моля,помогнете!!!

Които си пада по риболова на леко с плувка, да погледне тук и да свери часовника си с другите колеги.
se7
Мнения: 7
Регистриран на: Пет Апр 08, 2005 17:32

моля,помогнете!!!

Мнение от se7 »

има ли стол,които да издържи 150 кг.риболовец,и откъде да си го купя,колко ще струва?
Аватар
kalinux
Мнения: 3588
Регистриран на: Нед Фев 20, 2005 1:17
Местоположение: Кюстендил
дал Браво: 208 пъти
получил Браво: 261 пъти
Обратна връзка:

Мнение от kalinux »

Колега, искаш ли да ти подаря бившата ми платформа. Направих я от профил 16х16, има държач за въдицата и за кутията с червеи. Всички крака са с двойни телескопи, скара за краката и тежи с багажа не повече от 15 кг. :D И двамата да й се качим отгоре пак ще ни издържи.

Това е на полу-майтап. Но ако не издържат хубавите платформи, спокойно можеш да си направиш такава от някой железен профил. Също се продават български сандъчета, направени от метал, без скара и чекмеджета, за под 100 лв. Другият вариант са дървените платформи.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: моля,помогнете!!!

Мнение от babydoctor »

se7 написа:има ли стол,които да издържи 150 кг.риболовец,и откъде да си го купя,колко ще струва?
Виждал съм пластмасови, четирикраки - от единия край пластмасата е на панти, а от другия е подвита надолу, за да захапе металната пръчка. Това лесно се прави и от дърво, с "арматура" отдолу би трябвало и 200 кг. да отнесе :D :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Paparaka
Търговец
Мнения: 2153
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:28
Местоположение: Sofia-Plovdiv
Обратна връзка:

!!!

Мнение от Paparaka »

Има такъв стол RIVE. Топ-модела е изключително устойчив и няма да имаш проблеми с килограмите, но дали си готов да се бръкнеш с 2500 лв? Мисля, че ще предпочетеш да остлабнеш :)))) :shock:
http://:)" onclick="window.open(this.href);return false;
От А до Я за спортния риболов у нас и в чужбина
-------------------------------------------------------
Да работят тези, които не могат да ловят риба
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на леко”