Джъркфест 2015

Публикувай отговор
Аватар
Д.Граховски
Мнения: 1234
Регистриран на: Съб Фев 04, 2012 19:48
Риболов: Спининг
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 241 пъти

Re: Джъркфест 2015

Мнение от Д.Граховски »

Хариус написа:
Д.Граховски написа: И на мене ми се иска, ама поради наличието на изключително много работа, сряда, четвъртък и петък няма да мога. Даже има вероятност да остана и за събота и да пропусна феста.
Чшшшш....аре бегай бе несериозник :evil:
Абе изсипаха ми се трима на които да им намеря апартамент от сряда до петък и направо съм пощурел, а не мога да откажа, щото договора не го позволява :D
http://maximo.bg

Спининг клуб "Бобър"

Catch & Release

"Човешкият устрем не бива да има граници. Колкото и зле да изглежда животът, докато има живот, има и надежда." Stephen Hawking
Аватар
Fat Head Killer
Мнения: 334
Регистриран на: Пет Ное 15, 2013 1:03
Риболов: Спининг
Местоположение: (България) –Франция
дал Браво: 20 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Джъркфест 2015

Мнение от Fat Head Killer »

Колеги здр. ето мястото на което съм се спрял да се съберем ИзображениеИзображение Дано стане ясно от снимките и начертаното от мен .Там където съм написал Нова Загора И Русе е детелина минава се няколко км по напред и от ляво е пътя който съм показал.Мястото е достъпно и с хубав път за каране и с лек автомобил .Относно за риболова сега нивото е доста високо и тези дерета който се виждат прекосени с жълтата линия са пълни .Има и плиткажи по този повод не дръжте в гардеробите гащеризоните и високите ботуши за нагазване .Да се надяваме да няма много шаранджий и биваци но без тях не може :D :D :D
Аватар
Д.Граховски
Мнения: 1234
Регистриран на: Съб Фев 04, 2012 19:48
Риболов: Спининг
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 241 пъти

Re: Джъркфест 2015

Мнение от Д.Граховски »

Точих се, точих се и сега вероятността да отпадна от феста е около 90% . Сори пичове, ако не се видим големи да ги дърпате и убава ракия да пиете с блажни мезета :) .
http://maximo.bg

Спининг клуб "Бобър"

Catch & Release

"Човешкият устрем не бива да има граници. Колкото и зле да изглежда животът, докато има живот, има и надежда." Stephen Hawking
spin_master
Мнения: 512
Регистриран на: Чет Сеп 23, 2010 16:52
Риболов: спининг
Местоположение: София
дал Браво: 135 пъти
получил Браво: 99 пъти

Re: Джъркфест 2015

Мнение от spin_master »

Аз си мисля да пътувам следобед в петък за сега. Друг ще бъде ли по-рано там или всички ще пристигнат в събота сутринта?

Граховски, дано 10-те % се окажат по-вероятни ;) :tup:
Аватар
Fat Head Killer
Мнения: 334
Регистриран на: Пет Ное 15, 2013 1:03
Риболов: Спининг
Местоположение: (България) –Франция
дал Браво: 20 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Джъркфест 2015

Мнение от Fat Head Killer »

Привет колеги да вметна че става дума за Подбалкански път който съм посочил.А относно място за среща бих предложил бензиностанцията на град Николаево от дясно на пътя се намира няма как да се пропусне.Колега spin_master аз може и да успея а и Ванката fisherman 007 той също е за петък да пристигне така че може още тогава да направим бивака :tup: .Относно хапване пийване мисля че всеки ако вземе по нещо за пекване салатка ще натъкмим пак трапезата .Хубаво е и да помислим за някоя шатра че май времето ще е жега .
spin_master
Мнения: 512
Регистриран на: Чет Сеп 23, 2010 16:52
Риболов: спининг
Местоположение: София
дал Браво: 135 пъти
получил Браво: 99 пъти

Re: Джъркфест 2015

Мнение от spin_master »

Колега, аз ще взема две шатри 3х3 метра. Взел съм дървени въглища и ще взема мойто барбекю, което не е от най-големите, но върши работа. За сега ще гледам в петък да пристигна и да направим бивака. Може би ще пристигна към 19 ч. - 19:30 ч. Ще тръгна към 16 ч. от района на Дружба. Ако има друг от София може да пътуваме заедно.
Последно промяна от spin_master на Сря Юни 03, 2015 7:07, променено общо 1 път.
Аватар
Д.Граховски
Мнения: 1234
Регистриран на: Съб Фев 04, 2012 19:48
Риболов: Спининг
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 241 пъти

Re: Джъркфест 2015

Мнение от Д.Граховски »

spin_master написа:
Граховски, дано 10-те % се окажат по-вероятни ;) :tup:
Много ми се иска да дойда, направо от вътре бошувам. Всичко зависи от двама холандци, които идват в четвъртък. Ако до петък вечер съм им намерил къде да живеят съм с вас, просто си знам клиентите и за това малко се притеснявам дали ще станат нещата. Все пак със сигурност ще знам петък около обяд.
http://maximo.bg

Спининг клуб "Бобър"

Catch & Release

"Човешкият устрем не бива да има граници. Колкото и зле да изглежда животът, докато има живот, има и надежда." Stephen Hawking
spin_master
Мнения: 512
Регистриран на: Чет Сеп 23, 2010 16:52
Риболов: спининг
Местоположение: София
дал Браво: 135 пъти
получил Браво: 99 пъти

Re: Джъркфест 2015

Мнение от spin_master »

Оферираш на холандците, че ако до петък вечер изберат къде ще живеят получават безплатен бонус пакет: риболов на джърк ;)
Аватар
Fat Head Killer
Мнения: 334
Регистриран на: Пет Ное 15, 2013 1:03
Риболов: Спининг
Местоположение: (България) –Франция
дал Браво: 20 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Джъркфест 2015

Мнение от Fat Head Killer »

Колеги така по различни причини и невъзможност на някой от вас да присъстват на мероприятието най логично е да го отменим .Няма смисъл да бъдем в камерен състав ОТЛАГАМЕ ГО .На есен с песен!!!
Хариус
Мнения: 2405
Регистриран на: Чет Авг 16, 2007 21:41
Местоположение: ШоПландия
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 36 пъти
Обратна връзка:

Re: Джъркфест 2015

Мнение от Хариус »

Пичове, аз също предлагам отлагане на феста за есента!
Чух се с няколко човека и почти всички отпаднаха. Според мен е безмислено 5 човека да правим фест и то в средата на страната.
Ако ще е за риболова само, то по-добре всеки да хваща нанякъде, пък на есен да се съберем повечко хора.
bulgarche-to
Мнения: 365
Регистриран на: Чет Авг 21, 2014 9:25
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 248 пъти

Re: Джъркфест 2015

Мнение от bulgarche-to »

Бензиностанцията не е на пътя, трябва да се отбиете за Гурково, за да стигнете до нея. Жълтия път водещ на север. Със зелено съм отбелязал къде е отбивката за феста.

Изображение

Пътувайки от София по подбалканската в посока Сливен, вдясно се търси тази гледка. Пътя под моста е този, който търсите и който ще ви отведе до мястото на феста.

Изображение

Веднага след моста отдясно има отбивка, след нея в ляво се вижда мястото от което се хваща пътя.

Изображение
Аватар
Fat Head Killer
Мнения: 334
Регистриран на: Пет Ное 15, 2013 1:03
Риболов: Спининг
Местоположение: (България) –Франция
дал Браво: 20 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Джъркфест 2015

Мнение от Fat Head Killer »

Колега balgarche-to хубаво пояснение но имаш грешка за бензиностанцията че е в Гуркова а я виж това не е ли бензиностанция на Николаево :D Изображение Както и да е Фест няма да има .
spin_master
Мнения: 512
Регистриран на: Чет Сеп 23, 2010 16:52
Риболов: спининг
Местоположение: София
дал Браво: 135 пъти
получил Браво: 99 пъти

Re: Джъркфест 2015

Мнение от spin_master »

Феста се отлага, но аз вече съм се запътил така или иначе в тази посока. Така, че през уикенда ще бъда там. Ако някой има желание може да се включи.

Получих по-добра оферта по-близо и май ще скокна до там. Така, че ще чакам следващата дата за феста.
bulgarche-to
Мнения: 365
Регистриран на: Чет Авг 21, 2014 9:25
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 248 пъти

Re: Джъркфест 2015

Мнение от bulgarche-to »

Моя грешка, все си мислех за петролската
Аватар
fisherman 007
Мнения: 523
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 20:27
Местоположение: София
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Джъркфест 2015

Мнение от fisherman 007 »

spin_master написа:Феста се отлага, но аз вече съм се запътил така или иначе в тази посока. Така, че през уикенда ще бъда там. Ако някой има желание може да се включи.

Получих по-добра оферта по-близо и май ще скокна до там. Така, че ще чакам следващата дата за феста.

Колега и аз съм набрал инерция и не мога да се спра.
пращам ти телефони на ЛС.
Не е луд този който ходи за риба,
луд е този който му дава.
Публикувай отговор

Обратно към “Джъркбейт”