ТЪРСИ / ПРЕДЛАГА работа

Ако търсите или предлагате работа и искате човекът да е колега риболовец,това е мястото.
ribarchetY
Мнения: 15
Регистриран на: Сря Мар 09, 2011 19:11

архитекти?

Мнение от ribarchetY »

Хайде и аз ще прибегна до този раздел на форума...
инж.-арх. съм степен бакалавар сега уча магистратура архитектура ако някой има проектантска фирма и търси "екипаж" :) съм насреща.

ПС. Портфолйо при интерес :)
SaSho-Sensas
Мнения: 554
Регистриран на: Чет Дек 31, 2009 19:31
Риболов: Риболов на шаранови риби.
Местоположение: София.
Обратна връзка:

Re: ТЪРСИ / ПРЕДЛАГА работа

Мнение от SaSho-Sensas »

Здравейте Колеги търся си работа за през лятото на 16 години независимо каква е.В София
Модерен риболов на шаран.
Em1l
Мнения: 111
Регистриран на: Пет Апр 10, 2009 22:42
Местоположение: Русе

Re: ТЪРСИ / ПРЕДЛАГА работа

Мнение от Em1l »

Търся си работа за лятото на морето или постоянна в Русе. 18годишен завърших Гимназия по електротехника придобих професия Техник на компютърни системи (модул,дипломи и документ ще имам след 24.06).Имам опит като продавач в хранителен магазин 3години(старият семеен бизнес,последната година сам си го зареждах и отговарях за него),в строителството(гипскартони,фибран,финно строителство) имам опит като барман,докер и на автомивка.Приспособявам се към всякаква работа.Компютърно грамотен, говорим английски. Иска ми се да работя нещо на морето в областа на туризма или каквото и да е. Имам шофьорска книжка, сериозен съм, мога да е приспособя към почти всякаква работа.0882066005
vtcucu@abv.bg
Мнения: 359
Регистриран на: Чет Юни 01, 2006 11:02
Местоположение: В.Тьрново
получил Браво: 1 път

Re: ТЪРСИ / ПРЕДЛАГА работа

Мнение от vtcucu@abv.bg »

parvo izwinqwam se sza pisaneto,ama zasega taka.tarsq si mnogo spe6no rabota ,kakvato i da e.ot tarnovo sam, moze i po moreto da e.takav ..i imam sega na gaza 4e ne moze pove4e.pomagaite.na 34 god sam, zdraw sam.imam knizka i za kamion.
вси4ко ми е самодялано. самоук-некадьрник. стара джидия.......... скьпи такьми и ефтини чальми.пьрви умират мечтите
vtcucu@abv.bg
Мнения: 359
Регистриран на: Чет Юни 01, 2006 11:02
Местоположение: В.Тьрново
получил Браво: 1 път

Re: ТЪРСИ / ПРЕДЛАГА работа

Мнение от vtcucu@abv.bg »

няма ли някой да даде квато и да е работа?
вси4ко ми е самодялано. самоук-некадьрник. стара джидия.......... скьпи такьми и ефтини чальми.пьрви умират мечтите
Аватар
overkill
Мнения: 571
Регистриран на: Вто Ное 13, 2007 12:13
Местоположение: Свищов
дал Браво: 40 пъти
получил Браво: 7 пъти

Re: ТЪРСИ / ПРЕДЛАГА работа

Мнение от overkill »

vtcucu@abv.bg написа:няма ли някой да даде квато и да е работа?
Пробвай в Идеал Стандарт ,доста Търновци работят там пък и в момента май още набираха работници!!!
Ходя по каменяци и меткам изкуственяци
http://www.opelclub-bg.com/forum/index.php?act=idx
http://www.youtube.com/watch?v=vZw220v4YQQ
vtcucu@abv.bg
Мнения: 359
Регистриран на: Чет Юни 01, 2006 11:02
Местоположение: В.Тьрново
получил Браво: 1 път

Re: ТЪРСИ / ПРЕДЛАГА работа

Мнение от vtcucu@abv.bg »

подал сам ве4е и там, документи .една седмица не ми се обаждат .не знам каде вече.
вси4ко ми е самодялано. самоук-некадьрник. стара джидия.......... скьпи такьми и ефтини чальми.пьрви умират мечтите
kibik
Мнения: 245
Регистриран на: Пет Яну 23, 2009 0:43
Местоположение: Spain

Re: ТЪРСИ / ПРЕДЛАГА работа

Мнение от kibik »

Си ибало кризата.Наистина ли е толкова зле в Бг.за работа,наскоро даваха по БТВ-то че имало само 300 000 хил.безработни.За тази цифра може само човек да завиди от половината евро-съюз 8)
vtcucu@abv.bg
Мнения: 359
Регистриран на: Чет Юни 01, 2006 11:02
Местоположение: В.Тьрново
получил Браво: 1 път

Re: ТЪРСИ / ПРЕДЛАГА работа

Мнение от vtcucu@abv.bg »

много зле не вярвах .ама така е
.ся ако има 500 лв да издъня някоя кредитна институция :D и си купувам билет .
вси4ко ми е самодялано. самоук-некадьрник. стара джидия.......... скьпи такьми и ефтини чальми.пьрви умират мечтите
rumenige1
Мнения: 31
Регистриран на: Сря Апр 07, 2010 17:15
Местоположение: sofia

Re: ТЪРСИ / ПРЕДЛАГА работа

Мнение от rumenige1 »

Ще пусна и аз едно кратко c.v.,всичко става...!От София,34г.,английски писмено и говоримо,лесно уча нови неща,книжка кат.C,завършил съм филиала на ТУ-колеж електронни с-ми.
хау!
Itso
Мнения: 1423
Регистриран на: Сря Май 03, 2006 17:05
Местоположение: Монтана
дал Браво: 1733 пъти
получил Браво: 35 пъти

Re: ТЪРСИ / ПРЕДЛАГА работа

Мнение от Itso »

Аз пък търся работа за племенника ми в София.
От половин година почнаха да не му плащат и напусна фирмата, където се занимаваше с поддръжка на хладилни и климатични инсталации.Говори руски, млад е, може да работи и друго, стига да има какво и да е във възможностите му.
Спининг клуб "Абичи"
Секция "Тежък джърк и тежък рок"
HaLoV
Мнения: 496
Регистриран на: Пон Окт 01, 2007 16:32

Re: ТЪРСИ / ПРЕДЛАГА работа

Мнение от HaLoV »

Да се наредя и аз между вас.4-ти курс студент в ТУ-София, специалност електроника.Имам книжка, категория Б, англииския го чаткам горе доле, разбирам от компютри и разни подобни джаджи :) Приемам всякакви оферти :oops:
Аватар
бай Мецан
Мнения: 286
Регистриран на: Сря Авг 05, 2009 16:27
Местоположение: Русе
дал Браво: 2 пъти

Re: ТЪРСИ / ПРЕДЛАГА работа

Мнение от бай Мецан »

Здравейте, приятели!
Да се наредя и аз на опашката. Търся някаква работа в Русе +/-50-60км, която носи прилични доходи и не е забранена от закона.
Образование: 2бр средно специално + незавърщено више :oops:
"Термични и водно енергитични машини и съоръжения" - всичко свързано с котли, турбини, помпи, компресори, вентилатори.
"Строителство и архитектура" - строителен техник

Работил съм :
ТЕЦ - Русе Изток - като оператор и в режимна група
Строителна фирма - строителен техник, за съжаление не мога да докажя стаж с трудовата книжка
Фирма за енергийна ефективност - топлотехник. Мога да изработвам част ЕЕ на инвестиционните проекти.Да участвам в екип за обследване и сертифициране на сгради.

Шофьор съм категория С
"Душата на непиещия е изсушена и свита, непорочната му поза на трезвеник е прикритие за анонимни и отвратителни постъпки". Джон Стайнбек
indalo
Мнения: 946
Регистриран на: Пет Юли 28, 2006 20:07
Риболов: на плувка/ щека, уип, директен, болонеза, мач
Местоположение: Перник

Re: ТЪРСИ / ПРЕДЛАГА работа

Мнение от indalo »

Ето, че настана време и аз да се впиша тука. От днес съм без работа, тъй че помагайте. На 41 години съм. Основната ми професия е сервитьор, работил съм и в ЕКОНТ, книжката ми е Б- любителска. Мисля, че схващам бързо :roll: , тъй че мога да се пробвам и с нещо друго.

От Перник съм, тъй че няма проблем да пътувам до София.
http://www.krakra-fishing.com/wp-conten ... /03/kf.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Ники Дончев
Мнения: 1567
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 2:54
Местоположение: София

Re: ТЪРСИ / ПРЕДЛАГА работа

Мнение от Ники Дончев »

Търся двама човека от Лом,за работа като автопатрули.За повече информация на ЛС или телефон 0899 156 173
ВсЕкИ дЕн зА РиБа мИ сЕ хОди...ЛуД Ли Съм..ИлИ дА
Публикувай отговор

Обратно към “Търси / Предлага работа”