Проходилка за 66лв

В този форум може да намерите информация за това как се правят стойки, платформи, ледобури, поводи ...
Цецо_Мамката
Мнения: 4
Регистриран на: Сря Авг 17, 2011 11:06
Риболов: Плувка
Местоположение: Видин

Re: Проходилка за 66лв

Мнение от Цецо_Мамката »

Моля и другите колеги да помогнат с идеи, ако желаят.
-Абе, колега, как ги ловиш тия едрите? - Епа те така те, турам на куката чръвеа после фръгам и като зинем "Яла вам че ми требвааааааш" и они си доаждат!
Аватар
naro
Мнения: 134
Регистриран на: Съб Яну 08, 2011 11:33
Местоположение: etropole
дал Браво: 1 път
получил Браво: 7 пъти

Re: Проходилка за 66лв

Мнение от naro »

Използвал съм полипропиленова водопроводна тръба(за топла вода),залепено е на всякъде с лепачка за тръби и на практика не се разглобява нищо друго освен седалката и тубите,но самата конструкция е като скара и може да се ползва за багажник в-у покрива на автомобила.
Аватар
naro
Мнения: 134
Регистриран на: Съб Яну 08, 2011 11:33
Местоположение: etropole
дал Браво: 1 път
получил Браво: 7 пъти

Re: Проходилка за 66лв

Мнение от naro »

Привет,6 туби за вода(от тези за машините),със синия отенък са по здрави,а коланите са автомобилни със зашито велкро.На практика обаче и без колани става за проба може и тиксо,само за да не падат когато я вдигаш(когато е във водата тежестта не позволява на тубите да излизат от рамката).За точни размери другата седмица защото сега стягам тъкъмите и изчезвам!!!
master74
Мнения: 12
Регистриран на: Съб Апр 02, 2011 21:28

Re: Проходилка за 66лв

Мнение от master74 »

Идеално бюджетно решение,по-стабилно от Уфимка :wink: Браво!
КАЯ
Мнения: 287
Регистриран на: Вто Апр 14, 2009 14:49
Местоположение: София
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 4 пъти

Re: Проходилка за 66лв

Мнение от КАЯ »

Колега мина година от творението ти. Някакви отзиви за ползването ме, проблеми, подобрения и т.н.
Някакъв съвет за намиране на евтини туби, че в нета намирам нови на непосилни цени.
Аватар
naro
Мнения: 134
Регистриран на: Съб Яну 08, 2011 11:33
Местоположение: etropole
дал Браво: 1 път
получил Браво: 7 пъти

Re: Проходилка за 66лв

Мнение от naro »

Привет,като подобрение само стойка за въдицата,а за туби(детски градини,предприятия и тн...)
Публикувай отговор

Обратно към “и Други”