Джъркфест 2014

Публикувай отговор
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: Джъркфест 2014

Мнение от Д-р Флекс »

Да бе, на сомските биваци се слушат предимно Хиндемит и Чимароза ... ех, Граховски, Граховски... :D
maznislav
Мнения: 2121
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 15:57
Риболов: Спининг и само това :)
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 31 пъти
получил Браво: 78 пъти
Обратна връзка:

Re: Джъркфест 2014

Мнение от maznislav »

Така... вчера бях на Копринка в района на село Долно Сахране - демек втичалото.
Нагледах се на всякакви железа с всякакви телескопи - демек свичко там е станало щукар :)
Добрата новина е ,че поради нивото са залети декари треви и дълбочината на 30 -40 м от брега е 1 - 3 м като има дупки до 5 м и залети дървета. Става дума за ивица дълга близо 1,5 км от северната страна и към 600 -700 м откъм южната. Пътищата са бетон и от 2 -те страни и няма какда се разкалят.
Изображение

С 2 -та X са е обозначен района от 1,5 км което е с дълбочина от 1 до 3 м. както и отбивката от където се стига до мястото. Място за палатки има много , има и големи дървета за сянка ако пък вземе да стане топло...
Ето и малко снимки

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Сега снимките на брега от южната страна - там е пълно със заляти храсти пък те са пълни със ... ясно е :)

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

И някоя и друга рибка - хванах 3 щукички , една към 1,5 кила ама докато вадех тел се саморезилна , имах още към 10 -тина удара. Започнахме да търсим щуката късно - към 11 , че преди тва чесохме костури :)
Изображение

Изображение

Аз съм щукаро аматьор ама си мисля ,че професионалистите там могат да направят чудеса , а аз кротко да им давам наставления с бира в ръка.
Рапорт даден
Нито едно добро дело не остава ненаказано :)
Риболовът ни е "Днес по-зле от вчера и по-добре от утре"...
Itso
Мнения: 1423
Регистриран на: Сря Май 03, 2006 17:05
Местоположение: Монтана
дал Браво: 1733 пъти
получил Браво: 35 пъти

Re: Джъркфест 2014

Мнение от Itso »

Вальо обеща и даде информация.Васко също.
Трябва да решаваме тия дни.
Спининг клуб "Абичи"
Секция "Тежък джърк и тежък рок"
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Джъркфест 2014

Мнение от quietriot »

е аз влизам откъм павел баня за същите места.
rangel_bac
Мнения: 494
Регистриран на: Пет Яну 18, 2013 10:02
Риболов: Spinning
дал Браво: 164 пъти
получил Браво: 7 пъти

Re: Джъркфест 2014

Мнение от rangel_bac »

Itso написа:Вальо обеща и даде информация.Васко също.
Благодарим за което!
Itso написа: Трябва да решаваме тия дни.
Ако има колебаещи се, да изкажат своите опасения. Аз лично знам един доста добър магазин за месо в Карлово и ще се отбия по път 8)

Все пак, имаме седмица, а за някои хора ще е нужна организация по пътуването, тъй че, нека до ден-два да се каже окончателно там ли ще е и ако не - къде, за да сме на ясно.

По-здрави!
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Джъркфест 2014

Мнение от quietriot »

Аз си спя в колата, така че ми е все тая дали хотел или бивак ако идвам, вземам си 1 кило пържоли и 1 литър ракия и аз съм в джаза, дадох хотела и бунгалата защото съм се нагладал на тънещи колеги и дзифтарски им истории и умрели от студ хора да спестят 10 лв., в Павел баня също има поне 10 къщи хотели и два големи хотела и 5 кръчми поне.
Ако е студено или вали и огън не те оправя, ма ще действаме според зависи.
Последно промяна от quietriot на Чет Окт 02, 2014 13:44, променено общо 1 път.
Аватар
Fat Head Killer
Мнения: 334
Регистриран на: Пет Ное 15, 2013 1:03
Риболов: Спининг
Местоположение: (България) –Франция
дал Браво: 20 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Джъркфест 2014

Мнение от Fat Head Killer »

Инфото е добро кадрите също браво на колргата :tup: А също трябва да се вземе под внимание това, че са проходими местата дори и в кално време .
Аватар
Д.Граховски
Мнения: 1234
Регистриран на: Съб Фев 04, 2012 19:48
Риболов: Спининг
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 241 пъти

Re: Джъркфест 2014

Мнение от Д.Граховски »

Вальо ме донави, местата са цицка (както казваме в моя край), риба също излиза, което е брей брей брейййййй. Тая седмица взимам на бащата от пърцуцата и заставам вкъщи на леглото на пусия с въдица да дойде 11ти :D
http://maximo.bg

Спининг клуб "Бобър"

Catch & Release

"Човешкият устрем не бива да има граници. Колкото и зле да изглежда животът, докато има живот, има и надежда." Stephen Hawking
maznislav
Мнения: 2121
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 15:57
Риболов: Спининг и само това :)
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 31 пъти
получил Браво: 78 пъти
Обратна връзка:

Re: Джъркфест 2014

Мнение от maznislav »

Костури излизат пред брега точно и ще има за скарата :)
Ей ви едно видео как тествам новия силикон Fiiish :)

https://www.youtube.com/watch?v=IOC7eWf1Z8Y" onclick="window.open(this.href);return false;
Нито едно добро дело не остава ненаказано :)
Риболовът ни е "Днес по-зле от вчера и по-добре от утре"...
Аватар
Д.Граховски
Мнения: 1234
Регистриран на: Съб Фев 04, 2012 19:48
Риболов: Спининг
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 241 пъти

Re: Джъркфест 2014

Мнение от Д.Граховски »

maznislav написа:Костури излизат пред брега точно и ще има за скарата :)
Ей ви едно видео как тествам новия силикон Fiiish :)

https://www.youtube.com/watch?v=IOC7eWf1Z8Y" onclick="window.open(this.href);return false;
Ах ах ах, значи взимам и другата гега ако нещо щука каже нема па да ям :mrgreen:

Па и прогнозата е много добра
http://maximo.bg

Спининг клуб "Бобър"

Catch & Release

"Човешкият устрем не бива да има граници. Колкото и зле да изглежда животът, докато има живот, има и надежда." Stephen Hawking
Хариус
Мнения: 2409
Регистриран на: Чет Авг 16, 2007 21:41
Местоположение: ШоПландия
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 36 пъти
Обратна връзка:

Re: Джъркфест 2014

Мнение от Хариус »

Ами.... бих казал:среща на отбивката, а :D Час нещо..? Да речем в 11.00, а? Казвайте!

Така като гледам става и за лодка, така че който има е повече от свободен да си носи! Това не е състезание все пак - събираме се да се видим, да си направим кефа и да обменим опит!
Д.Граховски написа:Ах ах ах, значи взимам и другата гега ако нещо щука каже нема па да ям :mrgreen:
Ами аз май ще съм отпуска, така че ако има мегдан мога отвсякъде да откарам и 3-4 дена там. Трябва все пак и костурец да се набере, че идва тежка зима :mrgreen:
Plat1ka
Мнения: 5120
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 0:39
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 91 пъти

Re: Джъркфест 2014

Мнение от Plat1ka »

Аз също съм за и ще дойда. От сега казвам на колегата да не си прави планове за събота и неделя че ще работи :) хаха Обаче ще тръгвам веднага след работа и вероятно ще стигна преди вас. Ще спя в колата си ако ще се спи изобщо така, че и мен не ме интересуват хотелите. Имам маса ако си носите столове могат да седнат 4-5 човека около нея.
rangel_bac
Мнения: 494
Регистриран на: Пет Яну 18, 2013 10:02
Риболов: Spinning
дал Браво: 164 пъти
получил Браво: 7 пъти

Re: Джъркфест 2014

Мнение от rangel_bac »

Е паааа, може и към 10 да е срещата. Пък след това, кой когато стигне. Едва ли, ако има стигнали и по-рано ще се нахвърлят на водата и няма да се изчакат останалите, или поне част от тях. Специално за бивакуването вероятно ще е добре да си избереме място овреме.
Та, като казах бивакуване, някой с голяма скара?!?
Да не стане да идем със 100 кила мръвка и да си я джвакаме сУрава. Аз имам едно дето става, ама бавно и ще е хубаво да има нещо гоуемо :mrgreen:
Аватар
Д.Граховски
Мнения: 1234
Регистриран на: Съб Фев 04, 2012 19:48
Риболов: Спининг
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 241 пъти

Re: Джъркфест 2014

Мнение от Д.Граховски »

rangel_bac написа:Е паааа, може и към 10 да е срещата. Пък след това, кой когато стигне. Едва ли, ако има стигнали и по-рано ще се нахвърлят на водата и няма да се изчакат останалите, или поне част от тях. Специално за бивакуването вероятно ще е добре да си избереме място овреме.
Та, като казах бивакуване, някой с голяма скара?!?
Да не стане да идем със 100 кила мръвка и да си я джвакаме сУрава. Аз имам едно дето става, ама бавно и ще е хубаво да има нещо гоуемо :mrgreen:
За час както кажете колкото по-рано по-добре :D

А на мръвката не и се коси, изгледал съм всички епизоди с Беър Грилс по няколко пъти се нещо ще измисля :D

Аз имам скаричка ама е малка две пържоли събира, ама ще я взема с една литровка ракиджос.
http://maximo.bg

Спининг клуб "Бобър"

Catch & Release

"Човешкият устрем не бива да има граници. Колкото и зле да изглежда животът, докато има живот, има и надежда." Stephen Hawking
rangel_bac
Мнения: 494
Регистриран на: Пет Яну 18, 2013 10:02
Риболов: Spinning
дал Браво: 164 пъти
получил Браво: 7 пъти

Re: Джъркфест 2014

Мнение от rangel_bac »

Абе и аз съм гледал "мечка на грил" ама няма да скоча гол при ледника :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Джъркбейт”