Апр 03, 2006 14:03
Риболов: Маха и спининг - предимно "Хвани-пусни"
дал Браво: 188 пъти
получил Браво: 272 пъти
Обратна връзка:

Мнение от jazzmena »

Мда.....
Търся програмист PHP, OO, с опит.
Пълно работно време и тр. договор.....

(не е задължително да е риболовец, но все пак помага :wink: )
Аватар
wertus
Мнения: 2788
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 22:04
Риболов: риболов с изкуствени примамки
Местоположение: Oldenburg, Deutschland
дал Браво: 53 пъти
получил Браво: 76 пъти

Мнение от wertus »

Васил Ламбов написа:.....Търся работа, не ме е срам от нито една такава!
Васко, похвално е че споделяш проблема си...айде сега сподели и кво можеш като Зампо, та да видим кво ще измислим да помогнем! С една дума дай ни възможност да решим твоят проблем по най-добрият начин.......
Последно промяна от wertus на Сря Дек 15, 2010 1:04, променено общо 1 път.
"Мне, просто живота е кратък, и всеки миг удоволствие трее се консумира в цялятя му пълнота. Седиш си на чардака уморен от деня, а пред теб тече чиста, спокойна река... :D"- Чичо Док
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Мнение от LVitchev »

За колеги от Пловдив,мога да помогна и се нуждая от двама човека.Аргончик и заварчик :idea: Отварям с колега рибар :wink: сервиз за гуми,изправяне на алуминиеви джанти,аргонови заварки,ремонт и цялостна замяна на ауспуси.Ако някой има нужда и желание,да заповяда и да види какво предлагаме.Сервиза е на добро място,надявам се да го отворим до края на годината и сега правя цялостен ремонт на офиса.Тел за връзка с мен 0894363438.Единственото ми изискване към тях е - никакъв алкохол по време на работа а след работа,да правят каквото си искат но в 8:30 сутринта,трезви на работа.Рибарлъка си остава за времето,когато ще почиваме :lol: :lol: :lol: :wink:

Опс,забравих да добавя че ще трябва да се научат да работят с машината за изправяне на джанти,монтаж-демонтаж машината и с баланса :idea: :idea: :idea:Договор,осигуровки и т.н.Техниката е добра,но понеже искам да се работи а не да ремонтирам техника,ще има нова и то до 12 месеца от отварянето на сервиза :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
Васил Ламбов
Мнения: 2082
Регистриран на: Пет Апр 11, 2008 23:24
Местоположение: sofia
получил Браво: 3 пъти

Мнение от Васил Ламбов »

Привет, приятели! Като се има предвид, че започнах две висши образования и ги изкарах само семестриално, без да се дипломирам, избора ми не е голям! Все пак, съм републикански шампион по културизъм за 2001 год., имам широки познания в сферата на фитнеса. Става въпрос за самия тренировачен процес, както и за храненето( диетологията) свързано с тренировките. Занимавал съм се и със охранителна дейност. Бил съм и личен шофьор, а последните девет години съм се занимавал със строителство. Във фирмата, в която работих, отговарях за връзки с експлоатационните дружества( ЧЕЗ, ВиК, БТК, Топлофикация), както и връзки с надзорните ни фирми. Мога да работя и работи свързани с физически труд.Бързо се уча, бих работил всичко, което не е забранено от закона и носи някакви прилични доходи!
Благодаря ви приятели, бъдете живи и здрави!
hvani i pusni
orlando
Мнения: 5
Регистриран на: Пет Дек 03, 2010 11:33

Мнение от orlando »

Аз също имам проблеми, макар и с работа. Вчера ходих на събиране на една компания в мрежов маркетинг - NWA, но май трудно ще се вържа да работя такова нещо.
Аватар
waglerbg
Мнения: 919
Регистриран на: Пет Дек 21, 2007 4:11
Местоположение: Варна
дал Браво: 73 пъти
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: ТЪРСИ / ПРЕДЛАГА работа

Мнение от waglerbg »

Предлагам сезонна работа на Златни Пясъци - обект тип "Бърза закуска". Кандидатите с говорим английски и/или други чужди езици са с предимство, не е необходим опит.
...read between the lines...
Публикувай отговор

Обратно към “Търси / Предлага работа”