Уип,директен и щека

Които си пада по риболова на леко с плувка, да погледне тук и да свери часовника си с другите колеги.
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Мнение от Коце »

Yuri Varbanov написа: ....е време да си взема една въдица от щекерен тип,прост да знам дали ще ми пасне.Идеята ми е там да взема нещо по-евтино,защото при положение,че нямам опит, вероятността да я спраскам е голяма и поне после да не ме е яд много......
Е няма кво да се кумиш и да се маеш, винаги може да я продадеш! А относно чупенето - колкото ти е по-пресен този вид риболов, толкова повече внимаваш да не счупиш такъма! Няма страшно, чупят само вандали като Върхара :):):)
Вземи си на Браунинга на 9,50 м. Така може да махнеш едно коляно и пак да си на 8 м, ама 8-цата няма как да стане по-дълга!

п.п. ако наминеш тия дни през София щи кажа къде е най-евтин Браунинга! :!:
п.п.2 май още един трябва да си купува по-голяма кола :lol:
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Аватар
Yuri Varbanov
Мнения: 3737
Регистриран на: Сря Дек 13, 2006 3:38
Местоположение: София
дал Браво: 241 пъти
получил Браво: 13 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Yuri Varbanov »

Коце,аз съм си в София около 300 дни в годината,така че за предложения съм винаги готов.А като цяло работата стана хептен мътна...Особено след това,което ми прати на ЛС....
Аватар
Coarseman
Мнения: 8967
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: Globetrotter wannabe...
получил Браво: 8 пъти

Мнение от Coarseman »

VARHARA написа:Маверче , за мидито гарантирав че няма проблеми при замятане .Със жилото съм вадил шарани по 3кг без проблем на 8м дължина :lol:
Хубу бе,Миди,миди,рапани...

Еми батко аз таа пръчка не съм я виждал на живо бе. Само слушам че била добра и се дразна че не мога да я сравна с Алегрията на Гарболино,което за мене е аршина по който меря тоя тип пръчки.
кАде се продават така да се каже?
Задобрявате ваща мама!!!


...dukkha nirodha...
Аватар
Denis
Мнения: 377
Регистриран на: Пет Сеп 16, 2005 1:16
Местоположение: София
дал Браво: 16 пъти

Мнение от Denis »

Мисля че Ивайло ги внасяше. Поне при него със сигурност съм гледал уипове на Миди.
Аватар
butnik
Търговец
Мнения: 1026
Регистриран на: Нед Сеп 24, 2006 9:39
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 3 пъти

Мнение от butnik »

VARHARA написа:Без да се натрапвам, но мисля ,че е по добре да събереш още стотина лева и да си вземиш един уйп на MIDDY 8м има и допълнителен топ сет за големи чудовища . Супер лека и стегната пръчка . И по горе никъде не прочетох ,че с уйпа можеш както да подаваш така и да замяташ като гол телескоп .Предимсто ще имаш ,че ще можеш да го ползваш на различни дължени първо ,и второ по Тунджа ще можеш да ловиш и с близалки :wink: абе мулти функционална пръчка си е .
Вече една година и се радвам на успехите,след като продадах Про канала.Страхотен уип ,на страхотна цена.
По-добре шамар от приятел,отколкото целувка от лицемер.
Аватар
Coarseman
Мнения: 8967
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: Globetrotter wannabe...
получил Браво: 8 пъти

Мнение от Coarseman »

Denis написа:Мисля че Ивайло ги внасяше. Поне при него със сигурност съм гледал уипове на Миди.
Сигурно ме дебнат когато хода в магазина и като ме видат светкавично ги крият,щото колкото и пъти да съм ходил,ни един път не съм виждал...

Странно....
Задобрявате ваща мама!!!


...dukkha nirodha...
Аватар
butnik
Търговец
Мнения: 1026
Регистриран на: Нед Сеп 24, 2006 9:39
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 3 пъти

Мнение от butnik »

Няма в момента,затова ги "крият".
По-добре шамар от приятел,отколкото целувка от лицемер.
Аватар
Николай Ангелов
Мнения: 533
Регистриран на: Съб Май 07, 2005 11:57
Местоположение: Пловдив/София
дал Браво: 1 път

Мнение от Николай Ангелов »

Coarseman, ако много искаш да го видиш - магазин "Риби и такъми", ул. "Хайдушка гора" 2. Миналия петък все още не беше продаден.
Аватар
Yuri Varbanov
Мнения: 3737
Регистриран на: Сря Дек 13, 2006 3:38
Местоположение: София
дал Браво: 241 пъти
получил Браво: 13 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Yuri Varbanov »

Coarseman написа:
VARHARA написа:Маверче , за мидито гарантирав че няма проблеми при замятане .Със жилото съм вадил шарани по 3кг без проблем на 8м дължина :lol:
Хубу бе,Миди,миди,рапани...

Еми батко аз таа пръчка не съм я виждал на живо бе. Само слушам че била добра и се дразна че не мога да я сравна с Алегрията на Гарболино,което за мене е аршина по който меря тоя тип пръчки.
кАде се продават така да се каже?
Ами ако успея да метна Върхара да ми го даде,ще ти дам да я пипнеш,хем да пием по едно :lol: :wink:
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от VARHARA »

Абе ти убаво ще ме метниш ,ама тоя дето я капарира не си вдига телефона ,пък на мен ми е все едно кой ще ми я плати щот съм алчно копеле :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
ivo Vratsa
Мнения: 3784
Регистриран на: Сря Фев 23, 2005 14:53
Местоположение: Враца
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 11 пъти

Мнение от ivo Vratsa »

VARHARA написа:....тоя дето я капарира не си вдига телефона ,пък на мен ми е все едно кой ще ми я плати щот съм алчно копеле :lol: :lol: :lol: :lol:
Чудесно!Давай я тогава на Юри и както се знае капаро не се връща и нещата заспиват :wink: :D
Спининг клуб "Абичи"
Аватар
Coarseman
Мнения: 8967
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: Globetrotter wannabe...
получил Браво: 8 пъти

Мнение от Coarseman »

VARHARA написа:щот съм алчно копеле
Не се казва така!
Казва се:млад бизнесмен в условията на икономическа криза...
Задобрявате ваща мама!!!


...dukkha nirodha...
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от VARHARA »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: давам на клиента 2-3 дена срок и ако не се обади Юри печели :fish3:
Аватар
Yuri Varbanov
Мнения: 3737
Регистриран на: Сря Дек 13, 2006 3:38
Местоположение: София
дал Браво: 241 пъти
получил Браво: 13 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Yuri Varbanov »

Аммм да новозагорци са си хитро племе! :lol:
Аватар
Yuri Varbanov
Мнения: 3737
Регистриран на: Сря Дек 13, 2006 3:38
Местоположение: София
дал Браво: 241 пъти
получил Браво: 13 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Yuri Varbanov »

Аре метнахме го! :lol: Другата седмица ще мина през Заралийско да я взема и специално за Корса ще кажа какво е усещането да я пипнеш! :wink:
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на леко”