14.04.07г.

"Автогара Fishing Mania" - подфорум за търсене и предлагане на транспорт до определени риболовни дестинации.
Тимев
Мнения: 659
Регистриран на: Сря Юни 01, 2005 8:57
Местоположение: София

14.04.07г.

Мнение от Тимев »

Ще ходя на Белопопци на тая дата като мисля да съм там към 6 и да ловя до 12 наобяд. Откъм пътя след фургона към плиткото. Ще се радвам ако някой от вас, колеги е решил да ходи там тогава и да си правим компания. Офертата не е точно за съвместно пътуване, по скоро за съвместно риболовстване, макар че мога да кача 1 човек ако е от Дружба и е съгласен с часовете на отиване и връщане.
bate ivo
Мнения: 35
Регистриран на: Пет Дек 01, 2006 20:25
Местоположение: София

Мнение от bate ivo »

Какво излиза на Белопопци колега?И как са там цените,ако има?
Алкохолът в малки дози е полезен във всякакви количества!
Аватар
voow
Мнения: 109
Регистриран на: Пет Фев 24, 2006 7:44
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от voow »

Здрасти Иво Методи съм , как си ? Как мина риболова по вашия край...? А за Белопопци намира се на 10 на километра от Огняново - там където бяхме с теб преди две недели . Има шаран , каракуда , бабушка , уклей и др. А за цените сага ще ти пратя един линк.
Аватар
voow
Мнения: 109
Регистриран на: Пет Фев 24, 2006 7:44
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от voow »

Ето - какво е написал един колега : Пуснато на: Пет Дек 29, 2006 11:16 am Заглавие: Рибарника над Белопопци

--------------------------------------------------------------------------------

Таксата е 3 лева за пръчка,има шаран щука европейски и канален сом пъстърва и плевелна риба.Това май е единствения платен водоем където можеш да върнеш риба във водата.Има кръчме на стената където можеш да хапнеш и пийнеш-даже да ти опекат на скара каквото си хванал.Риба се лови не прекалено лесно но това ми харесва.
Публикувай отговор

Обратно към “Съвместно пътуване”