ПОКАНА - Еко акция 25 Август яз. „ОГНЯНОВО”

Представителен форум на Спининг клуб “Старите видри”
Аватар
jazzmena
Мнения: 4595
Регистриран на: Пон Апр 03, 2006 14:03
Риболов: Маха и спининг - предимно "Хвани-пусни"
дал Браво: 188 пъти
получил Браво: 272 пъти
Обратна връзка:

ПОКАНА - Еко акция 25 Август яз. „ОГНЯНОВО”

Мнение от jazzmena »

Приятели, заповядайте на вече традиционната еко акция по почистването на язовир Огняново
ПРЕДАЙ НАТАТЪК

СК "Стари видри" подкрепя иницианивата на организаторите, която спомага този красив водоем близо да София да е по-чист и приятен за почивка.

Два сборни пункта за участниците: 25 Август, Събота от 10 часа сутринта - на стената на язовира и Чучура /чешма на село Голема Раковица/. Ще се раздават чували и ръкавици на доброволците.

Вечерта ще има весела част 20.30 часа – на „Герена” рок-концерт с участието на „Пеци Бенд”, конкурс Мис и Мистър „Предай нататък”, боклук-фест, изложба на деца от лагера на Иван Танги.
Изображение

Мероприятието се подкрепя и от Община Елин Пелин, Шопска Задруга На Майстора, Reflip, Бонико 72 Еоод, Иван Танги, Валери Брънзелов, Маргарита И Ангелика Радеви, Национално Движение „Русофили” Община Елин Пелин, Младежко Обединение На БСП Община Елин Пелин


Ние нямаме възможност да участваме в организацията, но приканваме всички наши членове, приятели е тези, които ги е грижа, да заповядат и се присъединят.
Аватар
kukata
Мнения: 634
Регистриран на: Чет Мар 15, 2007 22:32
Местоположение: София
получил Браво: 1 път

Re: ПОКАНА - Еко акция 25 Август яз. „ОГНЯНОВО”

Мнение от kukata »

Благодаря за поканата! Най-безцеремонно се възползвах от нея, като не пропуснах да поканя от своя страна семейството ми.

Всичко започна ето така: първият доброволец записан в списъка и закичен с логото "аз помогнах, а ти?"

Изображение

Ето и част от резултата:

Изображение

Заслужена почивка:

Изображение

Част от участниците:

Изображение

казвам част, защото беше почистен не само района на стената. Част от водосборната област на язовира бе претършакана най-осторожно, като чувалите биваха транспортирани по вода и изнесени на пътя.
За финал искам да се извиня за качеството на снимките и със задоволство да споделя, че след такъв полуден човек се чувства найстина щастлив. Щастие, но някак си по различно и по истинско от това, като примерно да намериш банкнота с портрета на Медисън на пътя. И не на последно място - ракията е по-сладка. :wink:
Не винаги по-голямата риба е най-добрата!
Аватар
jazzmena
Мнения: 4595
Регистриран на: Пон Апр 03, 2006 14:03
Риболов: Маха и спининг - предимно "Хвани-пусни"
дал Браво: 188 пъти
получил Браво: 272 пъти
Обратна връзка:

Re: ПОКАНА - Еко акция 25 Август яз. „ОГНЯНОВО”

Мнение от jazzmena »

:D Мерси Кука за снимките и емоциите.

То това е ефекта който търсим - да почувстваме удовлетворението, че правим нещо хубаво и добро.

Какъв контраст с ширещата се апатия и безразличие. Аз винаги съм се учудвал на тези, които отиват на чистия бряг, забавляват се и после го оставят като бунище - не им ли трепва нещо, не забелязват ли какво става.....
Публикувай отговор

Обратно към “Спининг клуб “Стари видри””