Магазинът на ABU GARCIA - бойкот!

Общ форум за риболова и хората с люспа в мозъка.
Аватар
Kriss
Мнения: 3006
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:38
Риболов: спининг, тролинг
Местоположение: София
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от Kriss »

Мунчо написа: Наистина, никой няма полза от този конфликт. Нека страните се разберат цивилизовано
Напротив, мисля, че всички имахме полза от "конфликта":1. Видя се, че можем да застанем, макар и по такъв повод, заедно зад колегите си; 2. Направихме реклама/антиреклама на магазина - всеки да си го интерпретира както си иска; 3. Разбра се, че все пак някои от продавачите/консултантите влизат във форума и малко от малко са в час с нуждите и изискванията на риболовците. И т.н.
Мунчо, брат, понеже въпроса се раздуха достатъчно много единствения цивилизован начин да се реши проблема, е търговеца да си вземе макарата обратно, да даде на Цецо да си избере нещо за същите или малко повече кинти (без доплащанка), да му подари 100 м. качествено влакно (примерно) и публично тук във форума да се изивини в нова тема. Тогава може би някой ден ще им посетя магазина да пазарувам. И няма АБСОЛЮТНО никакво значение, че според него историята не е точно такава. На всичкото отгоре съм крайно неудовотлерен от изказването на АБУ-магазин. Ми пич, не говори за сестри и леки жени, а си изложи историята от твоята камбанария, кажи, че според теб Криси не е била права, но вИмето на разбирателството поеми ангажимент да я възмездите подходящо. Пък после наум й тегли една майна ако искаш.
По-добре неестесвено весел, отколкто естествено нацупен!

Стари Видри
Snake
Мнения: 408
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 18:07
Обратна връзка:

Мнение от Snake »

Понеже днес бях въвлечен в този проблем по-късно ще постна нова тема съдържаща информация какви действия ще предприеме представителя на PURE FISHING за България.
AS LONG AS THERE ARE FISH
Аватар
Алеко
Мнения: 11059
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 760 пъти

Мнение от Алеко »

Снейк, това звучи много интригуващо. Кажи какво е станало, понеже аз като се опитах да направя нещо, бях обвинен едва ли не във взимане на подкуп.
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Мунчо »

Просто исках да кажа, че когато съм пазарувал от този магазин към мен са се отнасяли с нужното уважение и нямам никакви оплаквания от купените продукти... Искрено се надявам колегата да бъде възмезден, все пак 100 лв. не са малко пари...
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Мунчо »

Просто исках да кажа, че когато съм пазарувал от този магазин към мен са се отнасяли с нужното уважение и нямам никакви оплаквания от купените продукти... Искрено се надявам колегата да бъде възмезден, все пак 100 лв. не са малко пари...
Имам предвид, че например в Габрово се продават абсолютни боклуци и ако се опиташ да предявиш претенции , просто ти казват да се е*** в гъ**... Така че за мен продуктите и отношението в София са несравнимо по-добри. За гаранции и рекламации тук не се е чувало. Аз едни куки ако искам да си купя идвам в София.
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Публикувай отговор

Обратно към “Рибарска среща”