Тика Ню Графит първи водач.

Който има въпроси за online магазина на Fishing Mania, търси препоръка или съвет за такъми, може да ги пусне тук. Отговорите идват!
spin_master
Мнения: 512
Регистриран на: Чет Сеп 23, 2010 16:52
Риболов: спининг
Местоположение: София
дал Браво: 135 пъти
получил Браво: 99 пъти

Тика Ню Графит първи водач.

Мнение от spin_master »

Здравейте, купих си Тика Ню Графит 8 фута от магазина, но при първия риболов ми се счупи на водача при върха кръгчето от титаниев оксид. Самия водач е здрав. Има ли сервиз и къде може да се ремонтира?
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4502 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Pike »

Утре сутринта ще говоря с вносителите и ще ти пиша какво и как може да се направи.

PS. Аз също си взех от новите графити - 2.44 м. (L) и вчера й направих сефтето, имах късмета да ми удари един 43 сантиметров кефал, с който въдицата се справи без проблем, голям кеф беше ваденето :)
spin_master
Мнения: 512
Регистриран на: Чет Сеп 23, 2010 16:52
Риболов: спининг
Местоположение: София
дал Браво: 135 пъти
получил Браво: 99 пъти

Мнение от spin_master »

Аз в петък я получих и й направих сефтето с едно малко кленче на една рекичка близо до София. Много съм доволен от пръчката и мисля да си взема още една но с друга акция. Иска ми се обаче тази седмица да я оправя за да се включа на 10-ти за Синия Дунав Оупън - 2010 г. Ще чакам инфо за ремонта.

п.п. нещо не ми върви с пръчките напоследък, една чисто нова серт стана от 2 чати на 4 след една закачка :D А на тази не можах да разбера как се счупи водача. Даже воблера с който замятах беше под акцията й.
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4502 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Pike »

Преди малко говорих с вносителите на Tica, казаха да минеш през магазина им с пръчката и ще я ремонтират. Ето адресът им:

магазин "Риболовна страст" (Ал Фишермен)
кв. Княжево,
ул."Любляна" 71 (до гуми-център Европа)
http://fishermanbg.com
spin_master
Мнения: 512
Регистриран на: Чет Сеп 23, 2010 16:52
Риболов: спининг
Местоположение: София
дал Браво: 135 пъти
получил Браво: 99 пъти

Мнение от spin_master »

Благодаря за бързия отговор!
Публикувай отговор

Обратно към “Fishing Mania Shop”