Изроди по Вит

Дискусии на тема контролни органи, закони и тяхното прилагане, бракониерите, и мястото на любителя риболовец в омагьосан кръг.
Borislav Haralampiev
Мнения: 84
Регистриран на: Пон Юни 18, 2007 0:16
Местоположение: Sofia

Изроди по Вит

Мнение от Borislav Haralampiev »

Здравейте,приятели. Пиша ви крайно притеснен и разочарован. Днес си дадох сметка,че по нашите водоеми обикалят страшни изроди и животни. Днес на Вит за първи път видях как се лови риба с чукове. Класици отвсякъде ,една торба на BILLA бяха напълнили.
Аватар
starlight
Мнения: 931
Регистриран на: Вто Сеп 29, 2009 11:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Изроди по Вит

Мнение от starlight »

Да им преседнат на гърлата дано...
Не е истина просто, българина какво може да измисли...
bountyhunter1
Мнения: 810
Регистриран на: Сря Дек 23, 2009 16:09
Местоположение: в балкана
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Изроди по Вит

Мнение от bountyhunter1 »

Нищо не сте видели тогава.Аз съм виждал как един лови риба с мотика. :shock: Гледката е неописуема.
Стой ИЗРОДА :twisted: с мотиката високо вдигната над главата ,сгазил като щъркел в плиткажа и чака в засада.Мотиката специално е наточена по-остра от самурайски меч.Излизат шараните да се бият ,да си хвърлят хайвера и как мина пред оня и ПРАССССС.С мотиката го съсече на две.Е нема такова нещо,шаран около 20-те кила разсечен на две ,няма друга такава изродщина,и най свирепия хишник в природата не би постъпил така.За секунди около него водата стана червена от кръвта на рибата ,все едно акула му беше изяла краката на боклука,а той победоносно хванал двете парчета от рибата ,ухилен до уши и излиза на брега.Повече няма какво да ви казвам,вие си направете изводите какви изроди има по тоя свят.
....понеже, откакто имам Rayz, не ловя с нищо друго...
simi
Мнения: 5
Регистриран на: Сря Фев 03, 2010 14:34
Местоположение: Pleven

Re: Изроди по Вит

Мнение от simi »

1 - това е щот сме ПРОСТИ
2- щот сме гладни
3 -до тези две точки се стига от добро управление на държавата ни през последните 22 години,кво друго да се очаква?
Аватар
Marco Polo
Мнения: 10196
Регистриран на: Пон Яну 29, 2007 14:40
Риболов: Желязо, пластмаса и най-вече дървоТО! :D
Местоположение: София
получил Браво: 12 пъти
Обратна връзка:

Re: Изроди по Вит

Мнение от Marco Polo »

simi написа:2- щот сме гладни...
Хич не съм съгласен!
Тия ог глад ли търмъчат...?

Изображение
Дай ми красноречие, за да говоря и мъдрост, за да замълча...
Лука 11:9-13
firepd

Re: Изроди по Вит

Мнение от firepd »

Колега simi не от 22 г. а от около 70 г.от тогава е генезиса на оскотяването и незачитане на никакви норми и порядки.Винаги е имало "елит" на когото всичко му беше/ и е позволено и хората гледаха от тях, така се зароди шуробадженащината и чувството за безнаказаност.
bountyhunter1
Мнения: 810
Регистриран на: Сря Дек 23, 2009 16:09
Местоположение: в балкана
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Изроди по Вит

Мнение от bountyhunter1 »

Не е от глад колега,а от липса на възпитание.Имам комшия които не е беден и гладен,защото ако беше такъв щеше да си търси работа,а той изкарва в най-лошия случай по 200 лв на ден,Но няма да иде да си купи 2 кила риба,а си е взел апарат за ток и ходи да бие риба с ток.Това не е от глад а от ПРОСТОТИЯ българска.И даже се радва на деянията си.За такива като него и други подобни елементи трябва диктатура и БЕЛЕНЕ. :twisted:
....понеже, откакто имам Rayz, не ловя с нищо друго...
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Изроди по Вит

Мнение от babydoctor »

Това с чуковете е единственият начин на риболов на пъстърва по р. Рилска - ошашавих се, като ги видях. Другият им метод е да накълцат лопен във водата. Как все още има риба там, не ми го побира акъла :roll: :roll: :roll:
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
sentinel
Мнения: 159
Регистриран на: Сря Яну 20, 2010 14:15
Риболов: Предпочитан - спининг, основно - всякакъв законен.
Местоположение: София
дал Браво: 15 пъти
получил Браво: 4 пъти

Re: Изроди по Вит

Мнение от sentinel »

Като не е от глад, за какво им е ?? За какво им трябва ?? И защо с ток, чукове, мотики, мрежи, бомби ....??? Какво удоволсвие има от тия начини на риболов ... това тяхното не е риболов а безмислено убиване на риба! И не са изроди! Не занам к'ви са, ама изроди е твърде меко название на тия!
Не е важно, кой е прав а кое е правилно.
patter
Вносител
Мнения: 1116
Регистриран на: Нед Сеп 24, 2006 12:58
получил Браво: 76 пъти

Re: Изроди по Вит

Мнение от patter »

sentinel написа:Като не е от глад, за какво им е ?? За какво им трябва ??
За пари :-) ... а когато не е за пари - избиване на комплекси.
Кой'т оди фаща, кой'т не оди не фаща ...

Сухо дупе риба не релийзва!

Facebook tackle
mystislav
Мнения: 15
Регистриран на: Пон Ное 15, 2010 8:58

Re: Изроди по Вит

Мнение от mystislav »

Т'ва за мотиката и чука, направо ме потресе!!!! Тия хора трябва да се бесят с краката нагоре! Иначе баща ми изгобил единия от майсторите, дето му строяли къщата като разбрал, че рибарства с ток.
Публикувай отговор

Обратно към “ИАРА, законът, бракониерите ...”