Клатушките на Геле

Със сигурност има много фенове на "хеви метъла" сред пишещите в този форум, но не си говорят за рок банди, а за това как сами си правят блесни, цикади, джиг глави и т.н.
gele kapaciteto
Мнения: 1454
Регистриран на: Нед Мар 24, 2013 11:28
Риболов: спининг
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 221 пъти

Клатушките на Геле

Мнение от gele kapaciteto »

И мен ме фана лудата ( ИНОКСОВА) крава

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Не требе да си майстор, требе да си заслужил майстор на спорта!
gele kapaciteto
Мнения: 1454
Регистриран на: Нед Мар 24, 2013 11:28
Риболов: спининг
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 221 пъти

Re: Клатушки DAN

Мнение от gele kapaciteto »

Изображение
Изображение
Изображение
Не требе да си майстор, требе да си заслужил майстор на спорта!
gele kapaciteto
Мнения: 1454
Регистриран на: Нед Мар 24, 2013 11:28
Риболов: спининг
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 221 пъти

Re: Клатушките на Геле

Мнение от gele kapaciteto »

Много Брависими получих :tup: ,сори че ги пуснах на колегата в темата- не се сетих

Аре и едно Браво от мен - ОБУВАЛКАТА РАБОТИ

Изображение
Изображение
Не требе да си майстор, требе да си заслужил майстор на спорта!
Аватар
BOROOO
Мнения: 1228
Регистриран на: Сря Юни 22, 2005 13:42
Местоположение: гр. София
получил Браво: 12 пъти

Re: Клатушките на Геле

Мнение от BOROOO »

Тъкмо да кажа мътните те зеле и видях, че ловят. Айде сега малко по-сериозно кажи какви са им грамажите на тези клатушки и как ги водиш, че аз ползвам некви руски и освен няколко проследявания от писалки друго не се случва и започвам да си мисля, че е от гьола, ама се съмнявам :lol: :lol: .
Връщайте маломерните риби обратно във водата.
Като ме погледнете трябва да знаете, че аз гледам през вас и се виждам на реката как подавам, водя и ми кълве ...
gele kapaciteto
Мнения: 1454
Регистриран на: Нед Мар 24, 2013 11:28
Риболов: спининг
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 221 пъти

Re: Клатушките на Геле

Мнение от gele kapaciteto »

Тая големата лопата е 30 гр , но играта и е много бавна благодарение на S образната си форма - въпреки втората тройка , която я налага големината на блесната .
Другите съм се старал да приличат на моската , която също е доста тънка в сравнение с Руските - все пак в студът е голям коз блесната да е лека.
Единствения кусур е че ако има вятър я емва на некаде -си , но все пак целта ми е да ги размятам от лодка или проходилка - друг е въпроса че точно вчера беше от брега с попътния вятър , и плетеняк за 30 кила - точно каде 40 метра планиране .
Пробвах и с повече напън на безветрено , но кой знае колко повече над 35 м не излете - то си беше и навито до край на макара 40-ка , така че и по тънък плетеняк не върши работа , просто в един момент сама забавя и следва - ГОЛЕМОТО ПЛЯС .
Не требе да си майстор, требе да си заслужил майстор на спорта!
gele kapaciteto
Мнения: 1454
Регистриран на: Нед Мар 24, 2013 11:28
Риболов: спининг
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 221 пъти

Re: Клатушките на Геле

Мнение от gele kapaciteto »

И по малките я лапат - нема вадене

Изображение
Изображение
Не требе да си майстор, требе да си заслужил майстор на спорта!
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8721
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1371 пъти
получил Браво: 422 пъти

Re: Клатушките на Геле

Мнение от Д-р Флекс »

gele kapaciteto написа: Изображение
Тая снимка е култ, дейба!!! :tup:
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Клатушките на Геле

Мнение от quietriot »

Изеде щуката в България бе , корморан такъв .... :lol:
gele kapaciteto
Мнения: 1454
Регистриран на: Нед Мар 24, 2013 11:28
Риболов: спининг
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 221 пъти

Re: Клатушките на Геле

Мнение от gele kapaciteto »

quietriot написа:Изеде щуката в България бе , корморан такъв .... :lol:
Васе - Желанието и Сръчността , немат нищо общо с опита и МЪДРОСТА .
Риби колко искаш , от риболов не могат да изчезнат - и все пак пускането или задържането е въпрос на личен избор когато е в рамките на закона :wink:

п.п. Казвал съм го и преди " Нищо против да забраняват риболова ИЗЦЯЛО за година -две , или през година " - па кой се прави на " По Католик от ПАПАТА " да го видиме каде ще ходи да " Избива Чавийте"
Не требе да си майстор, требе да си заслужил майстор на спорта!
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Клатушките на Геле

Мнение от quietriot »

gele kapaciteto написа:
quietriot написа:Изеде щуката в България бе , корморан такъв .... :lol:
Васе - Желанието и Сръчността , немат нищо общо с опита и МЪДРОСТА .
Риби колко искаш , от риболов не могат да изчезнат - и все пак пускането или задържането е въпрос на личен избор когато е в рамките на закона :wink:

п.п. Казвал съм го и преди " Нищо против да забраняват риболова ИЗЦЯЛО за година -две , или през година " - па кой се прави на " По Католик от ПАПАТА " да го видиме каде ще ходи да " Избива Чавийте"
Ако има 100 такива като тебе и ги пиши ги бегали щуките , Аз лично предочитам тая щука да хвана 10 пъти откокото да ям един път , да не коментираме че е нищо особено като месо....
Аз съм атеист бате , ма рибата свърши няма нужда да си католик за да го видиш.....
Избивам чивия на 800 километра от нас в западна посока и ми е добре :wink:
Аватар
BOROOO
Мнения: 1228
Регистриран на: Сря Юни 22, 2005 13:42
Местоположение: гр. София
получил Браво: 12 пъти

Re: Клатушките на Геле

Мнение от BOROOO »

Де го чукаш, де се пука. Защо така в този форум пусне ли някой снимка на нещо, което е уловил (а не дай си боже и да е едро) се появяват моралистите и се опитват да ядат човеко со се парцалите :roll:. Аман.
gele kapaciteto написа:Тая големата лопата е 30 гр. ....
Май ще трябва да се преориентирам към тежкия спининг. А като си спомня едно време как един пич края на Февруари крещеше за кеп, че бил с 0.12 и ние седим отстрани и гледаме безучастно цирка, щото и ние не носехме, а той можеше да я понапъне малко и да я извади, но реши да държи без да навива докато накрая рибата не му се откачи. Но това са истории от под шипковия храст и тези романтични времена едва ли вече ще се повторят (за нас със сигурност не :lol: ) и май ще минавам на хеви метъл и гроздова ракия. :fish15:
Връщайте маломерните риби обратно във водата.
Като ме погледнете трябва да знаете, че аз гледам през вас и се виждам на реката как подавам, водя и ми кълве ...
Аватар
баш майстора
Мнения: 5791
Регистриран на: Вто Юли 08, 2008 16:24
Риболов: Online
Местоположение: София
дал Браво: 1636 пъти
получил Браво: 1751 пъти

Re: Клатушките на Геле

Мнение от баш майстора »

BOROOO написа:...че бил с 0.12...
Моно? :shock:
"Няма риба в реката, само пъстърва, откакто се появи тя и изяде всичката друга риба..."
gele kapaciteto
Мнения: 1454
Регистриран на: Нед Мар 24, 2013 11:28
Риболов: спининг
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 221 пъти

Re: Клатушките на Геле

Мнение от gele kapaciteto »

BOROOO написа:Де го чукаш, де се пука. Защо така в този форум пусне ли някой снимка на нещо, което е уловил (а не дай си боже и да е едро) се появяват моралистите и се опитват да ядат човеко со се парцалите :roll:. Аман.
Нема да се впрегаш вместо мен , Васето е готин , той не се кара - той поУчава :lol:
Един ден ако всички достигнеме неговото ЧИ , политиците ще гладуват :wink:

п.п. Ни съм писал че съм Пържил нито че съм ги Пуснал - и двете неща са Хвалба , не че снимката не е , но без матерял може да излъжеш само децата .
:tup:
Не требе да си майстор, требе да си заслужил майстор на спорта!
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Клатушките на Геле

Мнение от quietriot »

gele kapaciteto написа:
BOROOO написа:Де го чукаш, де се пука. Защо така в този форум пусне ли някой снимка на нещо, което е уловил (а не дай си боже и да е едро) се появяват моралистите и се опитват да ядат човеко со се парцалите :roll:. Аман.
Нема да се впрегаш вместо мен , Васето е готин , той не се кара - той поУчава :lol:
Един ден ако всички достигнеме неговото ЧИ , политиците ще гладуват :wink:

п.п. Ни съм писал че съм Пържил нито че съм ги Пуснал - и двете неща са Хвалба , не че снимката не е , но без матерял може да излъжеш само децата .
:tup:
Имаш ли кайсиева или да вадя от моята , те не знаят че ние имаме приятелска закачка и не ми се стегаш, така че имат право на грешни изводи за състоянието на нещата :lol:
Изображение
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8721
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1371 пъти
получил Браво: 422 пъти

Re: Клатушките на Геле

Мнение от Д-р Флекс »

Ако некой се е заблудил, че въклицанието ми по повод снивката на Геле е критично, много се е заблудил! Не е критично, не е морализаторско, а си е баш възхищение от Геле: не само я е уловил на блесна собствено производство, ами по всичко изглежда и една патка й е ударил - виж му дюкеня!!! :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Металисти”