Доживотна гаранция...

Това е мястото за среща на колегите с мухарките.
flayko
Мнения: 533
Регистриран на: Пон Дек 04, 2006 16:30
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 1 път

Доживотна гаранция...

Мнение от flayko »

Счупих си мухарката!Това по принцип не е кой знае какъв проблем, ако пръчката е 50-60лв.В моя случай обаче става дума за SAGE SLT 2.70 6#.Въобще не можах да и се нарадвам.Дълго избирах преди да си я купя.Колебаех се между HARDY и SAGE.Естествено това че избрах седжа се дължеше не само на прекрасните качества на тази фирма, но и на перфектната търговска политика на фирма АЛЕМ.Коректността на тези момчета спрямо нас обикновенните любители риболовци е на първо място .Когато си купих пръчката, която въобще не е от евтините, си мислех че приказките за доживотна гаранция са просто рекламен трик.Каква беше радоста ми когато, само 20 дни след като оставих пръчката в магазина на АЛЕМ, ми се обадиха и ме успокоиха че всичко е наред и че пръчката ми е пристигнала.При това транспорта от Америка се поема от SAGE.Сега отново ходя със седжа за риба и се радвам на невероятният му строй и лекота.Колеги напоследък много от вас се ориентират към скъпи и качествени мухарки.Съветвам ви, преди да си купите нещо да се поинтересувате как стои въпросът със гаранционният сервиз.За сега май, само една фирма успява да потдържа такъв и то на европейско ниво.За себе си съм решил този проблем.Просто и следващата ми пръчка ще е SAGE.
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Мунчо »

Много се радвам да прочета това. Не случайно избрах тази марка и се радвам , че явно не съм сбъркал:) А за това, че пичовете от Алем са коректни, няма две мнения. Не един път съм казвал, че това ми е любимия риболовен магазин!
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
Росен
Мнения: 3461
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:43
Риболов: Мухарски риболов
Местоположение: Русе
дал Браво: 60 пъти
получил Браво: 250 пъти
Обратна връзка:

Re: Доживотна гаранция...

Мнение от Росен »

flayko написа:Счупих си мухарката!Това по принцип не е кой знае какъв проблем, ако пръчката е 50-60лв.В моя случай обаче става дума за SAGE SLT 2.70 6#.
Ей, това оная сопица ли е, която я купи, когато се запознахме в АЛЕМ?

Радвам се, че всичко е наред вече !

Поздрави!
Аватар
stflyfisher
Мнения: 285
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:08
Местоположение: Планината - Хасково - Пловдив - София - Планината
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 1 път

Мнение от stflyfisher »

не само SAGE предлагат доживотна гаранци и са много коректни в това отношение.няма да споменавам имената на фирмите на прозвучи като реклама.но май вие си ги знаете фирмичките :lol:
BORN TO FISH
forced to work
Аватар
Валери
Мнения: 353
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:09
получил Браво: 1 път

Мнение от Валери »

Радвам се,flyko,че всичко е завършило добре.Представям си какво ти е било,още повече,че пръчката е от скъпите.То това,че е скъпа,определено има значение,но за всеки от нас,ако стане нещо подобно,в един момент не гледаш на нея откъм стойността и в пари,а затова,че с нея си имал хубави моменти и е неприятно да се разделиш с нея...Алемци са много точни,моята пръчка се счупи на вторият риболов,смениха я за по-малко от една седмица-Pflueger Suprime,долното коляно,мъжкото,се нацепи.И изобщо тази фирма си е отвсякъде точна-представянето на Бистрица,истинското 50% намаление сега/а и миналата година/,само добри неща.И моите покупки са предимно от там.Поздрави!
Не можеш да дадеш повече дни на живота си,но можеш да дадеш повече живот на дните си!
Аватар
Ivan VP
Търговец
Мнения: 5297
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 18:32
Местоположение: БГ
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Ivan VP »

Ох, нищо не разбирате!
Купете си въдъдиче от мен и ако се скърши, Че ви възстановим париците :wink:
Нема се преминете!
Нема шега нема измама!
А за Сейдж, не се чудете. Откато е съсздадена таз фирма така правят. :D :D
ох, забравих да ви кажа, че освен Дон Греен в таз фирма имат участие и баратя та Киршнер. Ако си спомняте ските К2-това е не е най-високият върх а Брус Киршнер и брато му...
Стиф и Фил Мер бяхя олипийции на една от олипиадите с такива ски К2-нищо, че са велики скиори....
http://www.ivpfishing.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Мухарски риболов”