Fishing Knots

Риболовни приложения за Android, iOS и Windows.
Аватар
Pike
Домакинът
Риболов: Спининг фен.
дал Браво: 676 пъти
получил Браво: 78 пъти
ЛС/Мейл:

Fishing Knots

Мнениеот Pike » Нед Май 08, 2016 23:30

Възлите са един от най-важните елементи в риболовната линия. На всеки му се е случвало я да изпусне риба, я да изгуби уловист или "златен" воблер заради кофти възел.

На мен са ми са се случвали и двете :), затова и винаги гледам с интерес всякакви източници относно възлите.

В приложението има доста възли, разпределени по категории. За всеки възел има картинки стъпка по стъпка как се прави, а за повечето възли има и клипчета (клипчетата са в YouTube).
От настройките пък, може да си сетнете български език на приложението.

Единственият недостатък, който намирам са досадните реклами, освен че ги има във футера на приложението, много често се активират при Back, при това на цял екран. Разбира се, може да се отървете от рекламите, като към момента за Android това удоволствие струва 5 лв., а за Windows $0.99, явно там е на прИмоция ;)
За iOS не намерих точно това приложение, но пък за сметка на това, има много други.

knots1.jpg
knots1.jpg (66.04 KiB) Прегледано 4860 пъти

bat.galin
дал Браво: 212 пъти
получил Браво: 131 пъти

Re: Fishing Knots

Мнениеот bat.galin » Пон Авг 08, 2016 21:43

Някои от тези апове са платени, други - не. : http://www.netknots.com/shop/knot-apps .

Аватар
Д.Граховски
Риболов: Спининг
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 200 пъти

Re: Fishing Knots

Мнениеот Д.Граховски » Пон Авг 08, 2016 22:47

Аз наскоро открих и се научих да връзвам FG kniot и съм впечатлен. Здрав, не закача по водачите и се връзва за около минута на реката. Връзвам го по същия начин:

http://maximo.bg

Спининг клуб "Бобър"

Catch & Release

"Човешкият устрем не бива да има граници. Колкото и зле да изглежда животът, докато има живот, има и надежда." Stephen Hawking