Синеморец???

Ееех морето ... Всеки обича на слънчице да се препича, а на ухо му аванс нежно да скрибуца ...
Аватар
Muerte
Мнения: 73
Регистриран на: Чет Юли 14, 2005 14:56
Местоположение: Русе

Синеморец???

Мнение от Muerte »

Колеги, може ли някой да даде инфо за Синеморец
В неделя се изстрелвам натам, че то не е живот вече само дъждове и мизерия тая година :evil: :evil: :evil:

Ако може някой да сподели обажда ли се платерина, кефал... а и къде да я търся :oops:

А пък като се върна разчитайте на инфо и за морето и за Велека

Айде мерси и наслука :D :D :D
Pepinho
Мнения: 12
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 3:38
Местоположение: Варна

Дойде време за маршрут "Синеморец"...

Мнение от Pepinho »

Скоро се каня да направя ежегодното посещение на хлъзгавите скали около Синеморец, та реших да попитам има ли някой информация излиза ли вече зарган :?: За Северното Черноморие вече разбрах, тъй като колегите споделиха за подвизи около Тюленово и Шабла, но за Синеморец никой не пише. Благодаря за инфото предварително.
С бомбарда ми е най-интересно....
Аватар
rickosheth
Мнения: 17
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 14:30
Местоположение: Varna

Мнение от rickosheth »

хи4 не се 4удете ами палете направо;) миналата седмица бяхме там с верни другари и три дни рибарихме от брега само. резултати:зарган - се4 голяма, платеринки реди4ки но съ6то даде...4ернокоп,лефер -хи4 :shock:
ако имате лодка дърпаите за паламуд, ска4аха като луди дзверовете;)
Боцмана
Мнения: 324
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:55
Местоположение: Бургас

Мнение от Боцмана »

Лефер от брега ли хванахте,Рикошете? Я дай малко подробности от кои скали ловихте и на блесна ли го взехте, че там само заргани досега съм ловил, пък дори за бургазлии си идва малко далечко за разузнавателни разходки.
Аватар
rickosheth
Мнения: 17
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 14:30
Местоположение: Varna

Мнение от rickosheth »

ха ха;)) май така както съм го надраскал 6те стане гре6ка 4удна;)
няма6е лефер от брега...нито един Боцмане, за съжаление :(
vrabcho1974
Мнения: 45
Регистриран на: Вто Яну 08, 2008 10:23
Местоположение: Ахтопол

Re: Дойде време за маршрут "Синеморец"...

Мнение от vrabcho1974 »

Pepinho написа:Скоро се каня да направя ежегодното посещение на хлъзгавите скали около Синеморец, та реших да попитам има ли някой информация излиза ли вече зарган :?: За Северното Черноморие вече разбрах, тъй като колегите споделиха за подвизи около Тюленово и Шабла, но за Синеморец никой не пише. Благодаря за инфото предварително.
щом варналии идват всяка есен за зарган при нас и седат по седмица ама не се хвалят малчат си а ?
Човек е жив докато куфара с такъми е по голям от аптечката
Вожда
Мнения: 678
Регистриран на: Съб Ное 12, 2005 12:58
Местоположение: София, иначе от Пловдив
дал Браво: 2 пъти

Re: Дойде време за маршрут "Синеморец"...

Мнение от Вожда »

vrabcho1974 написа: щом варналии идват всяка есен за зарган при нас и седат по седмица ама не се хвалят малчат си а ?
нъл' се сещаш, какво ще се случи ако спрат да идват "при вас". Честно казано по "вашия" край не съм виждал добри рибари на възраст под 50години(мое мнение е....може и да има, но не съм ги виждал), лошото е че байовците не пишат по форумите.
Информацията не е знание, знанието не е мъдрост.
vrabcho1974
Мнения: 45
Регистриран на: Вто Яну 08, 2008 10:23
Местоположение: Ахтопол

Re: Дойде време за маршрут "Синеморец"...

Мнение от vrabcho1974 »

Вожда написа:
vrabcho1974 написа: щом варналии идват всяка есен за зарган при нас и седат по седмица ама не се хвалят малчат си а ?
нъл' се сещаш, какво ще се случи ако спрат да идват "при вас". Честно казано по "вашия" край не съм виждал добри рибари на възраст под 50години(мое мнение е....може и да има, но не съм ги виждал), лошото е че байовците не пишат по форумите.
наште рибари са мрежари на пръсти се броят тези които ловят само с въдица другите комбинират с мрежи а риболова на зарган с мрежа може дасе нарече чисто родео придрожено с страшна стрелба и слалум междо скалите с лодка вечер та всички баркат удоволствието да хвашташ на въдица и на мрежи
Човек е жив докато куфара с такъми е по голям от аптечката
Публикувай отговор

Обратно към “Морски риболов”