Спининг по Марица - Пловдив

"Автогара Fishing Mania" - подфорум за търсене и предлагане на транспорт до определени риболовни дестинации.
Аватар
starlight
Мнения: 931
Регистриран на: Вто Сеп 29, 2009 11:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Спининг по Марица - Пловдив

Мнение от starlight »

Колеги отваря ми се възможност да скокна до Пловдив в Неделя 17.07.
Жената ще я оставя при една нейна приятелка да се мотат по магазините и кафетата, а аз мисля да скокна до реката.

Молбата ми е ако някой колега спинингист от Пловдив има желание да ме разведе малко, ще съм много благодарен.
Местата там не ги знам ама грам. Единственото, което се сещам е на кръговото преди Пловдив, като идваш от Пазарджик.

Мерси предварително.
sunnen
Мнения: 2
Регистриран на: Пет Мар 25, 2011 16:09

Re: Спининг по Марица - Пловдив

Мнение от sunnen »

И след кръговото в посока Пазарджик, преди моста (на девети километър) спираш и влизаш в ляво по черния път. Спираш някъде там и минаваш през "горичката" там може да барнеш щукарските места както и да засечеш колеги спинингисти.
Другото ми любимо място е, като минеш моста идвайки от Пазарджик, завиваш на ляво и караш до след краварниците. Там някъде се паркираш и тръгваш пеш с/у течението. Там също се лови щука и едър кефал.
Последно промяна от sunnen на Чет Юли 14, 2011 13:31, променено общо 1 път.
Аватар
starlight
Мнения: 931
Регистриран на: Вто Сеп 29, 2009 11:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Спининг по Марица - Пловдив

Мнение от starlight »

sunnen написа:И след кръговото в посока Пазарджик, преди моста (на девети километър) спираш и влизаш в ляво по черния път. Спираш някъде там и минаваш през "горичката" там може да барнеш щукарските места както и да засечеш колеги спинингисти.
Мерси колега. И аз за там си мислех. Ако не се намери някой, здраве да е :) Ще се разходя, нищо не ми пречи.
Важното е да си до водата, пък местата ще си дойдат с времето.
Публикувай отговор

Обратно към “Съвместно пътуване”