СКРИТ ПОДФОРУМ ЗА СПОДЕЛЯНЕ!

ОФФСом
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

СКРИТ ПОДФОРУМ ЗА СПОДЕЛЯНЕ!

Мнение от quietriot »

Предлагам да помолим Сашо/Пайк да направи скрит под форум за споделяне на излети за да не могат Орките да четат и обезрибяват после след някоя снимка или тема.
Под форума да е по подобие на Видренския , модовете предлагат, а Сашо кото админ раздава права на акаунтите на избраните да го виждат.
Ние пък предлагаме на модовете.
Правата се дават и се отнемат ако се оакаш !

Още Емил като каза на Панца че и представа си няма колко сом имало на монтана и ми светна една лампа ,после Васко Ламбов като извади и си викам тука ще стане като на Копринка след джиг-състезанието и се оказах лош пророк , поста на Ламбов само потвърждва предчувствието ми.

Това е ясно, че с бой не се оправя, а само носи проблеми, ИАРА също няма ресурс за проверки, така че кривенето на инфо е най-лесното и бързо.
iliev.ionko
Мнения: 71
Регистриран на: Вто Сеп 21, 2010 10:13
Местоположение: ахелой
дал Браво: 17 пъти

Re: СКРИТ ПОДФОРУМ ЗА СПОДЕЛЯНЕ!

Мнение от iliev.ionko »

..нещо подобно на групите като в друг форум ..
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: СКРИТ ПОДФОРУМ ЗА СПОДЕЛЯНЕ!

Мнение от LVitchev »

Аз съм за,човека които ще иска допуск,трябва да го одобрят поне 5 човека,които вече са допуснати :idea: :idea: :idea: Не мисля че един човек е редно да носи отговорност за оакъл се колега !!!
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
vihren
Мнения: 720
Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 10:18
Местоположение: Велико Търново
получил Браво: 2 пъти

Re: СКРИТ ПОДФОРУМ ЗА СПОДЕЛЯНЕ!

Мнение от vihren »

И аз съм за.................
Аватар
nikolai-nikolov
Мнения: 79
Регистриран на: Вто Авг 12, 2008 22:02
Местоположение: В.Търново
Обратна връзка:

Re: СКРИТ ПОДФОРУМ ЗА СПОДЕЛЯНЕ!

Мнение от nikolai-nikolov »

Това много внимателно :!:
Пък и ще искам да го видя в действие.
При шарана не стана твърде :D
Винаги има колеги който ще ти дадат грешна (или умишлено грешна)
информация.Само с една цел .Да разберат какво и кога и.и.и на какво :?:
И караниците са готови (на приятелски начала).
А иначе съм за :!:
............
Ако искаш да разсмееш Господ ,кажи му че си си направил планове.
Аватар
pavel mangelov
Мнения: 575
Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 21:42
Местоположение: Yambol...ama ot Sevlievo

Re: СКРИТ ПОДФОРУМ ЗА СПОДЕЛЯНЕ!

Мнение от pavel mangelov »

+1
I'll be back.....for the next season
Аватар
Pike1
Мнения: 1692
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 23:28
Местоположение: Ямбол
получил Браво: 11 пъти

Re: СКРИТ ПОДФОРУМ ЗА СПОДЕЛЯНЕ!

Мнение от Pike1 »

Аз съм против!
По природа съм бил винаги против разни елитарни затворени общества.Всеки трябва да има шанс да общува с останалите до доказване на противното.Вижте кога съм се регистрирал тук.Не е чак толкова отдавна.Да сме се познавали с някой тогава? Против съм налагането на ограничения на хора, които подобно на мен навремето тепърва ще искат да се интегрират и да научат нещо. Нямам и право да мисля по друг начин. Знаете го лафа:
Кога маймун стана, кога му .......и т.н.
Не мисля и, че форума или определен негов член имат вина за произтичащите събития.Риболовците стават все повече и повече.Някои имат морал, други не, но няма как да се скрият 20 /примерно/ сома от един водоем хванати за няколко дни.Въобще не е нужно да се чете тук.Не сте хванали вчера въдици, знаете как се разчуват нещата.Тук е мястото да се пише за техники и тактики, никой не може да очаква да му снесат координатите на някой сом.Аз поне не очаквам и не бих го очаквал и в евентуален скрит подфорум.Не искам да съм Герд Мюлер, искам да съм Марадона !

Чисто практически:
Какво да си споделяме там бре ? Ми аз вчера и днес съм се чул с 5 човека и с още двама /ясно с кои/ съм си пил ичкията на "нашето" барче.Знам КОЙ, КЪДЕ, КАКВО.Не го пиша във форума.Няма и нужда.Какво да им пиша сега на тия хора в скрития подфорум ? Ясно е,че си има и вътрешна информация и си я обменяме по телефоните. Васе, с теб не съм се чувал, но знаеш че като ми звъннеш ще ти кажа каква е ситуацията тук.В момента на онуй място е ГИПС. Нещо не виждам смисъл от този скрит подфорум.
-1

Това е личното ми мнение и няма нищо общо с факта, че съм модератор. Ако мнозинството все пак реши, че идеята е удачна, ще уведомя администратора.Всъщност всеки може да го направи.
MEMENTO MORI
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: СКРИТ ПОДФОРУМ ЗА СПОДЕЛЯНЕ!

Мнение от quietriot »

Ачка всичко това което не искакме да е публично ще е там , излети, снимки , слука, дори простоии.
Начините , методите, такъма , нека си седят в явния, но текущото инфо само скрито, това ебава мамата на рибата, има хиляди регистрирани и познати на регистрини , които само четат за инфо къде кълве и на ккаво и гас натам и обезрибяват наред.

знаеш ли какво ще стане ако се ряазбере за нашто място, че има и дава гаранция след година няма да има какво да дава. :mrgreen:

Това са ми доводите за
1+
kadravia
Мнения: 316
Регистриран на: Сря Сеп 02, 2009 21:53
получил Браво: 1 път

Re: СКРИТ ПОДФОРУМ ЗА СПОДЕЛЯНЕ!

Мнение от kadravia »

Броите ме и мен-и аз съм ЗА
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: СКРИТ ПОДФОРУМ ЗА СПОДЕЛЯНЕ!

Мнение от quietriot »

za 330 прегледа 10 мения , от които две мои , Ачка ето за това ти говоря пич, четат но участие не вземат :wink: ма инфо крадът .
Мънцата
Мнения: 1200
Регистриран на: Пет Сеп 12, 2008 14:27
Местоположение: Варна,морето...
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 7 пъти

Re: СКРИТ ПОДФОРУМ ЗА СПОДЕЛЯНЕ!

Мнение от Мънцата »

-1 Причините:
1. Практиката в един друг форум показа, че този метод не работи, а обратното - води до разделение и скандали! А и какъв е смисъла от създаването на Форум във Форума? :roll:
2. Хора като мен, сега прохождащи в този вид риболов, няма как да навлязат в материята без Ваша помощ.
Признавам, че не съм от най-активните тук, но това е защото досега не съм се интересувал толкова от този вид риболов и съм нямал какво толкова да споделям. Но пък доста хора могат да потвърдят, че не съм "мръсен, подъл човек с малко сърце" :D Разбирам напълно мотивите за предложението и съм съгласен до голяма степен с тях, но съм дълбоко убеден, че подобна стъпка няма да доведе до желания ефект!
Поздрави
yankosan написа:Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен...
Бат Стан написа:Едно време беше гъзария да пушиш и срамота да си гей. Сега е гъзария да си гей и е срамота да пушиш.
Аватар
Георги Кръстев
Мнения: 1148
Регистриран на: Пон Май 04, 2009 17:39
Местоположение: Айтос-Бургас
получил Браво: 1 път

Re: СКРИТ ПОДФОРУМ ЗА СПОДЕЛЯНЕ!

Мнение от Георги Кръстев »

Аз съм участник в такава група, в друг форум. И ви подкрепям с това начинание, защото има смисъл!
outsider написа:Вярно , че на спинингиста макарата му си остава чиста - не ползва подхранка , не пипа риба..
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: СКРИТ ПОДФОРУМ ЗА СПОДЕЛЯНЕ!

Мнение от quietriot »

Мънцата написа:-1 Причините:
1. Практиката в един друг форум показа, че този метод не работи, а обратното - води до разделение и скандали! А и какъв е смисъла от създаването на Форум във Форума? :roll:
2. Хора като мен, сега прохождащи в този вид риболов, няма как да навлязат в материята без Ваша помощ.
Признавам, че не съм от най-активните тук, но това е защото досега не съм се интересувал толкова от този вид риболов и съм нямал какво толкова да споделям. Но пък доста хора могат да потвърдят, че не съм "мръсен, подъл човек с малко сърце" :D Разбирам напълно мотивите за предложението и съм съгласен до голяма степен с тях, но съм дълбоко убеден, че подобна стъпка няма да доведе до желания ефект!
Поздрави
Мисля, че нещо не си допрочел , цялото инфо за начини , такъми , методи, стръв си остава явно!!!
Скриват се само излетите , направо целия офф , там полезно няма има само простии и спам.
на видрите форума си работи и не виждам никакъв негатив от това , аз не го виждам но не се дртазня от това ако искам ставам видра и ми дават права.
Мънцата
Мнения: 1200
Регистриран на: Пет Сеп 12, 2008 14:27
Местоположение: Варна,морето...
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 7 пъти

Re: СКРИТ ПОДФОРУМ ЗА СПОДЕЛЯНЕ!

Мнение от Мънцата »

quietriot написа:Мисля, че нещо не си допрочел , цялото инфо за начини , такъми , методи, стръв си остава явно!!!
Скриват се само излетите.
А знаеш ли как се чувствам като чета за излетите на всички Вас? Пълни ми се душата, честно! Аз сигурно никога няма да хвана сом, защото съм карък като Марко :lol: Няма да спра да опитвам де :lol: Но мисълта ми е, че създавайки такъв подфорум, ще лишите страшно много хора от удоволствието да видят подобно нещо! Защото вярвай ми, за мен е истинско удоволствие да гледам репортажите на Ники Бейса и компания, както и на много други колеги! А форум без раздел "Излети" се е куц кон! Не е задължително да се споменава язовира или мястото, за да не се улесняват браковците, но моля Ви, не ни лишавайте от репортажите си! От мен толкова.
Поздрави
yankosan написа:Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен...
Бат Стан написа:Едно време беше гъзария да пушиш и срамота да си гей. Сега е гъзария да си гей и е срамота да пушиш.
Шморхи
Мнения: 1273
Регистриран на: Сря Сеп 30, 2009 20:58
Риболов: морски
Местоположение: Бургас
получил Браво: 2 пъти

Re: СКРИТ ПОДФОРУМ ЗА СПОДЕЛЯНЕ!

Мнение от Шморхи »

След като прочетох за клането на Огоста...аз съм ЗА, въпреки, че също не обичам, както се изрази колегата "елитарни" общества. Рискът да не бъда допуснат в "скритото" е голям, но в интерес на рибитеи и моите, лични риболовни излети, ще го поема.
Аз също не пиша, просто защото нямам какво да напиша, но чета и попивам всякаква информация за техника и тактика. Хванал съм 5 риби на тролинг, като най-голямата е 2.5 килограма. :lol: Малко ми е рано за писане тук.
Не съм много уверен, че дори и скрит подфорум би имал успех, но все е нещо.
+1 за идеята, макар, че може да се измисли и друг начин. Снимка с рибата и мълчание относно мястото.
Заключено

Обратно към “СомОФФ”