Ебро

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Публикувай отговор
Аватар
max
Вносител
Мнения: 3210
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 15:24
получил Браво: 11 пъти
Обратна връзка:

Re: Ебро

Мнение от max »

VARHARA написа:.....................................................
махни ги тия кофи със стръв и си сложи читава снимка за аватар
Аватар
nikaro
Мнения: 418
Регистриран на: Чет Юни 11, 2009 22:02
Местоположение: Балчик
получил Браво: 1 път

Re: Ебро

Мнение от nikaro »

max написа:
махни ги тия кофи със стръв и си сложи читава снимка за аватар

Разкажи и ти нещо за Ебро де,стига се ослушва :wink: Дай да посъберем повечко инфо.
"Никой не умира девствен-животът на всеки го слага"
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: Ебро

Мнение от yankosan »

max написа:
VARHARA написа:.....................................................
махни ги тия кофи със стръв и си сложи читава снимка за аватар
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Извинявам се,но Мах е прав :wink:
Панцер,действай :roll:
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Ебро

Мнение от VARHARA »

Аз също искам да разбера при Иво как е минал риболова. За мен лично след като се светнахме ,риби има пре доволно. На кльонг също има , поне видях едни германци да тропат и извадиха риба , не отидох да им досаждам ,така че не знам колко голяма е . Ловиха с тапи на кльонг. Там е забранено да се ползва жива стръв. Най трудно е да си набавиш такава понеже 20-30 сантиметрови риби почти няма.Ако ще ловим на кльонг трябва да си взема 1 мач, и тогава ще съм най търсения стръвоснабдител :lol: :lol: :lol: :lol: На Макенензе продават змиорки контрабанда по 5 евро бройката :shock: Разбрах че също така кльонкат и на калмари. От брега на буй ние слагахме по 4кг шарани за стръв, но когато наште приятели видяха какви риби ловим на тролинг ,заебаха риболова от брега и го зачеркнаха во веки веков :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Не видях много лодки да влачат, 99% хората си ловят от брега. Максимум на ден виждах 3 лодки във водата.Повечето са шаранджии който разпъват.Единия ден имаше едни англичани който бяха захранили за шаран на 300м навътре .Преебаха ни трасето, точно там ловихме най големите риби при вечер. Да но нали съм шемет почнах да им минавам точно на шамандурите ,и точно там ни згъваха сометата.Нещо мрънкаха , аз им се казах на чист български нещо за майките им :lol: После добавих че съм world shampion lu СОМ :lol: :lol: :lol: :lol: Оказа се че те също са пострадали като нас. Абе запознахме се , добре че имаше кой да превежда,щот аз освен паниран и варен език друг не знам :lol: :lol: Ако има любители на бялата , нямат проблеми да ловят от 2 до 4-6 кила ,но са на 1 час път ,на по бистрото и по дълбокото. Басовете са на повече от 2 часа път. При условие че отидем за 8 дена може и да се прежалим за по някой бас. Точно там където ние ловим, ми показаха едно заливче в което на пролет са спукали басовете от 1 да 5 кила. Пробвахме ги но заради ниското ниво нищо не ни барна.Може би са си били камшика към дълбините. Единствения проблем на езерото е че когато пада водата/защото всички поливат/ рибите стават много капризни,като при нас.Може би тогава се дърпат в дълбокото -не знам . Иво аре кажи и ти нещо.
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: Ебро

Мнение от Д-р Флекс »

... добре че имаше кой да превежда,щот аз освен паниран и варен език друг не знам
То други и няма бе, Върхар, тва са! :D

Евала за Ебро, респект за рибите!
Аватар
Marco Polo
Мнения: 10196
Регистриран на: Пон Яну 29, 2007 14:40
Риболов: Желязо, пластмаса и най-вече дървоТО! :D
Местоположение: София
получил Браво: 12 пъти
Обратна връзка:

Re: Ебро

Мнение от Marco Polo »

Краси, хакай този хадрез на мястото за аватар... ;)

http://media.snimka.bg/8901/024058300.jpg" target="window.open(this.href);return false;
Дай ми красноречие, за да говоря и мъдрост, за да замълча...
Лука 11:9-13
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Ебро

Мнение от VARHARA »

Аз с компа си говоря на вие Марко, Панцера ще ми помогне :oops: :lol: :lol: :lol:
Ха така , ухааа Убавеццц :lol: :lol: :lol: :lol: Мерси Панцер!!!!
Аватар
Marco Polo
Мнения: 10196
Регистриран на: Пон Яну 29, 2007 14:40
Риболов: Желязо, пластмаса и най-вече дървоТО! :D
Местоположение: София
получил Браво: 12 пъти
Обратна връзка:

Re: Ебро

Мнение от Marco Polo »

Вдигаш си мързеливия, уморен от Испания гъз и идвате с Панцера на еднодневен курс за обучение... ;) :lol: :wink:
Ама за да ви позная на гарата - в едната ръка прасенце, а в другата - дамаджанка... ;) :lol: :wink:
Майтап да става... ;)
Дай ми красноречие, за да говоря и мъдрост, за да замълча...
Лука 11:9-13
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Ебро

Мнение от VARHARA »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
По добре с него се хванете и ми елате на гости на жребеца,без дамаджанка и прасенце. И с ракия медена ще ви напия и със сом ще ви нахраня :wink: :lol:
enterprise
Мнения: 25
Регистриран на: Сря Дек 16, 2009 23:15

Re: Ебро

Мнение от enterprise »

да му изсъхне пишката,на тоя дето е откраднал оборудването и сега не може да гледаме филмиран този невероятен риболов....river monsters
Аватар
SENSAS 24
Мнения: 986
Регистриран на: Чет Ное 01, 2007 11:20
Местоположение: софия

Re: Ебро

Мнение от SENSAS 24 »

VARHARA написа:със сом ще ви нахраня :wink: :lol:
:roll: :roll: :roll:
Левака написа: аз съм калиткото.
VARHARA написа: абуриген съм
Аватар
Tedo
Вносител
Мнения: 2333
Регистриран на: Пон Юни 26, 2006 17:07
Местоположение: София
получил Браво: 7 пъти
Обратна връзка:

Re: Ебро

Мнение от Tedo »

Хъм... а аз се чудя що не си вдигаш телефона :lol:

Евала за улова!

Щом е 110 евро на ден лодката, къФ е проблема да си теглиме лодка от наШте :D
и без друго трудно се превозват достатъчно такъми със самолет - с кола ако са 2 шофьори с една нощувка посредата и си там... Другият вариант е по-лежерно с едно кемперче за 3-4 дни в едната посока без да се напряга човек...
Там 100 на 100 има къмпинги и подходящи места за кемпер... Крайно време е след Гърция да стигнеме и до Испания :fish3:
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Ебро

Мнение от VARHARA »

Tedo споко брат, ще купи моя човек 2 лодки и ще ги дават на половин цена.Със самолета е удобно,иначе се губи време в път,а не в риболов :wink:Там има страхотни закони , чак се схванах. Нямаш право на палатка ,може само броли, кемпер и каравана забравяш ако не си на къмпинг ,там цените са европейски а и местата за риболов са доста по далеч:evil: Другото е че , не трябват повече от 2 въдици на човек. Имах идеята да купя от тук хубави тояги и там кой коя хареса да си хваща с нея. Един вид да е удобно за вас. Една чанта с ръчен багаж , 2 кутий воблери и 2 макари .Ние се бяхме натоварили като магарета ,ама нямаше кой да ни каже какво да вземем.Платихме и 100 евро на връщане свръх багаж :evil: деиб... испанците им-стриктни бе не като румънците на летището ,изръсиха ни яко :evil: Чакам с нетърпение моя човек да каже дали е наел хубава къща с гараж за лодките и естествено с хубава трапезария където ще се лъжем вечер и напиваме :lol: :lol: :lol: :lol: Когато отидем 4-6 човека ще е по интересно , ще има стимул.Ние кво ловим си и няма на кой да се похвалим там :lol: :lol: :lol: :lol: Няма го онова чувство , ОПА ОНИЯ ПАК ХВАНАХА А НИЕ СМЕ КАПО :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ние все си бяхме шампиони без конкуренция :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
Stefan76
Мнения: 103
Регистриран на: Нед Юли 25, 2010 19:31
Местоположение: София

Re: Ебро

Мнение от Stefan76 »

Хайде Върхар действай,че вече имаш клиенти :wink:
silvi montanski
Мнения: 152
Регистриран на: Нед Юли 25, 2010 14:08
Местоположение: sofiа

Re: Ебро

Мнение от silvi montanski »

VARHARA написа:Tedo споко брат, ще купи моя човек 2 лодки и ще ги дават на половин цена.Със самолета е удобно,иначе се губи време в път,а не в риболов :wink:Там има страхотни закони , чак се схванах. Нямаш право на палатка ,може само броли, кемпер и каравана забравяш ако не си на къмпинг ,там цените са европейски а и местата за риболов са доста по далеч:evil: Другото е че , не трябват повече от 2 въдици на човек. Имах идеята да купя от тук хубави тояги и там кой коя хареса да си хваща с нея. Един вид да е удобно за вас. Една чанта с ръчен багаж , 2 кутий воблери и 2 макари .Ние се бяхме натоварили като магарета ,ама нямаше кой да ни каже какво да вземем.Платихме и 100 евро на връщане свръх багаж :evil: деиб... испанците им-стриктни бе не като румънците на летището ,изръсиха ни яко :evil: Чакам с нетърпение моя човек да каже дали е наел хубава къща с гараж за лодките и естествено с хубава трапезария където ще се лъжем вечер и напиваме :lol: :lol: :lol: :lol: Когато отидем 4-6 човека ще е по интересно , ще има стимул.Ние кво ловим си и няма на кой да се похвалим там :lol: :lol: :lol: :lol: Няма го онова чувство , ОПА ОНИЯ ПАК ХВАНАХА А НИЕ СМЕ КАПО :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ние все си бяхме шампиони без конкуренция :lol: :lol: :lol: :lol:
Върхар като разглеждам по нета за ебро на всички снимки и разкази никъде не видях да е забранено да спиш на палатка,почти всички бяха си направили биваци и бяха на палатки.Ти не каза наи важното за билетите и за лодка как стоят нещата но аз прочетох вече така че ако искаш и ти сподели другите да разберат ако имат желание.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”