Кльонкове 2

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Публикувай отговор
начинаещ
Мнения: 221
Регистриран на: Чет Юни 07, 2007 12:54
Местоположение: София

Мнение от начинаещ »

Малечко,понеже те виждам да се опитваш да налучкваш, а не успяваш , ще ти кажа кльонка е от неръждавейка и е правен от Емил Кръстев. А другия е от махагон и е правен от Жоро А.Като знам колко положителни емоции са ми донесли тези 2 кльонка и като си помисля,че могат да попаднат в някой разбирач като тебе,май ще се откажа да ги продавам.А сега за пловдивските китайци,това са Румен кърфицата и Наско Боянов,че ловат малки сомчета знам,ама че са почнали да ядат китайчета от тебе го чувам.
Последно промяна от начинаещ на Пет Дек 07, 2007 20:29, променено общо 1 път.
Знам какви ги забъркваш
malechko
Мнения: 28
Регистриран на: Сря Авг 01, 2007 14:24
Местоположение: България
получил Браво: 2 пъти

Мнение от malechko »

Начинаещ може да си испитал много приятни емоций с тези кльонкове ,но истинският въпрос е КОЛКО СИ ПРОПУСНАЛ :?: :?: :?:
Нямам нищо против кльонковете на Емо и Жоро имах впредвид материала на единия от тях , иначе като изработка е перфектен.
Няма универсален кльонк всеки модел пасва различно на всеки човек. Затова аз предпочитам да си ги правя сам и по моя мярка всичко друго е компромис.
malechko
Мнения: 28
Регистриран на: Сря Авг 01, 2007 14:24
Местоположение: България
получил Браво: 2 пъти

Мнение от malechko »

boababa написа:Много по-ценно е самата борба със сома,а не на снимачната площадка!За да се стигне до снимки си трябва и кльонк,и упоритост.В случая,колегата е бил по-упорит и с по-качествения кльонк!Резултатът е ясен и ние в случая сме само зрители.Кой по-отблизо,кой от по-далеч!Това е голата истина,нищо повече! :wink: :roll: :D
Недей така тук не съм съгласен с теб.
Аватар
Левака
Мнения: 5158
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:13
Местоположение: София
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 5 пъти

Мнение от Левака »

boababa написа:Много по-ценно е самата борба със сома,а не на снимачната площадка!За да се стигне до снимки си трябва и кльонк,и упоритост.В случая,колегата е бил по-упорит и с по-качествения кльонк!Резултатът е ясен и ние в случая сме само зрители.Кой по-отблизо,кой от по-далеч!Това е голата истина,нищо повече! :wink: :roll: :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Убий глупака с мълчание.

http://sladkarnica-jasi.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
начинаещ
Мнения: 221
Регистриран на: Чет Юни 07, 2007 12:54
Местоположение: София

Мнение от начинаещ »

Боабаб-малечок мисля,че страдаш от раздвояване на личноста .Не е лошо да изясниш, ако можеш естествено, кой си всъщност.И тогава да одобряваш кльонкове и да ми обясняваш какво съм пропуснал.
ПС.Пии си хапчетата редовно.
Знам какви ги забъркваш
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Boabab-здрасти.Ще кажеш ли това което,мислиш без да минаваш по околоврасното. 8)
Малечко-я ни пусни снимки на някой твой кльонк,че нашите ги има тука.Да видим кое е удобно и кое не. :shock: :wink: :lol:
Не е лошо,че пишете тук.Даже се радвам,но не зацепвам какво обяснявате.
Аз например бих казал така:Калинукс твоите кльонкове не ми харесват защото ти бъркаш тук и тук.Виж аз какво съм направил.След това показвам какво съм изработил.И започваме да дискутираме.
Или друго.-А бе какво се снимате с чужди сомове,като сте гола вода и нищо не разбирате.От Пловдив по-голямо няма.И вие нищо не сте хванали до сега.Само си пишете.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
начинаещ
Мнения: 221
Регистриран на: Чет Юни 07, 2007 12:54
Местоположение: София

Мнение от начинаещ »

Дойде им малко сила тази година.И почнаха да пишат глупости.
Знам какви ги забъркваш
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Сила може да им дойде само,когато са на мястото на Краси112.Иначе е все едно аз да се хваля,че някой мой градски е хванал голям сом.И съм против да се говори кой е от София и кой е от Пловдив.Така обиждаме Асен,защото той живее в Сан Диего-сом не е ловил,но знае повече неща от хора уловили този вид риба.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
начинаещ
Мнения: 221
Регистриран на: Чет Юни 07, 2007 12:54
Местоположение: София

Мнение от начинаещ »

Не го намесвай Асен, той е друга бира.
Знам какви ги забъркваш
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Немога да не го намеся,защото той е аромата и градивната мисъл тук.И ми липсва страшно много-мисля и на вас.Приятно е да разговаряш с мислещ и некомплексиран човек. :fish8:
Толкова е далече.Не съм го виждал дори.Но го уважавам и обичам. :oops: Защото е пич.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
начинаещ
Мнения: 221
Регистриран на: Чет Юни 07, 2007 12:54
Местоположение: София

Мнение от начинаещ »

Говорили сме си с теб и Калин за него.Моето мнение го знаеш.Аз мисля, че ако в тази държава има повече Асеновци нямаше да сме на това дередже.За съжаление има доста малечковци, които се опитват да се правят на боабапи.

П.С.Понеже темата е кльонкове ти имаш ли от новите, защото аз да. :D
Знам какви ги забъркваш
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Аз тепарва ще чертая.Защото си имам мои изисквания.Които не съвпадат с тези на Кръстев,но разчитам на неговата помощ също.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
начинаещ
Мнения: 221
Регистриран на: Чет Юни 07, 2007 12:54
Местоположение: София

Мнение от начинаещ »

Аз рискувах и пак му се доверих :D .Ако до година не хвана голям,той е виновен :D :D .
Знам какви ги забъркваш
malechko
Мнения: 28
Регистриран на: Сря Авг 01, 2007 14:24
Местоположение: България
получил Браво: 2 пъти

Мнение от malechko »

начинаещ написа:Боабаб-малечок мисля,че страдаш от раздвояване на личноста .Не е лошо да изясниш, ако можеш естествено, кой си всъщност.И тогава да одобряваш кльонкове и да ми обясняваш какво съм пропуснал.
ПС.Пии си хапчетата редовно.
Мислех , че и без да съм майстор мога да споделя мнението си по отношение на кльонковете , но явно не е така , а хапчета тази година се намират много трудно поради прекалената им консумация у София.Емо на теб ще кажа , че ако четеш внимателно ще разбереш , че и да пусна мои модели кльонкове на теб няма да ти паснат , защото са направени само за мен. Да дойде им сила на пловдивчанчетата и то не малка , а такава каквато на вас не е идвала и това е ФАКТ . За китайските кльонкове , ще споделя че също не ми пасват но ще споделя и друго – 112кг- "К" кльонк - ФАКТ . Ще кажеш КЪСМЕТ – да но късмет какъвто вашите модели нямаха до сега – ФАКТ. Всичко друго е дрън- дрън и перчене без да е подкрепено с ФАКТИ .НАЧИНАЕЩ , пък като си почнал да се перчиш дай да видеме и доказателства за това колко си майсторче , пък може и да се обзаложим преди това , сещам се на какво даже – на ТАВИЦАА... даже ДВЕ . ХА СЕГА само ше си перчим или не , ако да то тогава ШШШШвепсс пиленце :?: :?: :?: . И откъде си толкова сигурен че съм от Пловдив , не е задължително да съм от там за да призная това което се случи
Аватар
Левака
Мнения: 5158
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:13
Местоположение: София
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 5 пъти

Мнение от Левака »

malechko споко бре, споко :lol: Имам чувството че си се изнервил,дееба тия кльонкове и сомове,нали всичко това го правим за удоволствие. :wink: Не мисля че трябва да се делим на такива и онакива,ние просто сме колеги,кои по добри кои по слаби като мен.
Не превръщайте тая наша краста във война!!! :lol: :wink:
Убий глупака с мълчание.

http://sladkarnica-jasi.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”