Съвет за двуместен sit-on-top каяк

Форум за новатори, експериментатори и почитатели на екстремните изживявания в комбинация с риболова.
casian
Мнения: 34
Регистриран на: Чет Апр 16, 2009 16:41

Мнение от casian »

Честито и от мен!!!!И аз си го бях харесал този каяк ,но се спрях на единичен :D :DПожелавам ти много приятни емоции.
Аватар
DOCTORA
Мнения: 2154
Регистриран на: Нед Дек 19, 2004 19:27
Местоположение: АНГЛИЯ
дал Браво: 303 пъти
получил Браво: 114 пъти

Мнение от DOCTORA »

Милен написа:Привет колеги!

От петък съм горд собственик заедно с един приятел на чудесен каяк.

Изображение

Благодаря много на SELVA за коректността.

Този викенд бях на спинингово състезание и първите проби на вода ги направи ортака, но следващата седмица ще направя и аз първо каране и ще има фото репортажче.

За момента не мислим да разпробиваме каяка за въдичарски стойки, но по едно телескопче с набор изкуствени примамки за всеки случай, непременно ще има.

Пускам си молбата за член на клуб БЪКАРИ!

Поздрав!
Честита придобивка! Чудесен каяк! През Март видях как треньора на отбора по футбол на Фуертевентура гребеше с този каяк срещу силно течение и силен вятър сам! Той е яко говедо - 110кг и си носи каяка на рамо :lol:
Това е един от най добрите двойни каяци!

Ако искаш да станеш член на клуб Бъкари ще трябва да си купиш плуваща жилетка. Тя е това което различава бъкарите от аматьорите.
Успеха в риболова има две тайни:

1- никога не казвай всичко което знаеш!
Аватар
Милен
Мнения: 1982
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:08
Местоположение: София

Мнение от Милен »

DOCTORA написа:
Ако искаш да станеш член на клуб Бъкари ще трябва да си купиш плуваща жилетка. Тя е това което различава бъкарите от аматьорите.
Здравей Док!

2 жилетки за възрастни и 2 за деца бяха напазарувани в същата минута на закупуване и на каяка :wink: Въпреки, че нямам проблем с плуването (няколко годишни тренировки по водна топка и скокове във вода) твърдо смятам, че сигурността е на пъво място!

Поздрав!
Стари Видри
http://www.starividri.org

БЪКАРИ -
БЪлгарски КАяк РИбари!

Каяк RTM-Ocean Duo-Sun
Аватар
DOCTORA
Мнения: 2154
Регистриран на: Нед Дек 19, 2004 19:27
Местоположение: АНГЛИЯ
дал Браво: 303 пъти
получил Браво: 114 пъти

Мнение от DOCTORA »

Браво Милене!
Прати снимка на рибе хванато от каяка с въдица и си чистокръвен бъкар!

Междувпрочем плуващите жилетки не са зе тези които не могат да плуват, а за да не плуваш докато чакаш спасителната лодка във водата до каяка. С нея по-лесно се качваш на каяка след обръщане и тя удължава престоя ти във водата при не много ниски температури с часове, което увеличава шанса за оцеляване.
Пожелавам ти този сезон жилетката ти да не изсъхва и ръцете ти все на риба да миришат :lol:
Успеха в риболова има две тайни:

1- никога не казвай всичко което знаеш!
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов с каяк”