До колегата Хариус

hkoko
Мнения: 70
Регистриран на: Чет Дек 20, 2012 21:26
Риболов: спининг
Местоположение: Стара Загора
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 6 пъти

До колегата Хариус

Мнение от hkoko »

В сайта ти видях това жабче http://fishingnia.com/management/index. ... duct_id=65" onclick="window.open(this.href);return false; пробвал ли си го? Как се държи в дълбочини обрасли и до 50 см.(като на клиповете ли е)Хващал ли си риба с него?И дори с крака в резерва няма ли при всяка атака на щука да остава без тях?

Дано питането ми е за тук и модераторите не го изтрият докато не почета някакъв отговор.
Хариус
Мнения: 2405
Регистриран на: Чет Авг 16, 2007 21:41
Местоположение: ШоПландия
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 36 пъти
Обратна връзка:

Re: До колегата Хариус

Мнение от Хариус »

Здрасти колега, аз лично не съм я пробвал, но тук със сигурност има хора, които дори и са хващали риби на нея и ако желаят могат да дадат по-компетентна информация. Даже ако не се лъжа имаше и тема в спининг раздела, потърси я.
Според мен примамката е много интересна, но ми е лека за джърк такъма и няма как да я хвърлям, затова и не я притежавам, а и отдавна съм се отказал да нося по 2 или 3 пръчки на риболов. Но не пречи някой ден да се опитам да я направя :wink:
Колкото до краката, комплекта включва и един чифт резервни такива + специална игла, която помага за по-лесната им смяна.
Ако изтрият темата, може и на ЛС да пишеш, няма проблем. С каквото мога ще ти съдействам.

Поздрави!
Публикувай отговор

Обратно към “Джъркбейт”