Едно питане

Ако става дума за едно такова дълго, без което никой рибар не може, значи сте на правилното място.
bart
Мнения: 8
Регистриран на: Нед Яну 18, 2009 17:02
Местоположение: SOFIA

Едно питане

Мнение от bart »

Здравеите колеги.Какво ви е мнението за мачовите пръчки на AWA-SHIMA .Ако някои е ловил с такива,моля да си каже мнението.Благодаря. :)
KALVE LI
bart
Мнения: 8
Регистриран на: Нед Яну 18, 2009 17:02
Местоположение: SOFIA

Мнение от bart »

Никои ли не е използвал въдица на тази фирма
KALVE LI
Аватар
stancom
Мнения: 3738
Регистриран на: Сря Яну 02, 2008 16:59
Местоположение: Чомаковци
дал Браво: 93 пъти
получил Браво: 154 пъти

Мнение от stancom »

Колега, ползвал съм спининг на тази фирма и не съм очарован.
Аз не мога да ловя риба !!!
tosheto8205
Мнения: 23
Регистриран на: Пет Юли 04, 2008 10:50
Местоположение: Средец

Мнение от tosheto8205 »

Имам мач на awa shima и не съм хич доволен.Стана едно счупване през средата на втората снадка без да е надраскан или ударен,това го оправих,ноооо сега взеха да падат и водачите,пръстенчетата които уж се водят сикови.Моделът ми е Aexeon carp matsh,над него имам наблюдение,за другите не знам,но аз лично няма да си купя нищо от тази марка вече.Надявам се да съм бил полезен.
за да си щастлив цял живот стани рибар
Аватар
MapuaH
Мнения: 5825
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 20:46
Риболов: Основно спининг
Местоположение: Markdorf, Deutschland
дал Браво: 349 пъти
получил Браво: 346 пъти
Обратна връзка:

Мнение от MapuaH »

tosheto8205 написа:Имам мач на awa shima и не съм хич доволен.Стана едно счупване през средата на втората снадка без да е надраскан или ударен,това го оправих,ноооо сега взеха да падат и водачите,пръстенчетата които уж се водят сикови.Моделът ми е Aexeon carp matsh,над него имам наблюдение,за другите не знам,но аз лично няма да си купя нищо от тази марка вече.Надявам се да съм бил полезен.
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
"Риболовът не е наслука - риболовът е наука !!!"
bart
Мнения: 8
Регистриран на: Нед Яну 18, 2009 17:02
Местоположение: SOFIA

Мнение от bart »

Как така по средата ,при замятане ли как.Беше ми много полезен.Ориеннирам се кам EXCEL MATCH на Тика.Ако някои го е ползвал нека каже нещо.
KALVE LI
Аватар
sribar
Мнения: 137
Регистриран на: Пон Ное 19, 2007 12:04
Местоположение: София,Горна Оряховица, р. Янтра
дал Браво: 1 път

Мнение от sribar »

Колега,несъм ползвал EXEL-a,но съм го клатил в магазин и мисля,че за парите си е перфектен :)
tosheto8205
Мнения: 23
Регистриран на: Пет Юли 04, 2008 10:50
Местоположение: Средец

Мнение от tosheto8205 »

Да при хвърляне с плувка 2 грама и то не много силно,а иначе съм хвърлял и 25 гр.бомбарда на морето и е нямало проблем,може просто да и е дошло времето но смея да твърдя че си я пазих и не съм я удрял или драскал.Радвам се че съм бил полезен.
за да си щастлив цял живот стани рибар
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици”