Здравейте

ОФФСом
Публикувай отговор
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Здравейте

Мнение от Emo-83 »

LVitchev написа:Хаха,ти си ги купил от магазина бе :lol: :lol: :lol: То няма толкова пъстърви в цялата река бе :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Има,има....Флексо знае.Лових ги с Калинката тогава и щеха да ни обесат в спинингарския.
Изображение
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Здравейте

Мнение от LVitchev »

Та вие сте за бесене :lol: :lol: :lol: Те зарибяват а вие я хващате и пържите :fish6: :fish6: :fish6:

Ти заеби пъстървите,скивай Панцера как прикътква Маринелка и а сме я изтървали да се качи в балкана,а сме я загубили за неопределено време :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:
Последно промяна от LVitchev на Вто Мар 06, 2012 21:28, променено общо 1 път.
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Здравейте

Мнение от LVitchev »

Кво са надуваш с тия червеноноперки бе,скивай ги кви са ускубани и три :roll: :mrgreen: :lol: Скивай дядо ти,кат те издокара,деветдесет пъстърви извадил,гол след гол ги вади :lol: :lol: :lol: Трябва да зарибиш и тогава да я поканиш че да хване и една пъстървичка поне,кленове има и при мене :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Здравейте

Мнение от Emo-83 »

Любак,казах му на Панца,че съм ток....той не верва и се опитва да мъти водата без това да ни е посоката.За риба,да не ми говори....ни за шарани,ни за амури.Единствено има една щука,дето се е изрусил и не зная колко е голяма,но пусне ли фото с една риба...веднага му вадим две.А в природата е толкова зле милия,че нищо не може да предложи на колежката. :D :D :D :D :D
Цвете за Флирта.
Изображение
Огъня сближава хората.
Изображение
Дори гъбите се обичат и правят любов.
Изображение
А това е кея на сбъднатите мечти.
Изображение
Глада,стоманата пробива.
Изображение
Петлистна детелина и т.н.т.
Изображение
Божееееее, с червеноперки се снимал.Любак и това ли го купих.
Изображение
Изображение
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
Flirtadjiika
Мнения: 71
Регистриран на: Пет Юни 04, 2010 11:47
Местоположение: Перник

Re: Здравейте

Мнение от Flirtadjiika »

Emo-83 написа: ..Да изиграеш подвижно храстче е също престижно....даже дават Оскари за най-добра потдържаща роля. :fish6: :wink:
Това ми хареса!!!!!!! :wink:
Ловите ги вие....всякакви риби,а аз имам 10-15 кленчета... :fish4: слаба работа съм :D
Цветенцето беше много хубаво,благодаря Емо :D
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Здравейте

Мнение от LVitchev »

Ааааа,ето от мене нещо :wink: Няма само тапета да се подмазва я :fish4:

Изображение
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
Flirtadjiika
Мнения: 71
Регистриран на: Пет Юни 04, 2010 11:47
Местоположение: Перник

Re: Здравейте

Мнение от Flirtadjiika »

LVitchev написа:Ааааа,ето от мене нещо :wink: Няма само тапета да се подмазва я :fish4:

Изображение
Сокче ли е това ? :D :mrgreen: :P
Аватар
Flirtadjiika
Мнения: 71
Регистриран на: Пет Юни 04, 2010 11:47
Местоположение: Перник

Re: Здравейте

Мнение от Flirtadjiika »

Мале кат ви слушам и двамата .....май ще ми трябва дъъъълъг отпуск :lol: :lol: :lol:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Здравейте

Мнение от Emo-83 »

Панц,казах ти да не се надскачаш с дядо си.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
И понеже нямам птички да се похваля,си имам дъщеря,която можеш само да сънуваш.
Изображение
Изображение
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Здравейте

Мнение от Emo-83 »

pancero написа:Хмм биеш ме, ЗА СЕГА па макар да си известен с подвизите си а именно да се снимаш с чужди риба но както и да е. А за дъщеря ти еидн ден ще се запозная с нея и ако станат нещата ще се оженим да знаеш....

И друго много от снимките са ти в дашните годинки и по тецовете когато други риболовци нямаше :twisted: :twisted: :twisted:
Как може да си такъв катилин да казваш на детето да не ме добавя в феиса кажи ми как мо си такъв мусаши?
Бате не говори глупости....тука няма една снимка от ТЕЦА.Там имам само 2 сома един 43 и един 52кг.Слушал си ти приказки на завистници.
Отностно снимките ми с чуждите риби.....гордея се,че съм се снимал със рекордния сом на Европа.Но във книгата на Якуб Вагнер съм си с моя.Познавам се лично с легендата Милко Георгиев.Ти не си имал една силна година.Говориш за дашни години,а това е множествено число.А аз съм бил 2 пъти 1-ви и 3 пъти 2-ри в страната по уловени риби и то от най-добрите сомаджии за които си чувал.
За дъщеря ми ще ти кажа същото,което ти ми каза за сомовете....Можеш само да се снимаш с нея. :D :D :D :D :D :D
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
max
Вносител
Мнения: 3210
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 15:24
получил Браво: 11 пъти
Обратна връзка:

Re: Здравейте

Мнение от max »

Тука няма нито една снимка от теца, всичко е от свободните боеве. Можеш да го познаеш винаги че се е снимал с чужда риба по това че държи откъм опашката.
Аватар
Flirtadjiika
Мнения: 71
Регистриран на: Пет Юни 04, 2010 11:47
Местоположение: Перник

Re: Здравейте

Мнение от Flirtadjiika »

:lol: :lol: :lol: Много ме разсмивате двамата как се ръчкате . Емо,дъщеря ти е чудесна,като кукла е! Принцеса! Пази я от лошите принцове :wink:
Снимките и на двама ви са чудесни....Брейййй Емо не знаех че си гоУем! :)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

А има ли книга с най-малките риби....там ще може и аз да се запиша :D :D :D
Аватар
Flirtadjiika
Мнения: 71
Регистриран на: Пет Юни 04, 2010 11:47
Местоположение: Перник

Re: Здравейте

Мнение от Flirtadjiika »

max написа: ... Можеш да го познаеш винаги че се е снимал с чужда риба по това че държи откъм опашката.
аааа и аз имам две снимки с чужда риба .На едната съм я хванала кат ваза ... а другата кат торта :lol: Не мисля че опашката е от значение :lol: :lol: :lol:
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Здравейте

Мнение от LVitchev »

Flirtadjiika написа::lol: :lol: :lol: Много ме разсмивате двамата как се ръчкате . Емо,дъщеря ти е чудесна,като кукла е! Принцеса! Пази я от лошите принцове :wink:
Снимките и на двама ви са чудесни....Брейййй Емо не знаех че си гоУем! :)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

А има ли книга с най-малките риби....там ще може и аз да се запиша :D :D :D
Споко,ти ако мислиш че ще ловиш малки рибки покрай нас,много се лъжеш :lol: Още като те напием и тръгваш с кльонка,ще забравиш за мухите или поне временно.На другия ден вече си кльонкаджийка и ще сменяш такъмите :mrgreen: А,като те запознаем с Деската,па и Нина е мераклийка,ще спретнете дамски отбор :fish5: :fish5: :fish5:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Публикувай отговор

Обратно към “СомОФФ”