Лодка за захранка

В този форум може да намерите информация за това как се правят стойки, платформи, ледобури, поводи ...
Rumen Todorov
Мнения: 2
Регистриран на: Пон Дек 17, 2012 22:56
Риболов: риболов на мач, риболов на плувка, риболов на дъно

Лодка за захранка

Мнение от Rumen Todorov »

Здравейте колеги! Поръчах си лодка за 120 лева!!! Ясно ми беше,че не е кой знае какво ,но все пак я взех! СОБСТВЕНИКА ДОСТА ДОБРИ ДУМИ КАЗА ЗА НЕЯ,НО УВИ.Когато пристигна при мен нещата бяха плачевни. Не можеше да завива на ляво,батериите са без коментар,а най-зле беше,това че се пълнеше с вода Дистанционното не работеше! Собственика изчезна!
Идваше ми да я взема да я ударя в масата , но реших да я запазя! Купих ново дистанционно и батерии ! След това махнах боята залях я с епоксидна смола! Размерите и са дължина 60,шир.17, дтлбочина 8см. Това е прекалено малко и реших да направя проект тримаран! Смятам да сложа още плазове от двете страни като така ще повишa и товароносимоста и страничната устойчивост!Въпросът ми е какъв мотор,какви батерии,как да си направя устройството за кошничките и общо взето какви елементи да си взема и кои стават от снимката,всяко мнение ми е от значение благодаря! :D
Публикувай отговор

Обратно към “и Други”