Очен лекар за София - СПЕШНО !!!

Разправят, че не всичко било риболов.
Аватар
Милен Динков
Мнения: 1952
Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 13:00
Местоположение: СВИЩОВ
дал Браво: 291 пъти
получил Браво: 463 пъти

Очен лекар за София - СПЕШНО !!!

Мнение от Милен Динков »

Здравейте, спешно ми трябва най-добрия очен лекар или поне, на който му имате голямо доверие и сте установили, че е много добър в София. Лекаря е за моята приятелка, която има проблем с едното око от десетина дена. Ходи на няколко лекаря по техния край, всеки с различни диагнози, последния иска в събота да и бие дори инжекция в окото с някакви лекарства :? А окото тя го усеща, че уж минава, а лекаря е казал, че окото било много зле. В началото имаше болки, когато го натиснеше, но сега вече няма :? Пие антибиотик и си капе няколко вида капки, препоръчани от лекарите.

Та, ако имате някой очен лекар под ръка ще съм благодарен, ако ми го препоръчате - Име, адрес, болница, телефон(ако имате).

Благодаря ви предварително! :?
Аватар
Милен Динков
Мнения: 1952
Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 13:00
Местоположение: СВИЩОВ
дал Браво: 291 пъти
получил Браво: 463 пъти

Мнение от Милен Динков »

Какво ви е мнението за Специализирана очна болница за активно лечение СОБАЛ "Академик Пашев" и Университетска многопрофилна болница за активно лечение „Царица Йоанна – ИСУЛ”?

Благодаря ви! :?
Аватар
joro_olyмпус
Мнения: 11699
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 21:48
Местоположение: Част от седмицата в София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 9 пъти
Обратна връзка:

Мнение от joro_olyмпус »

За мен най-добрият е Вангел Николов във Враца. 12 години е бил ученик на проф. Фьодоров и има частна клиника.
Инак във София има един много добър до НМГ-то по бул. Волгоград, май Иванов се казваше - ама загубих връзка с него.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

Акад. Петя Василева в Св. Анна и целия й екип - когото и да хванеш, все са добри.
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Станимир
Мнения: 1760
Регистриран на: Пон Юли 10, 2006 16:28
Местоположение: София
дал Браво: 30 пъти
получил Браво: 7 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Станимир »

babydoctor написа:Акад. Петя Василева в Св. Анна и целия й екип - когото и да хванеш, все са добри.
+1
outsider написа:ПъСъ - "улов" е термин от жаргона на корсфишинга , също като "дропер" или "изтичане". Не ни обръщай внимание.
Аватар
cerber
Мнения: 1873
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 23:51
Местоположение: Evros-GR
получил Браво: 7 пъти
Обратна връзка:

Мнение от cerber »

Голяма грешка е да се сменят лекари, ако нямаш доверие на даден лекар, по добре не ходи при него
Най вероятно това което описваш е Увеит (мисля че така се казва на БГ.)
Ако се е появил ей така от нищото, Увеита, обикновенно е симптом и е свързан с друго заболяване. Трябва да се направят и други изследвания. Принципно трябва да се лекува и другото заболяване, което го предизвиква
Лекари от старата генерация, прилагат инжекция в окото, което е много резултатно
При Увеита се накапват капки, които предизвикват разширяване на зеницата, което води до облекчение на пациента, но състоянието си остава сериозно
Диагностично не представлява кои знае каква трудност, за опитен офталмолог
Увеита има няколко форми: преден (Ирит, Иридоциклит) и заден Увеит (не съм сигурен за превода), от там може да произлизат и различните диагнози
Често се налага болнично лечение, затова пациента трябва да е в постоянен контакт с лекуващия лекар
)><ۣ((((((((ºۣ< ڸ
Аватар
jazzmena
Мнения: 4593
Регистриран на: Пон Апр 03, 2006 14:03
Риболов: Маха и спининг - предимно "Хвани-пусни"
дал Браво: 188 пъти
получил Браво: 272 пъти
Обратна връзка:

Мнение от jazzmena »

Напоследък посещавах http://www.lazervision.eu/ и съм много доволен.
Аватар
Милен Динков
Мнения: 1952
Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 13:00
Местоположение: СВИЩОВ
дал Браво: 291 пъти
получил Браво: 463 пъти

Мнение от Милен Динков »

Благодаря ви за отговорите. Тя се е записала вече при една от колежките на акад. Василева. Искала е при нея да си запише час, но най-рано в края на Юни месец е имало свободни часове.

Благодаря още един път! :D
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”