Раздвоен между Sensas и Behr

Арена за дискусии на теми касаещи допълнителната екипировка за един риболовен излет или какво друго ни е необходимо освен риболовните такъми.
SaSho-Sensas
Мнения: 554
Регистриран на: Чет Дек 31, 2009 19:31
Риболов: Риболов на шаранови риби.
Местоположение: София.
Обратна връзка:

Раздвоен между Sensas и Behr

Мнение от SaSho-Sensas »

Колеги моля за съвет,раздвоен съм между две платформи.Моля да ме ориентирате коя да взема.Сега забелязах че скарата на стола на сенсас не е отделна от горната част,докато скарата на беар е отделена от горния модул.
Изображение
Изображение
Модерен риболов на шаран.
Аватар
toto57
Мнения: 289
Регистриран на: Вто Окт 14, 2008 23:11
Местоположение: Радомир

Мнение от toto57 »

Скарата на Бер се сгъва нагоре,което не е практично най-вече по отношение на стабилност!

Скарата на Сенса се плъзга под платформата, но пък няма реглаж по височина!

Мисли! :D :D :D
Ако разбираш, колко малко време ще си жив и колко дълго ще си умрял, тогава ще си помислиш как да живееш!
Аватар
butnik
Търговец
Мнения: 1026
Регистриран на: Нед Сеп 24, 2006 9:39
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 3 пъти

Мнение от butnik »

Sensas е за предпочитане между двата модела,куфара е с достатъчна височина за да е удобен.
По-добре шамар от приятел,отколкото целувка от лицемер.
SaSho-Sensas
Мнения: 554
Регистриран на: Чет Дек 31, 2009 19:31
Риболов: Риболов на шаранови риби.
Местоположение: София.
Обратна връзка:

Мнение от SaSho-Sensas »

Благодаря колеги.Взимам SENSAS
Модерен риболов на шаран.
Аватар
Ники Дончев
Мнения: 1567
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 2:54
Местоположение: София

Мнение от Ники Дончев »

SaSHo94 написа:Благодаря колеги.Взимам SENSAS
От къде ще го вземеш,че май ги няма никъде.
ВсЕкИ дЕн зА РиБа мИ сЕ хОди...ЛуД Ли Съм..ИлИ дА
SaSho-Sensas
Мнения: 554
Регистриран на: Чет Дек 31, 2009 19:31
Риболов: Риболов на шаранови риби.
Местоположение: София.
Обратна връзка:

Мнение от SaSho-Sensas »

В риболовен рай младост 4.Поръчани са 4 платформи за цяла софия.
Модерен риболов на шаран.
Аватар
toto57
Мнения: 289
Регистриран на: Вто Окт 14, 2008 23:11
Местоположение: Радомир

Мнение от toto57 »

butnik написа:Sensas е за предпочитане между двата модела,куфара е с достатъчна височина за да е удобен.
Коментирам липсата и важността на реглажа по височина, защото и височината на риболовците варира от 1,50 до 2,20 м.
Ако разбираш, колко малко време ще си жив и колко дълго ще си умрял, тогава ще си помислиш как да живееш!
Аватар
butnik
Търговец
Мнения: 1026
Регистриран на: Нед Сеп 24, 2006 9:39
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 3 пъти

Мнение от butnik »

toto57 написа:
butnik написа:Sensas е за предпочитане между двата модела,куфара е с достатъчна височина за да е удобен.
Коментирам липсата и важността на реглажа по височина, защото и височината на риболовците варира от 1,50 до 2,20 м.
...посочи модел до 500лв с тази екстра,а и колко има с опция за височина на сандъка,които нямат наскачване на модули :idea:
По-добре шамар от приятел,отколкото целувка от лицемер.
Аватар
toto57
Мнения: 289
Регистриран на: Вто Окт 14, 2008 23:11
Местоположение: Радомир

Мнение от toto57 »

butnik написа:
toto57 написа:
butnik написа:Sensas е за предпочитане между двата модела,куфара е с достатъчна височина за да е удобен.
Коментирам липсата и важността на реглажа по височина, защото и височината на риболовците варира от 1,50 до 2,20 м.
...посочи модел до 500лв с тази екстра,а и колко има с опция за височина на сандъка,които нямат наскачване на модули :idea:
Изображениецена 390 лв.

Ице не искам да се заяждам с никого, просто с първия си пост посочих на Сашо основните недостатъци на двата модела!

И аз като него преди 2 години бях раздвоен между два от големите модели но Бер и Мавер, но никой колега от двата форума не ми даде смислен отговор! Купих си Мавер МХ3000, видях за какво иде реч и си направих по-добра, която отговаря на всичките ми изисквания, а те са много, защото когато ходя за риба, прекарвам минимум 24 часа седейки на нея!

Поздрави! :D
Ако разбираш, колко малко време ще си жив и колко дълго ще си умрял, тогава ще си помислиш как да живееш!
Аватар
Kapakyga
Мнения: 22
Регистриран на: Пон Юни 21, 2010 19:23

Мнение от Kapakyga »

Колега допреди 2 дена беше активна обявата за една доста скъпа Вега за 700 стотака (цена за нова) + прикачни за 100 кинта. Давах я на 550 и е на 4 риболова направо си е в търговски вид. Няма нищо общо като изработка и параметри с тези предложените. Е не е мирише на магазин вече ама пък за 500 лв. трудно ще вземеш нещо по-добро.
Моля извинвте ме за лошият правопис.
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Мнение от Коце »

Саше зимай Сенсас-а и да я кръстиш - ПЛАТФОРМАТА НА СТОЛА, пък да се чудят за кво иде рече :lol:
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Публикувай отговор

Обратно към “Бивак”