замба

В този форум може да намерите информация за това как се правят стойки, платформи, ледобури, поводи ...
Аватар
kuzmich
Мнения: 472
Регистриран на: Пон Яну 04, 2010 16:04
Местоположение: sofia

замба

Мнение от kuzmich »

ето и една замба която ми излезе 8лв но ако ми трябва друг размер пак бих си поръчал 1:1 с оригинала но с малки корекции оригинала е с дълбочина на отвора за трохата 1.5мм а тази която я поръчах е 3мм което е перфектно трохата набъбва идеално ако има стругари във форума могат да предложат по тънки пари :wink: матеряла от който е изработена е месинг


Изображение
sharo1
Мнения: 1271
Регистриран на: Съб Юли 18, 2009 16:41
дал Браво: 84 пъти
получил Браво: 27 пъти

Re: замба

Мнение от sharo1 »

Колега,как така
дълбочина на отвора за трохата 1.5мм а тази която я поръчах е 3мм
Отвора е Фи-диаметъра,колко е той и колко ти трябва,там на оригинала пише 6мм
А дълбочината 1,5 мм ли е ,т.е.дебелината на трохата.
Аватар
kuzmich
Мнения: 472
Регистриран на: Пон Яну 04, 2010 16:04
Местоположение: sofia

Re: замба

Мнение от kuzmich »

оригинала е (ф 6) а тази която ми направиха е (ф 8 ) която е по дълбока защото оригинала е много плитък и мачка трохата и ненабъбва :wink:
sharo1
Мнения: 1271
Регистриран на: Съб Юли 18, 2009 16:41
дал Браво: 84 пъти
получил Браво: 27 пъти

Re: замба

Мнение от sharo1 »

kuzmich написа:оригинала е (ф 6) а тази която ми направиха е (ф 8 ) която е по дълбока защото оригинала е много плитък и мачка трохата и ненабъбва :wink:
Начи искаш,Фи 6 или Фи 8 ,ама дълбока 3мм и по ефтина ,колко бр искаш за 8 лв :roll:
Аватар
kuzmich
Мнения: 472
Регистриран на: Пон Яну 04, 2010 16:04
Местоположение: sofia

Re: замба

Мнение от kuzmich »

sharo1 написа:
kuzmich написа:оригинала е (ф 6) а тази която ми направиха е (ф 8 ) която е по дълбока защото оригинала е много плитък и мачка трохата и ненабъбва :wink:
Начи искаш,Фи 6 или Фи 8 ,ама дълбока 3мм и по ефтина ,колко бр искаш за 8 лв :roll:


хах :lol: :lol: направиха ми на тази цена на сниката се вижда какво са ми направили идеята на темата беше някой да предложи по добра цена и ако някой има желание да си направи да му поръча аз от каквото си имах нужда си купих АКО ПРЕДЛАГАШ УСЛУГИТЕ СИ ДАЙ ПО ДОБРА ЦЕНА :wink: аз съм си направил 3 размера които покриват желанята ми
sharo1
Мнения: 1271
Регистриран на: Съб Юли 18, 2009 16:41
дал Браво: 84 пъти
получил Браво: 27 пъти

Re: замба

Мнение от sharo1 »

kuzmich написа:
sharo1 написа:
kuzmich написа:оригинала е (ф 6) а тази която ми направиха е (ф 8 ) която е по дълбока защото оригинала е много плитък и мачка трохата и ненабъбва :wink:
Начи искаш,Фи 6 или Фи 8 ,ама дълбока 3мм и по ефтина ,колко бр искаш за 8 лв :roll:


хах :lol: :lol: направиха ми на тази цена на сниката се вижда какво са ми направили идеята на темата беше някой да предложи по добра цена и ако някой има желание да си направи да му поръча аз от каквото си имах нужда си купих
АКО ПРЕДЛАГАШ УСЛУГИТЕ СИ ДАЙ ПО ДОБРА ЦЕНА
:wink: аз съм си направил 3 размера които покриват желанята ми
Не наистина се базикаш,дал си два размера Фи и две дълбочини,нищо конкретно,как да ти дам каквото искаш,ако искаш нещо изобщо,щот са ти направили това, че са ти зели много пари за нищо,можеше и без пари да ти излезе,сам да си го зделаш и се фалиш с това ,вместо да научиш нещо.
В другата тема писах ,че ще има подробности на лични,но сега след като прочетох това:
АКО ПРЕДЛАГАШ УСЛУГИТЕ СИ ДАЙ ПО ДОБРА ЦЕНА
Се замислям,щото не беше за пари и не си предлагам услугите,само помоща и щеше да е безплатен съвет...въпреки че не съм запознат с изработка на троха със замба,просто съм чувал нещо за обща култура
Mix02
Мнения: 863
Регистриран на: Сря Авг 03, 2011 13:01
Местоположение: София
дал Браво: 29 пъти
получил Браво: 1 път

Re: замба

Мнение от Mix02 »

Колеги, "кузмич" и "шаро1",
пишете по един много странен и неразбираем за мен начин :oops: .
В един и същи клас ли сте учили, и една и съща учителка по български език ли Ви е преподавала? Няма да се очудя, че попълвайки "документ" си изписвате имената с "малки заглавни " букви, или някой друг Ви "помага"? А? :roll:
Вярвам, че сте ме разбрали правилно; нямам нищо против Вас като риболовци, но по начина Ви на изписване на постовете Ви :shock: :shock: :shock: .... Е, ненадминати сте! Много ми е трудно да разбера къде започва и завършва едно Ваше изречение. Много трудно се ЧЕТЕ така!!!!!!!!!!!!!!!!

...И тези светло-сини буквички, изписани върху бял фон, "кузмич" ще ти дърпааам ушите!
Извинете ме за отклонението от темата "Замба".
Бъдете здрави!
Думам ти "дъще" - сещай се "снахо"!
Публикувай отговор

Обратно към “и Други”