Джъркфест 2014

Публикувай отговор
rangel_bac
Мнения: 494
Регистриран на: Пет Яну 18, 2013 10:02
Риболов: Spinning
дал Браво: 164 пъти
получил Браво: 7 пъти

Re: Джъркфест 2014

Мнение от rangel_bac »

Е, то мезетата и ракията ще са там, където ги занесем :Д

Аз давам глас за хубаво и чисто място, с малко или много популация на зъбати зверове.
В смисъл на, съгласен с общото мнение.

П.П. надявам се другата седмица да посетя един гьол, макар и платен. Та ако има добри риби, ще го предложа и него.

По-здрави!
Itso
Мнения: 1423
Регистриран на: Сря Май 03, 2006 17:05
Местоположение: Монтана
дал Браво: 1733 пъти
получил Браво: 35 пъти

Re: Джъркфест 2014

Мнение от Itso »

Хариус написа:Тъй, понеже пак застой нещо се наблюдава, аз лично давам 1 глас за Огоста /време е Ицето да си разкрие местата ;) /, разчитайки че времето ще е с нас :D Датата вече май е ясна!
То местата са ясни - там, където са наредени тападжиите :lol:
Единият вариант е към Лехчево, където беше кленфестът или Громшин, другият е към Бутан и Гложене.
Вярно е, че ще сме зависими от капризите на реката.
Има и едно язовирче, което е много капризно и пътят до него при кофти време не е много добър.Бяха го поизточили, сега от дъждовете се е напълнил много.
Интересното е, че софиянци си крият местата :P
Спининг клуб "Абичи"
Секция "Тежък джърк и тежък рок"
Хариус
Мнения: 2409
Регистриран на: Чет Авг 16, 2007 21:41
Местоположение: ШоПландия
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 36 пъти
Обратна връзка:

Re: Джъркфест 2014

Мнение от Хариус »

Itso написа:Интересното е, че софиянци си крият местата :P
Хах...ти пък :D Няма проблем да го направим на Богров, ама аз лично въдица няма да нося :lol: и ще се огранича до шише ракия :mrgreen:

Сериозно...ако Огоста не става, може на Йовковци, аз лично нямам претенции...Важното е с кой си, а не къде си :wink:
Аватар
Fat Head Killer
Мнения: 334
Регистриран на: Пет Ное 15, 2013 1:03
Риболов: Спининг
Местоположение: (България) –Франция
дал Браво: 20 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Джъркфест 2014

Мнение от Fat Head Killer »

Здр те колеги ! Ако наистина мислите че на реката може да има проблеми с нивото и по добре е наистина да бъде на затворен водоем :fish15: Има време да се дискутира това .Поздрави
Itso
Мнения: 1423
Регистриран на: Сря Май 03, 2006 17:05
Местоположение: Монтана
дал Браво: 1733 пъти
получил Браво: 35 пъти

Re: Джъркфест 2014

Мнение от Itso »

Рано е да се каже за нивото отсега.
Иначе сте добре дошли :)
Така и така други предложения няма.
П.с.: Не вярвам само на Богров да ходите :lol:
Спининг клуб "Абичи"
Секция "Тежък джърк и тежък рок"
Itso
Мнения: 1423
Регистриран на: Сря Май 03, 2006 17:05
Местоположение: Монтана
дал Браво: 1733 пъти
получил Браво: 35 пъти

Re: Джъркфест 2014

Мнение от Itso »

Дубъл :)
Спининг клуб "Абичи"
Секция "Тежък джърк и тежък рок"
Хариус
Мнения: 2409
Регистриран на: Чет Авг 16, 2007 21:41
Местоположение: ШоПландия
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 36 пъти
Обратна връзка:

Re: Джъркфест 2014

Мнение от Хариус »

Ице, предлагам ако реката го позволява да отидем на място, удобно за бивакуване. Ако се прецака реката, отиваме на Йовковци и това е...няма какво да го мислим толкова :)
Itso
Мнения: 1423
Регистриран на: Сря Май 03, 2006 17:05
Местоположение: Монтана
дал Браво: 1733 пъти
получил Браво: 35 пъти

Re: Джъркфест 2014

Мнение от Itso »

За бивакуване има къде.
Не знам защо, но нещо Йовковци не ми допада.Дали поради липса на информация, дали защото е много обширен...
Този, който имах предвид около Монтана, е много интересен, особено за нашия риболов.
Щеше ми все пак да има и поне още едно-две предложения.
Спининг клуб "Абичи"
Секция "Тежък джърк и тежък рок"
Хариус
Мнения: 2409
Регистриран на: Чет Авг 16, 2007 21:41
Местоположение: ШоПландия
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 36 пъти
Обратна връзка:

Re: Джъркфест 2014

Мнение от Хариус »

Пичове, някой има ли нещо против да изместим датата и да го направим на 11-ти октомври?
Аз се оказа, че ще съм ангажиран на 27-ми и 28-ми септември и нямам никакъв шанс да дойда. На 3-ти октомври пък са изборите и пак не става...
По принцип не е задължително да се съобразявате с мен, но ако не е проблем тази дата за всички, които мислят да идват /то и без това май ще сме 5 човека на кръст :lol: /, предлагам да я сменим и да го направим на 11-ти и 12-ти октомври?!
Тамън и зъбатките ще са по-озверели :lol:
Аватар
Fat Head Killer
Мнения: 334
Регистриран на: Пет Ное 15, 2013 1:03
Риболов: Спининг
Местоположение: (България) –Франция
дал Браво: 20 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Джъркфест 2014

Мнение от Fat Head Killer »

От моя страна Гена нямам проблеми за датата .Важно е да се съберем повечко . :tup:
Аватар
Д.Граховски
Мнения: 1234
Регистриран на: Съб Фев 04, 2012 19:48
Риболов: Спининг
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 241 пъти

Re: Джъркфест 2014

Мнение от Д.Граховски »

Аз също нямам проблем, стига да се оправя и финансово, че след последната тъпотия която ми се случи нещата не са розови, но пък при мене е динамично.
http://maximo.bg

Спининг клуб "Бобър"

Catch & Release

"Човешкият устрем не бива да има граници. Колкото и зле да изглежда животът, докато има живот, има и надежда." Stephen Hawking
Itso
Мнения: 1423
Регистриран на: Сря Май 03, 2006 17:05
Местоположение: Монтана
дал Браво: 1733 пъти
получил Браво: 35 пъти

Re: Джъркфест 2014

Мнение от Itso »

Нямам нищо против и ако никой не възрази до няколко дни, ще я преместим на 11 октомври.Наистина е добре да се съберем повече, въпреки че такива изгледи засега няма.
Мястото ще остане река Огоста, но точно къде ще го определим по-късно, искам малко да пообиколя, защото дъждовете и наводненията по всяка вероятност са променили коритото.
Спининг клуб "Абичи"
Секция "Тежък джърк и тежък рок"
rangel_bac
Мнения: 494
Регистриран на: Пет Яну 18, 2013 10:02
Риболов: Spinning
дал Браво: 164 пъти
получил Браво: 7 пъти

Re: Джъркфест 2014

Мнение от rangel_bac »

+1 непротиворечащ на смяна на датата ;)

Да доложа и за мястото, за което бях споменал, че ще проверявам - хванахме само дребосъци. Вярно много духаше, бяхме половин ден и каквото се хвана, хвана се като попритихна по едно време. Видяхме и 2-3 по-качествени риби, но като цяло съм убеден, че там не ни е мястото ;)

По-здрави :tup:
Аватар
А ДАНО ХВАНА
Мнения: 407
Регистриран на: Сря Яну 13, 2010 12:45
Местоположение: София
дал Браво: 483 пъти
получил Браво: 454 пъти

Re: Джъркфест 2014

Мнение от А ДАНО ХВАНА »

Itso написа:Нямам нищо против и ако никой не възрази до няколко дни, ще я преместим на 11 октомври.Наистина е добре да се съберем повече, въпреки че такива изгледи засега няма.
Мястото ще остане река Огоста, но точно къде ще го определим по-късно, искам малко да пообиколя, защото дъждовете и наводненията по всяка вероятност са променили коритото.
Според мен трябва да има резервен вариант на реката.Не познавам Огоста но обичам новите места.Ако обаче течението не е слабо в деня където сме или е мътилка нищо няма да можем да си споделим на практика ,прекалено малко са работещите джъркове в прилично течение.Нямам какво подходящо да предложа ,ако има желаещи за които Огоста е далече да казват предложения ако има какво.Не познавам и Йовковци но бих отишъл от предложенията досега.Добре е също да е два дни за да има време за всичко! :D
Мога да предложа малък язовир удобен от брега за експерименти но капото е 95% сигурно и не се стига с кола и ходене километър пеша с багаж
Не мисля че имаме нужда от подобни места със супер редки риби.
Хариус написа:.... С Пигов си говорихме за Александрово евентуално, другият вариант може би е Йовковци. Може и по Огоста някъде да се запилеем, ама ако е на река сме твърде зависими от времето....
Itso написа:За бивакуване има къде.
Не знам защо, но нещо Йовковци не ми допада.Дали поради липса на информация, дали защото е много обширен...
Този, който имах предвид около Монтана, е много интересен, особено за нашия риболов.
Щеше ми все пак да има и поне още едно-две предложения.
Колкото повече предложения толкова по добре .Има време за обсъждане но все пак желаещите да казват.
Тези които не се занимават с джъркове но желаят да видят и да пробват също са добре дошли и да казват къде са големите щуки и удобните места ако имат предложения :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=cLeW3PRrv3g" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/watch?v=cPRdfhkonJI" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.youtube.com/watch?v=BL2IBtU ... ZQmGs#t=65" onclick="window.open(this.href);return false;
Itso
Мнения: 1423
Регистриран на: Сря Май 03, 2006 17:05
Местоположение: Монтана
дал Браво: 1733 пъти
получил Браво: 35 пъти

Re: Джъркфест 2014

Мнение от Itso »

След големите порои Огоста се е променила доста - една върба, около която се ловяха добри щуки и забавяше
течението, просто вече я няма.
Надолу има много по-бавни места, но трябва да ги заобиколя пак, не съм ходил скоро.Там, даже и да е по-голяма реката, течението си остава съвсем бавно.
А за датата - викам да я забием на 11 октомври.
Спининг клуб "Абичи"
Секция "Тежък джърк и тежък рок"
Публикувай отговор

Обратно към “Джъркбейт”