Панчарево

Луд умора нема! Който мисли, че зимата е супер риболовен сезон, нека заповяда и да убеди и другите.
novobranec9
Мнения: 2
Регистриран на: Пон Яну 16, 2012 13:40
Риболов: spining

Панчарево

Мнение от novobranec9 »

Здравейте колеги.Днес,сьбота28.януари2012г. посетих бента.Цялото езеро е замръзнало.ледът е здрав,на две части.Между тях има малко киша,но понеже е студено същата,както и ледът които е отгоре са замръзнали и ходенето не е проблем.На разсъмване,по средата на стената на 10 метра от брега и дълбочина 3 метра и стръв хирономус излизаше костур с големина 6 сантиметра и червеноперка с големина 8.Малко по навътре на 8 метра дълбочина, нямаше пипане.Към 9 часа се преместих пред гребната база до гората.Около мен имаше още няколко колеги с които пробихме около 30 дупки без резултат.Освен това пробвах на рибка и на блесна със същият резултат.В 11 часа си тръгнахме.Оказа се че на влизане в водоема брат ми, си е изпуснал телефона.На същото място 2 старци-разбойници си правеха барбекю.На въпроса дали са намерили такъв предмет,отговориха отрицателно.Аз набрах номера по моя телефон и тръгвайки по следите в снега на около 30 метра от мястото чух една позната мелодия.Дъртите тарикати,не го бяха зарили за да не си личи,а го бяха спуснали отгоре.Тръгнахме си рано,без риба но и без загуби.
SaSho-Sensas
Мнения: 554
Регистриран на: Чет Дек 31, 2009 19:31
Риболов: Риболов на шаранови риби.
Местоположение: София.
Обратна връзка:

Re: Панчарево

Мнение от SaSho-Sensas »

Това е добра новина.
Модерен риболов на шаран.
Аватар
Ники Дончев
Мнения: 1567
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 2:54
Местоположение: София

Re: Панчарево

Мнение от Ники Дончев »

novobranec9 написа:Цялото езеро е замръзнало.ледът е здрав,на две части.
Не е точно така,към устието около коритото на реката ледът е към 5см и има много газови дупки,има и част която не е замръзнала,в този район внимавайте.Иначе костурите са гол след гол,но микроскопични.
ВсЕкИ дЕн зА РиБа мИ сЕ хОди...ЛуД Ли Съм..ИлИ дА
rosakat
Мнения: 399
Регистриран на: Сря Яну 18, 2006 14:41
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: Панчарево

Мнение от rosakat »

Хммм.. станна работа - аз ходих във вторник(23/01) сутринта за един час (от 9 до 10:00) и хванах 15-на едри хубави костури един след друг , като имаше един към 300 гр. Бях застанал по средта на стената и на 15-20 м навътре. Накрая към 09:55 малко преди да си тръгна извадих и две мини костурета. Луд късмет ли съм имал ..незнам .. :?
suhia_ribar
Мнения: 222
Регистриран на: Чет Яну 14, 2010 18:14
Местоположение: София/Силистра
дал Браво: 2 пъти

Re: Панчарево

Мнение от suhia_ribar »

rosakat написа:Хммм.. станна работа - аз ходих във вторник(23/01) сутринта за един час (от 9 до 10:00) и хванах 15-на едри хубави костури един след друг , като имаше един към 300 гр. Бях застанал по средта на стената и на 15-20 м навътре. Накрая към 09:55 малко преди да си тръгна извадих и две мини костурета. Луд късмет ли съм имал ..незнам .. :?
Не е късмет Роска,не е,нормално според мен,човек като е израстнал някъде,и е кадърен риболовец да има успехи в "свои води" :)
Поздрави!
Клуб по спортен риболов "Балканка"
rosakat
Мнения: 399
Регистриран на: Сря Яну 18, 2006 14:41
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: Панчарево

Мнение от rosakat »

Инфо. от днес :D

http://bnt.bg/bg/news/view/69062/pancha ... o_zamryzna

п.п. казах некоя и друга приказка :lol: - поне 10см ..за пред камерата :lol: :lol:
Аватар
Julian_84
Мнения: 755
Регистриран на: Пет Фев 17, 2006 13:16
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Обратна връзка:

Re: Панчарево

Мнение от Julian_84 »

rosakat написа:Инфо. от днес :D

http://bnt.bg/bg/news/view/69062/pancha ... o_zamryzna

п.п. казах некоя и друга приказка :lol: - поне 10см ..за пред камерата :lol: :lol:
Евала Роска, ти си нашата медиина звезда :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Публикувай отговор

Обратно към “Зимен риболов”