къде в студа?

Ееех морето ... Всеки обича на слънчице да се препича, а на ухо му аванс нежно да скрибуца ...
spook
Мнения: 4
Регистриран на: Пет Фев 11, 2005 14:27
Местоположение: na moreto

къде в студа?

Мнение от spook »

къде дава кефал в тоя студ ? дайте малко инфо,че идва събота 8)
Аватар
Bobo
Мнения: 752
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:25
Местоположение: Варна
дал Браво: 1 път
получил Браво: 1 път

Мнение от Bobo »

Бих ти казал, предполагам и ти се сещаш къде. Ама няма да кажа, защото единственият познат метод за лов на кефал(морски) по това време е на трал. На онова място в момента вадят по около 20-30 кг. риба за около 3 часа. Разбира се от ИАРА няма и спомен.
iddqd
Аватар
croco
Мнения: 67
Регистриран на: Сря Яну 05, 2005 15:30
Местоположение: varna

Мнение от croco »

Bobo написа:Бих ти казал, предполагам и ти се сещаш къде. Ама няма да кажа, защото единственият познат метод за лов на кефал(морски) по това време е на трал. На онова място в момента вадят по около 20-30 кг. риба за около 3 часа. Разбира се от ИАРА няма и спомен.
Не си прав за ИАРА за две седмици са направени три проверки (което е изключително малко) има съставени до колкото знам над 20 акта .
Лошото е че от 100 човека и повече които са тралили когато е започнала проверката са съставили актове на не повече от 10 човека .А през ноща там е като във филм на Хичкох над 100 човека които с невероятни инструменти като за океански риболов (между другото съм сигурен че с някои от тях можеш да дърпаш и катер ) косят много яко.
executor
Мнения: 555
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:21
Местоположение: Варна
получил Браво: 3 пъти

Мнение от executor »

И аз чух че са направени няколко проверки.Крайно време беше.Дано зачестят че май са вадили промишлени количества кефал тия дни :evil:
Аватар
Офицер
Мнения: 42
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 16:31
Местоположение: Варна от 01.09.2005 в София

Мнение от Офицер »

executor написа:И аз чух че са направени няколко проверки.Крайно време беше.Дано зачестят че май са вадили промишлени количества кефал тия дни :evil:
А от къде мислите е кефала по пазара :twisted:
Публикувай отговор

Обратно към “Морски риболов”