Върхов водач??

Да видим какво има тук: влакна, куки, блесни, силиконче, тежести ... ,а и от пиле мляко :)
Аватар
Левака
Мнения: 5158
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:13
Местоположение: София
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 5 пъти

Върхов водач??

Мнение от Левака »

Търся си за една спининг пръчка такъв водач.Трябва ми наистина нещо качествено,ако можете помагайте с идеи. 8)
Убий глупака с мълчание.

http://sladkarnica-jasi.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
sims
Мнения: 21
Регистриран на: Съб Яну 01, 2005 22:18

Мнение от sims »

И аз от доста време тьрся за една прьчка вьрхов спинингов водач -2,0-2,2 в основата ,но нищо качествено засега.Явно трябва някьде навьн да се тьрси.Иначе се предлагат,но или с мальк диаметьр,или нискокачествени,които се износват бьрзо от конеца.

Поздрави!
Аватар
esox hunter
Мнения: 1125
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 11:01
Местоположение: София
получил Браво: 2 пъти

Re: Върхов водач??

Мнение от esox hunter »

Левака написа:Търся си за една спининг пръчка такъв водач.Трябва ми наистина нещо качествено,ако можете помагайте с идеи. 8)
Ванката Пигов не може ли да ти помогне...би трябвало да има нещо подходящо, а ако не следващия път като почъчва части може да ти достави някое сиково FUJI например.
Аватар
Левака
Мнения: 5158
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:13
Местоположение: София
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 5 пъти

Мнение от Левака »

Добре де това значи ли че в нито един магазин или вносител няма качествени FUJI водачи??? :? Баси ако е истина :evil:
Убий глупака с мълчание.

http://sladkarnica-jasi.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Kentavar
Мнения: 4885
Регистриран на: Сря Яну 11, 2006 12:58
Риболов: Спининг предимно, муха, морски...плувка и фидер ама Pro...
Местоположение: Тялом – Destination unknown....Духом - Somewhere I Belong.
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 10 пъти

Мнение от Kentavar »

Здравейте колеги. Преди време си купувах Фюджи сикови водачи от фирма "Бент", вносител на "Серт" и т.н. Там мисля, че има. Ама нямам кооординати нещо!!! :roll:
Цял живот в длан една, длан загребала вода от любимата река...Пролетта с цъфнали дървета, лятото с горещи ноти, есента е с мириса на вечността и зимата с носталгия пропита!

www.starividri.org

Prowler Elite 4.5 Angler

Спининг клуб "Абичи" - кандидат член, Forever majdramuniaci!
morski
Мнения: 272
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 13:29
Местоположение: Варна

Мнение от morski »

Във Варна знам на няколко места. Ако ти се занимава дай размери и готово.
За бракониерите - чума!
чичо Док
Мнения: 3924
Регистриран на: Нед Яну 02, 2005 11:49
Риболов: с муха и шнур
Местоположение: София
дал Браво: 426 пъти
получил Браво: 491 пъти
Обратна връзка:

Мнение от чичо Док »

Левака написа:Добре де това значи ли че в нито един магазин или вносител няма качествени FUJI водачи??? :? Баси ако е истина :evil:
не знам какво има по магазините, но ето това ни трябва
Към нова година чак имам човек който ще ходи до щатите и може да вземе.Може и до тук да пратят тия , но като сложа шипинга и водачите ще станат златни :wink:
Другия вариант е ако някой поръчва нещо по-голямо от там да се добавят два три водача.

Поздрави Левак.
Последно промяна от чичо Док на Вто Ное 07, 2006 12:23, променено общо 1 път.
memento mori ...
-----------------------
Lurebg.com
mom
Мнения: 404
Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 1:49

Мнение от mom »

Ако ти върши работа мога да ти подаря от един SERT Telecast върхов водач, поне пише да е SIC. Не е използван (счупи се преди това пръта :)), ама все пак трябва да се демонтира. Лошото е, че е предвиден за тънко връхче, не знам дали ще ти свърши работа, ако трябва ще ти го измеря. Мисля, че някой керамичен трябва да имам по-голям.

Иначе водачи се продават на много места, ама колко са SIC и колко са качествени ... :?
(\__/)
(='.'=)
('')_('') This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Кажи размер,модел .............и там каквото се сетиш и го имаш.В магазина на ъгъла има какво ли не и смятам,че ще мога да намеря така.Едно колетче ще пътува тия дни до БГ,та нито ще се забави пратката,няма да я забравя,няма да пътувам,няма да е скъпо........шестица от лотарията.Казвай и го мятам.
Go BIG or Go Home!
чичо Док
Мнения: 3924
Регистриран на: Нед Яну 02, 2005 11:49
Риболов: с муха и шнур
Местоположение: София
дал Браво: 426 пъти
получил Браво: 491 пъти
Обратна връзка:

Мнение от чичо Док »

PENN написа:Кажи размер,модел .............и там каквото се сетиш и го имаш.В магазина на ъгъла има какво ли не и смятам,че ще мога да намеря така.Едно колетче ще пътува тия дни до БГ,та нито ще се забави пратката,няма да я забравя,няма да пътувам,няма да е скъпо........шестица от лотарията.Казвай и го мятам.
Асене, имаш ЛС :wink:
Жив и здрав.
memento mori ...
-----------------------
Lurebg.com
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Отивам да му хвърля едно око,но смятай го за намерено.Поздрави.
Go BIG or Go Home!
Публикувай отговор

Обратно към “Кутия за риболовни принадлежности”