Зимни блеснички

Със сигурност има много фенове на "хеви метъла" сред пишещите в този форум, но не си говорят за рок банди, а за това как сами си правят блесни, цикади, джиг глави и т.н.
Аватар
maranzika
Мнения: 2811
Регистриран на: Чет Сеп 14, 2006 19:44
Местоположение: Монреал(Канада)
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 26 пъти

Re: Зимни блеснички

Мнение от maranzika »

Разбрах идеята.Благодарско...ще се пробва по-натам.. :wink:
Kentavar :
Ако си мислещ и коректен към заобикалящата среда риболовец, това хоби Спининга ще ти носи невероятно удоволствие и хармония.
Mix02
Мнения: 863
Регистриран на: Сря Авг 03, 2011 13:01
Местоположение: София
дал Браво: 29 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Зимни блеснички

Мнение от Mix02 »

maranzika написа:Разбрах идеята.Благодарско... :wink:
Няма защо.

Илияне,
по същия начин (за направата на нов за теб модел лопатка) можеш да използваш "листенцата" от различните модели блесни. Почти всички имат абсолютно симетрични "листенца".
Бъдете здрави!
Думам ти "дъще" - сещай се "снахо"!
sharo1
Мнения: 1271
Регистриран на: Съб Юли 18, 2009 16:41
дал Браво: 84 пъти
получил Браво: 27 пъти

Re: Зимни блеснички

Мнение от sharo1 »

maranzika написа:
piranqta написа:Пробвай с по голям цип от яке тип метълско/рокерско ефекта е ненадминат :wink:
Ооо,и такива имам....
А иначе това е от един несесер за училище на синковеца. :lol: :lol: :lol: :lol:
Иво,хич не разбрах идеята приятелю.... :oops: :oops: :oops: Явно съм прозд.... :lol: :lol: :lol:
Илянски,тука се скрил едни железа,едни самоделки,няма ли да ги топим вече... :lol:

Изображение
Аватар
maranzika
Мнения: 2811
Регистриран на: Чет Сеп 14, 2006 19:44
Местоположение: Монреал(Канада)
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 26 пъти

Re: Зимни блеснички

Мнение от maranzika »

Ааа,аз ги топих в събота.Само едно костурче хванах на зимна блесна и от там нататък ги подкарах на мормишката.Ама все дребни..... :(
Kentavar :
Ако си мислещ и коректен към заобикалящата среда риболовец, това хоби Спининга ще ти носи невероятно удоволствие и хармония.
Аватар
mitioto
Вносител
Мнения: 3109
Регистриран на: Чет Юли 05, 2007 13:40
дал Браво: 111 пъти
получил Браво: 21 пъти
Обратна връзка:

Re: Зимни блеснички

Мнение от mitioto »

Илияне, пробвах няколко от клатуните, които ми подари и... искам специално да ти благодаря за пореден път! Освен, че играчките ти изглеждат невероятно се оказа /в което не се съмнявах/, че си ловят, при това отлично! На последния си излет изпробвах само няколко, поради това, че лових само около час. Хванах 3 костура и един клен, като и трите костура ги дръпнах на първите две клатуни от първия ред:

Изображение

Клена го хванах на белия дребен кастмастер в средата на втория ред! Примамките са невероятни и страшно много им се кефя! Майстор си да знаеш и требе да помислиш, да започнеш да ги продаваш! Мисля, че ще докараш добри странични доходи :D

Съжалявам, че нямам снимки, но картата с памет на телефона е пълна до капата и не съм имал време да го източвам!

Поздрави и за пореден път ти благодаря за хубавия подарък!!!
Аватар
maranzika
Мнения: 2811
Регистриран на: Чет Сеп 14, 2006 19:44
Местоположение: Монреал(Канада)
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 26 пъти

Re: Зимни блеснички

Мнение от maranzika »

Радвам се че си се разписал с тях Митак.Аз така и не ги бях пробвал повечето.При мене няма много места където може да се лови с такива примамки.Въпреки че в събота на състезанието ми липсваше точно една такава малка клатушка.Ама ми трябва да си я изработя по моя поръчка.... :lol: :lol: Па не ми остава време нещо. :D
Да свършва забраната че щуките ако знаят какво съм им нагласил..... :lol: :lol: :lol: :lol:
Kentavar :
Ако си мислещ и коректен към заобикалящата среда риболовец, това хоби Спининга ще ти носи невероятно удоволствие и хармония.
Публикувай отговор

Обратно към “Металисти”