Английско Спининг Списание?!?

Кътче с риболовен имунитет за колегите в странство.
VLADKOrmoran
Мнения: 593
Регистриран на: Нед Дек 19, 2004 10:59
Местоположение: Чикаго

Английско Спининг Списание?!?

Мнение от VLADKOrmoran »

В края на седмицата тъщата ще замине командировка в Лондон за няколко дена. Въпросът ми е: знаете ли някое тамошно списание за спининг риболов или изобщо риболов на хищна риба, което да си поръчам да ми донесе?
Аватар
Marto
Мнения: 2372
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 13:16
Местоположение: София
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 1 път

Мнение от Marto »

Без да претендирам, че съм видял всичко, за 10те дни там не видех такова списание. Поне 4 различни риболовни издания преметнах, ама или са за шарани, или за плувки, или за муи. Специализирано за нашия вид краста не видях.
VLADKOrmoran
Мнения: 593
Регистриран на: Нед Дек 19, 2004 10:59
Местоположение: Чикаго

Мнение от VLADKOrmoran »

Това е кофти работа, ама ако требва и мухарско списание ще е някакъв вариант...
Аватар
Любака
Мнения: 1337
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 19:14
Риболов: Ултралек Спининг Мухарски Риболов Щука Сом Костурови Шаран
Местоположение: Wisconsin Dells
дал Браво: 15 пъти
получил Браво: 56 пъти
Обратна връзка:

чу моето старо окосмено уше добри хабери

Мнение от Любака »

Владо, чувам много ама много добри новини . Заделям прашните такъми и очаквам включване - ще източа длетата на ледобурята че тая зима не се знае знае ли се... Вчера ходихме до реката и ковнахме едно сомле под 2кг ама дойдоха едни вредители на реда и ни изгониха, че било частна собственост тоя пристан... пък аз му викам да извика собствениците, че водата им изтича не с дни а с часове надоли по реката да дойдат да си я завардят някакси :twisted:
Не съм писал отдавна, че малко нанагоре ми идват 15-16 часовите работни дни ама онзи ден взех национала по масаж и сертификата го чакам по пощата пък сезона замря и може да ми се усмихне някоя и друга люспа най сетне...
Здравец!
п.с. Мерак ми е шаран на муа да ковна ама и това ще стане...
Наслука и Наздраве! Правете това което обичате, че живота си тече!
Cash Back!(Amazon,eBay,BassProShops,Cabela's,ORVIS) | Twitter | YouTube "ЛюбакаВидео" | Facebook
VLADKOrmoran
Мнения: 593
Регистриран на: Нед Дек 19, 2004 10:59
Местоположение: Чикаго

Мнение от VLADKOrmoran »

Добри са новините Любашки, добри са, ама нали все пак е рано да се каже, та си траем! :) Бъди все така безмилостно резултатен в риболова и умната, твоя ледобур май го чакат двойно повече дупки :wink: :wink:
Аватар
stoyan filipov
Мнения: 641
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:09
Местоположение: London

Мнение от stoyan filipov »

Владо мухарските списания които се продават тука са около 6,7 вида.Ако те интересува нещо по конкретно по тях кажи ми какво точно те интересува и аз ще ти отговоря.
Не съм сигурен напълно защото не се интересувам от друг риболов освен мухарския ама май сам виждал едно списание което е за риболов на хищници с изкуствени примамки, ама ако искате мога да проверя.


Поздрави и наслука на всички.
The life is too short to fish a bad Fly!
http://www.youtube.com/watch?v=pAlk92Vey64
Smiti
VLADKOrmoran
Мнения: 593
Регистриран на: Нед Дек 19, 2004 10:59
Местоположение: Чикаго

Мнение от VLADKOrmoran »

Искаме, искаме! Виж, моля те как се зове това хищническо списание, или ако не го намериш, прецени най-удачния вариант мухарско списание: цена - качество. Дано успееш да ми отговориш днес, че тъщата пътува рано в Неделя сутринта. Благодаря!
Аватар
stoyan filipov
Мнения: 641
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:09
Местоположение: London

Мнение от stoyan filipov »

Владо за списанието за хищници мога да ти отговоря най рано в Понеделник защото будката откъдето си купувам и другите списания Събота и Неделя не работи съжалявам за това че не мога да ти дам отговор по рано.
Всичките мухарски списания които се намират тук са добри и са на цена около 3 паунда.
Имената са им:
Trout Fisherman,Fly Fishing and Fly Tying,Trout and Salmon,Todays Flyfisher,Flyfishing and Tying Journal i Fly Fisherman.Но за мен най добри са:Trout Fisherman,Fly Fishing and Fly Tying i Flyfishing and Tying Journal.
В Понеделник mога да ти дам и точния адрес на единствения но наистина много добър Мухарски magazin в Лондон където можеш да намериш тези списания.Защото такива списания почти не се продават на други места освен в този magazin и на будката откъдето аз си ги взимам.И на двете в момента не им знам точните адреси но в понеделник ще гледам да ти ги изпратя.

Поздрави.
The life is too short to fish a bad Fly!
http://www.youtube.com/watch?v=pAlk92Vey64
Smiti
VLADKOrmoran
Мнения: 593
Регистриран на: Нед Дек 19, 2004 10:59
Местоположение: Чикаго

Мнение от VLADKOrmoran »

Благодаря ти Стояне! Ще видя, как да се свържа и да поръчам, а ти ако утре видиш нещо, дай му заглавието!
GLIIP
Мнения: 293
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:39
Местоположение: Ст. Загора
дал Браво: 2 пъти

Мнение от GLIIP »

Вчера си купих от едно репче в Ст.Загора мухарско списание Trout and Salmon за 3 лв. Предполагам ,че щом тук го има то и в София бе трябвало да го има .
А списанието е супер.
This is a story about the dramatic relationship between man and a fish
The fish know.
Публикувай отговор

Обратно към “Риби и рибари в странство”