Джъркфест 2014

Публикувай отговор
Хариус
Мнения: 2405
Регистриран на: Чет Авг 16, 2007 21:41
Местоположение: ШоПландия
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 36 пъти
Обратна връзка:

Re: Джъркфест 2014

Мнение от Хариус »

Д-р Флекс написа:А томболата на Хариус кой я спечели?
Спечели я Ицо от Монтана, но той джентълменски /за което заслужава само похвали/ като притежател на такъв "слънчак" настоя да тегля пак и се падна на Иван fisherman 007.

Всичко беше супер, с изключения на рибите...аз бях класическо капо и двата дни, но съдбата реши малко по-късно и на друго място да ме дари с добра риба :wink:
Последно промяна от Хариус на Вто Окт 14, 2014 21:26, променено общо 1 път.
Аватар
fisherman 007
Мнения: 523
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 20:27
Местоположение: София
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Джъркфест 2014

Мнение от fisherman 007 »

Страхотно беше. Догодина пак :fish15:
Не е луд този който ходи за риба,
луд е този който му дава.
Itso
Мнения: 1423
Регистриран на: Сря Май 03, 2006 17:05
Местоположение: Монтана
дал Браво: 1733 пъти
получил Браво: 35 пъти

Re: Джъркфест 2014

Мнение от Itso »

Добър вечер!
Неотложни ремонти вкъщи (разбиване на комина, откъдето извадихме зъб от багер, метална тръба и нещо подобно на крилата ракета, както и метално въже, няколко метра кабел и два чувала сажди и пепел) не ми дадоха възможност да се включа досега.
Като не мога да вадя риби, вадя железа.
Та значи докато ние ядяхме мазни банички с боза и айран без кисело мляко, някои вече позираха с трофей, който вече беше започнал обиколката из световните (рибарски) агенции...
А сега виждам, че други някои са продължили успешно джъркфеста :D Гена, на тази щука мястото и е и в тази тема.
Ден и половина на "Копринка" се чуваше цоп-цоп, пляс-пляс, цамбуррр - значи Тошко е някъде наблизо :P
Всъщност и аз бях около него, направихме едни преходи, едни проби, смяна на примамки и в крайна сметка се убедих, че няма нищо страшно да доближиш 100-грамовата граница :D
Ако той опитваше на откровено големи джъркове, аз наблягах на значително по-малки, но и двамата без успех, особено аз :lol: Ако вземем двете класни риби - на Пепи и на Гената, равносметката е 1:1, що се отнася до размера на джърковете.Резултатът е 1:1 и между ръчно изработените наши джъркове и серийно произведените.
А за веселата част - снимките говорят достатъчно!
Благодаря на всички участници, благодаря на шофьорите, на скараджиите, на фотографите, на единствената жена на празника, без нея нямаше да е толкова колоритен :)
Запознах се със стойностни хора, живот и здраве със сигурност ще се виждаме пак, догодина поне два пъти :P ще го направим, с поне два пъти повече риби!
Спининг клуб "Абичи"
Секция "Тежък джърк и тежък рок"
Хариус
Мнения: 2405
Регистриран на: Чет Авг 16, 2007 21:41
Местоположение: ШоПландия
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 36 пъти
Обратна връзка:

Re: Джъркфест 2014

Мнение от Хариус »

Itso написа:Гена, на тази щука мястото и е и в тази тема..
Реших, че не е редно да я публикувам тук, защото не е хваната по време на самия джъркфест, но ето все пак една тържествена снимка от мен :wink:

Изображение
бай сом
Мнения: 153
Регистриран на: Нед Яну 01, 2012 12:20
Риболов: Кльонк, Хищник
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 10 пъти

Re: Джъркфест 2014

Мнение от бай сом »

Работата ме награби и чак сега мога да благодаря на всички за поканата и приятната компания. Изкарахме си супер и аз започнах да се светвам за някои термини в спининга :fish1:

Аз докопах само два костура, но майстор Станимир се отчете с щукле и отсрами каяка. :tup:

Изображение

Синът ми постоянно ми говори, колко е било хубаво и, че иска отнова да ходи за риба със същата компания. Радвам се, че се запознахме.

До нови срещи.
Аватар
Fat Head Killer
Мнения: 334
Регистриран на: Пет Ное 15, 2013 1:03
Риболов: Спининг
Местоположение: (България) –Франция
дал Браво: 20 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Джъркфест 2014

Мнение от Fat Head Killer »

Здравейте и от мен да драсна малко .Всичко беше супер хареса ми събирането ни, запознах се с колегите обменихме опит който ще е доста полезен за напред.Най ми хареса вечерта край масата от към риболов така и така щуките не искаха да се хранят с нашите големи примамки .Ето и 2 снимки на най малкия участник на мероприятието .

Изображение

Изображение

:fish3: :fish3: :fish3:
Jerkbait
Мнения: 1
Регистриран на: Сря Окт 15, 2014 21:35
Риболов: Спининг, Кльонк, С каяк

Re: Джъркфест 2014

Мнение от Jerkbait »

Здравейте и от мен ! Много се радвам че присъствах на Феста ! Минути след като Пламен си тръгна, на воблера подарен ми от него клъвна! :fish15: Жалко че той не беше там ! Много му благодаря и благодаря и на всички други ! Бяхте страхотна компания. До нови срещи! :tup:
Аватар
fisherman 007
Мнения: 523
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 20:27
Местоположение: София
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Джъркфест 2014

Мнение от fisherman 007 »

Страхотно преживяване, догодина пак.
Ето и моето капо

Изображение
Не е луд този който ходи за риба,
луд е този който му дава.
Публикувай отговор

Обратно към “Джъркбейт”