Ледната обстановка - сезон 2010/11

Луд умора нема! Който мисли, че зимата е супер риболовен сезон, нека заповяда и да убеди и другите.
Публикувай отговор
fori
Мнения: 3210
Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 13:24
дал Браво: 9 пъти
получил Браво: 35 пъти

Re: Ледната обстановка - сезон 2010/11

Мнение от fori »

Горе духа топъл вятър и не се знае до кога ще е леда. Иначе в неделя се изложих много злостно с блесните - само един костур и то за корема. Съдейки по вида им скоро ше се отдадат на либофф. На мормишки имаше риби, но са кълвяли доста вяло доколкото разбрах.
Превърни мозъка в мускули! - девиза на модерният спинингист
ARK
Мнения: 1304
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:19
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 4 пъти

Re: Ледната обстановка - сезон 2010/11

Мнение от ARK »

fori написа:Иначе в неделя се изложих много злостно с блесните - само един костур и то за корема.
В събота стана много добър риболов. Беше необходимо обаче много дупчене. От дупка се хващаха масово по 1-2 риби но на три пъти попадах на места от които се вадеха и повече от десет риби.
Не ме питайте за имена на водоеми. Не ги знам!!
fori
Мнения: 3210
Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 13:24
дал Браво: 9 пъти
получил Браво: 35 пъти

Re: Ледната обстановка - сезон 2010/11

Мнение от fori »

Ти изобщо не си ми критерий :lol:
Не знам какви магии им прилагаш на рибите, ама имам чуството че можеш да извадиш две торби риби там където ще се капотирам. Не е като да не съм ходил и да не съм дупчил, ама единствената риба която хванах явно беше решила да се самоубие :D
Превърни мозъка в мускули! - девиза на модерният спинингист
ARK
Мнения: 1304
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:19
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 4 пъти

Re: Ледната обстановка - сезон 2010/11

Мнение от ARK »

Айде сега. В събота бяхме 6 човека и всички хванаха по 30-40 риби поне. Просто е било до ден. Тази година имаше доста дни с променлива активност на рибите.
Не ме питайте за имена на водоеми. Не ги знам!!
Публикувай отговор

Обратно към “Зимен риболов”