Морския червей 2,50лв.-замяна.

Ееех морето ... Всеки обича на слънчице да се препича, а на ухо му аванс нежно да скрибуца ...
Аватар
Булти
Мнения: 381
Регистриран на: Вто Май 22, 2007 12:48

Мнение от Булти »

ае Киро ти пак добре си се отървал , аз мойта Хонда си я остайх в къщи и бях същия ден на морето с кануто :shock: , питай ма що :? , май щото обичам емоцийте :D :D :D , бях на Дюни - яка вълна - на влизане ме обърна два пъти морето - ама аз не се отказвам :D , влязох - тя вълната се вдигна още :shock: , слязох на Змийския от подветрената страна и малко остана да стана островитянин :D , вълните отиваха към 4 бала вече , и щях да остана на острова ама телефона в колата - ще шашкам нашите в къщи....на излизане ме обърна още веднъж - АМА ЯКО :D :D :D , една въдица удавих и три сандвича и много ме беше яд за сандв. щото бях много гладен след диеатата от яката качка :twisted: ....обикалях по брега да ги намеря , ама морето не ги изхвърли ами ги изяде - почерпи се по случай моя 40 рожд. ден в същия ден :D ....абе не съжалявам , днес съм с много яка мускулна треска и леко подут пръст , но ще ми държи влага до следв. събота :D :D :D


и щях да забравя - улова ми беше - два сафрида (единия избяга :cry: ) , един дракон и една малка барбуня :D :D :D
Аватар
КИРО
Мнения: 1422
Регистриран на: Пет Авг 24, 2007 18:42
Местоположение: ВАРНА
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 25 пъти

Мнение от КИРО »

Още имам мускулна треска.Като не върви, не върви както и да се мъчиш.Обаче в интерес на истината,не бях капо.Шурито е авджия и заедно с зетя докараха него ден към 30 пъдпъдъка,аз заколих един заек и го направих на кайма,тъй че банкета вечерта стана.
Ама и днес не ще да пали мамка му и салют,обаче не се предавам.
Моряка
Мнения: 106
Регистриран на: Вто Юли 03, 2007 23:43
Местоположение: Варна

Мнение от Моряка »

Бултиии предизвикваш в мен спортна завист.И аз да можех така с кану.Ама мамка му и Салют(мамка му и прасе-Константин Коцев)!!!!
Публикувай отговор

Обратно към “Морски риболов”