ШПЗ!

Луд умора нема! Който мисли, че зимата е супер риболовен сезон, нека заповяда и да убеди и другите.
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Re: ШПЗ!

Мнение от Бат Стан »

Metodi написа: Кой каквото си има да си носи :-)
Мете, гледам че едни луканки беше пуснал на снимки във ФБ, земи така един наръч да ги пробваме.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Valio Ludoto
Мнения: 164
Регистриран на: Пон Фев 18, 2013 18:19
Риболов: Тролинг, спининг и подледен
Местоположение: Мордор (София)
получил Браво: 2 пъти

Re: ШПЗ!

Мнение от Valio Ludoto »

Коле, оти така бе братче, само Мето ше поканиш........ за неделя мое и аз да се включа, ако е рекъл Господ да тестваме новата метла с дискови спирачки :)
Има ли лед бре?
ТЕАМ Master Fishing
njt
Мнения: 71
Регистриран на: Сря Мар 16, 2005 14:50
Местоположение: sofia

Re: ШПЗ!

Мнение от njt »

Ееееее как раздвижих темата.Поканих само Мето(с него имаме връзка "бутилка") защото само той се похвали преди време ,че има лед.Като казах лед на ШП блатото и т.н. изобщо има ли????????Като няма да ловим риби да си поговорим поне тука.Чакам първата ни среща на леда с ВОДЧИЦА и мезенца.
Поздрав на всички нетърпеливци!
bibfish
Мнения: 35
Регистриран на: Нед Яну 15, 2012 14:36
Риболов: на леко и подледен риболов

Re: ШПЗ!

Мнение от bibfish »

Е И КАКВО В КРАЙНА СМЕТКА ЛЕД НЯМА И НЯМА ДА СХОДИ ТАКА ЛИ? :evil:
njt
Мнения: 71
Регистриран на: Сря Мар 16, 2005 14:50
Местоположение: sofia

Re: ШПЗ!

Мнение от njt »

Нищо не знам обаче така ми се ходи и реших да събудя четящите на темата.Контрабаков зареди ЖИ СИ ЕМА , че не отговаря и разбули мъглата .Кивоците са ти готови има и нова серия "Черната стрела".
За всички ценители на изделията ми на първия лед ще има презентация на бутиковия модел кармушка .Не я заглеждайте много защото с този модел ще подхранва само" БИГ ФИШ" и няколко много ама много богати риболовци.
Valio Ludoto
Мнения: 164
Регистриран на: Пон Фев 18, 2013 18:19
Риболов: Тролинг, спининг и подледен
Местоположение: Мордор (София)
получил Браво: 2 пъти

Re: ШПЗ!

Мнение от Valio Ludoto »

и няколко много ама много богати риболовци.
хохохохо, мамин сладък :lol: пак вкара интрига :)
Аз па съм си приготвил две бутилки Кептън Морган Спайс Голд, за поркане на леда :)
За съжаление за сега лед няма, освен във фризера....... да се надяваме че на 01.01.15 ще има лед, да открия :)
ТЕАМ Master Fishing
Аватар
Ивайло
Търговец
Мнения: 1434
Регистриран на: Нед Май 22, 2005 18:49
Местоположение: sofia

Re: ШПЗ!

Мнение от Ивайло »

Има ли лед горе ?????
Иска ми се да ходя 6 дни в седмицата за риба.Луд ли сам незнам:)))
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Re: ШПЗ!

Мнение от Бат Стан »

Значи току що говорих с Контрата. Според неговата информация, ако въобще има някакъв лед, ще е на блатото, при това - несигурен. Каза, че утре (събота), ще се качи до блатото на ШП да провери има ли, няма ли лед. Ще се чуя с него преди обяд и веднага ще ви информирам тук във форума, със снимки и там как си му е редът. На базата на събраната от горските информация обаче, Контрата твърди, че по-скоро няма да става за качване.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Аватар
Metodi
Мнения: 717
Регистриран на: Вто Яну 18, 2005 11:36
Местоположение: Sofia

Re: ШПЗ!

Мнение от Metodi »

njt написа:Нищо не знам обаче така ми се ходи и реших да събудя четящите на темата.Контрабаков зареди ЖИ СИ ЕМА , че не отговаря и разбули мъглата .Кивоците са ти готови има и нова серия "Черната стрела".
За всички ценители на изделията ми на първия лед ще има презентация на бутиковия модел кармушка .Не я заглеждайте много защото с този модел ще подхранва само" БИГ ФИШ" и няколко много ама много богати риболовци.
Кога ще видя кивоците , да взема да си ЗАКУПЯ някой.
А за кармушката ще се разберем ми се струва :)
Master Fishing
njt
Мнения: 71
Регистриран на: Сря Мар 16, 2005 14:50
Местоположение: sofia

Re: ШПЗ!

Мнение от njt »

Мето ,от три дни кипи усилен труд в нас е като работилницата на дядо Коледа.Специално за теб съм направил едни къъъъъъъъъсички знам ,че такива ги харесваш и са топли още парят.
И аз те питам га ще пием по една...... с ЛЕД(за останалите питието е тайна)?
Valio Ludoto
Мнения: 164
Регистриран на: Пон Фев 18, 2013 18:19
Риболов: Тролинг, спининг и подледен
Местоположение: Мордор (София)
получил Браво: 2 пъти

Re: ШПЗ!

Мнение от Valio Ludoto »

Коле, не така, къъъъъъъъъъссссииичките и азе ги аресвам, тъй че резервирай маса за трима. :)
ТЕАМ Master Fishing
njt
Мнения: 71
Регистриран на: Сря Мар 16, 2005 14:50
Местоположение: sofia

Re: ШПЗ!

Мнение от njt »

Валка къде и ти барабар Петко с мъжете като не знаеш питието :D
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Re: ШПЗ!

Мнение от Бат Стан »

Здравейте колеги, прясно инфо от Контрата и хубави новини. На Широка поляна на блатото - 4 см лед! На Малък Беглик е запечатано всичко с лед около 2-3 см. Нощем температурите падат до минус 7-8 градуса, така че скоро ще става. На блатото вероятно и сега ще може да се лови. Абе, дано понадебелее още малко и да заминаваме!!!
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Аватар
fisherman 007
Мнения: 523
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 20:27
Местоположение: София
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 1 път

Re: ШПЗ!

Мнение от fisherman 007 »

Здравейте колеги, от години искам да риболовствам в тоя раион, още от времето когато съществуваше понятието "Баташка сеч". Ако някой ме иска за компания ще съм много благодарен. :fish7:
Не е луд този който ходи за риба,
луд е този който му дава.
njt
Мнения: 71
Регистриран на: Сря Мар 16, 2005 14:50
Местоположение: sofia

Re: ШПЗ!

Мнение от njt »

Стана страхотен риболов.Ловихме основно костури със средно тегло 55 гр.и сравнително редки баби но доста едри 180-200 грама.Към края на риболова след 10 минутка борба с един дядо костур сигурно килце ..........алармата ми звъъъъъън.Събуждам се ,оглеждам се ами аз съм си в леглото.Усешам в стаята 25 градуса ама пак си заспах и...............извадих го тоя костур. :D
Публикувай отговор

Обратно към “Зимен риболов”