Евтини кастинг въдици

Стонин МаХенд
Мнения: 234
Регистриран на: Вто Фев 11, 2014 12:50
Риболов: Спининг4Life
Местоположение: София/Търново/Монтана
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Евтини кастинг въдици

Мнение от Стонин МаХенд »

Решил съм и аз да се опитам в джърк кастинг риболова.
Имам вече макара, но търся въдица и бюджета ми е силно занижен, тъй като ми трябва нещо, с което да направя първи крачки в този риболов, пък после ще видим
ще си разказваме "Къ ги ловиме, къ ги не ловиме, къ ше ги "сцепиме" и други такива работи КЪ СЕ ПРААТ" :lol:
Аватар
Д.Граховски
Мнения: 1234
Регистриран на: Съб Фев 04, 2012 19:48
Риболов: Спининг
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 241 пъти

Re: Евтини кастинг въдици

Мнение от Д.Граховски »

Стонин МаХенд написа:Решил съм и аз да се опитам в джърк кастинг риболова.
Имам вече макара, но търся въдица и бюджета ми е силно занижен, тъй като ми трябва нещо, с което да направя първи крачки в този риболов, пък после ще видим
На мен миналата година ми беше сефтето с кастинг въдица. Аз около 2 месеца търсих, пипах, гледах, тръсках всякакви въдици. Отначало се бях загледал в кастинг въдиците Салмо, Савидж Гиър и някакви корморани ако не се лъжа. Цените бяха от 65 лв. до към 100-120. На края се спрях на Рон Томпсън до 90 грама(нямаха наличност от другата), като за малкото време през което съм ползвал въдицата, честно казано доста ми допадна. Не си споменал някакъв конкретен бюджет за това бих ти предложил това като първа въдица, някъде около 90 лв се въртеше цената. В Младост в Капитан хук може да я има даже и на живо да я погледнеш.
http://maximo.bg

Спининг клуб "Бобър"

Catch & Release

"Човешкият устрем не бива да има граници. Колкото и зле да изглежда животът, докато има живот, има и надежда." Stephen Hawking
Itso
Мнения: 1423
Регистриран на: Сря Май 03, 2006 17:05
Местоположение: Монтана
дал Браво: 1733 пъти
получил Браво: 35 пъти

Re: Евтини кастинг въдици

Мнение от Itso »

Не знам, дали си си отговорил на няколко въпроса, за да може и някой да ти помогне.
Не уточняваш, с колко тежки джъркове или може би джъркчета ще ловиш.След това е добре да се знае, каква е макарата ти.И не на последно място, както личи и от заглавието на темата, колко си готов да отделиш като финанси.
Погледни темата на Ваньо Контев малко по-надолу, би могла да ти помогне.
Спининг клуб "Абичи"
Секция "Тежък джърк и тежък рок"
Публикувай отговор

Обратно към “Джъркбейт”