Помощ при избор на лодка

Минава, големият кораб минава ...
Публикувай отговор
КАЯ
Мнения: 287
Регистриран на: Вто Апр 14, 2009 14:49
Местоположение: София
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 4 пъти

Re: Помощ при избор на лодка

Мнение от КАЯ »

Tedo написа:Тъжната истина е, че всяко нещо си струва парите
Така е, наистина. Жалко, че заплатите ни не следват подобно правило.
gele kapaciteto
Мнения: 1454
Регистриран на: Нед Мар 24, 2013 11:28
Риболов: спининг
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 221 пъти

Re: Помощ при избор на лодка

Мнение от gele kapaciteto »

За Рияна немаш ядове е сега че и звъннем и е тук ама требе по голема лодка да уредиш : нещо 50 м на 20 м :lol: :lol: :lol: като лодката на Абрамович там не само кафето че и влезе добре ами и тва каде си и го приготвил :lol:
А за лодките мен ми изпадна Ям 340 S и то за 1000 лв един пич баща му я беше купил за подарък а той искал АТВ или ДЖЕТ лодката си седеше в един хол 2години надута , пича каза че нема намерение да се гърби , апа аз като гявол си викам сега че го пазарим да сваля .
Като я видех и паднах , тя меришеше на магазин и на вс отгоре я беше поръсил целата с талк - е нема такава далавера просто требе да се следи редовно кво изпада на пазара
Не требе да си майстор, требе да си заслужил майстор на спорта!
славеe
Мнения: 651
Регистриран на: Съб Яну 07, 2012 20:32
Риболов: сомoв
получил Браво: 2 пъти

Re: Помощ при избор на лодка

Мнение от славеe »

Tedo написа:не се карайте за глупости!

зелената лодка е алуминиева 500х200см, стабилна като ферибот...
за 700-800лв трудно може да се купи читава твърда лодка - ако се намери, ще е направо подарък! Надуваема се намира - на 2-3 или 5 години... Понякога изпадат евтини що-годе хубави лодки от клиенти, които нямат желание/време да си ги продават сами и ми ги оставят като вноска от цената нова лодка/мотор...

Тъжната истина е, че всяко нещо си струва парите - то и аз искам да *** Риана за едно кафе с кола, ама...
колко товароносимост и дават
Аватар
promarine
Търговец
Мнения: 1074
Регистриран на: Пон Май 11, 2009 19:24
Риболов: Тролинг, джигинг и подводен
Местоположение: Варна
дал Браво: 55 пъти
получил Браво: 190 пъти
Обратна връзка:

Re: Помощ при избор на лодка

Мнение от promarine »

славеe написа:
Tedo написа:не се карайте за глупости!
....
Тъжната истина е, че всяко нещо си струва парите - то и аз искам да *** Риана за едно кафе с кола, ама...
колко товароносимост и дават
На Риана ли? :lol:
....
www.plodex.eu
....
Антонов53
Мнения: 203
Регистриран на: Вто Мар 08, 2011 11:41
получил Браво: 1 път

Re: Помощ при избор на лодка

Мнение от Антонов53 »

LVitchev написа:
gele kapaciteto написа:Седим и си мислим че човека искаше ъкъл как да си купи лодка за 700>800лв и да не се преебе , а вие с тия кораби май съвсем че го объркате.
Требе му пояс :lol: :lol: :lol:
Ачка,те повечето знаят какво да вземат но се намират на приказка тук бе,всеки втори си прави нов ник и задава въпроси за да има да си губи времето.При които и да отиде от хората които се занимават с лодки,все ще му даде добър съвет,какво да ги мислим.А може вече и да си е взел ама да види и да направи проверка да не се е минал :lol: :lol: :lol: Не казвам че тук питащия човек е такъв но повечето така правят :idea: :idea: :idea:


Тедо,тази лодка алуминиева ли е ???

От фазер е и е праена с нитачка.

Изображение
agresor
Мнения: 19
Регистриран на: Вто Фев 14, 2012 21:29
получил Браво: 1 път

Re: Помощ при избор на лодка

Мнение от agresor »

Здравеите след като Stomanco обеща да ми продаде лодката си,а ме излъга,излезна ми с опрвданието,че я бил дал на негов приятел,а аз не се сещам как можеш да обещаеш нещо и да не го изпълниш.За такива хора просто нямам думи. Kosatkata пък е пуснал обява че продава двигател,разбираме се с него за цена,кога ще му се обадя да го прати. Обаждам се аз и познайте-още една курвачка,ама как не можел да го продаде,понеже бил харесал по голям пък онзи се отказал да го продава и щял да остане без двигател.Какви хора са тези,според мен несериозни. Но нищо накрая се сдобих с лодка и двигател и моля за ключ на темата.Поздрави.
Bokser
Мнения: 314
Регистриран на: Чет Дек 29, 2011 12:30
Местоположение: Благоевград
получил Браво: 1 път

Re: Помощ при избор на лодка

Мнение от Bokser »

Честито ти придобивка и със здраве да си я ползваш, да ти носи много приятни емоций, безаварийно и много риби! (Нали знаеш каква е разликата между пички и путки?! Не им обръщай внимание!) :wink:
agresor
Мнения: 19
Регистриран на: Вто Фев 14, 2012 21:29
получил Браво: 1 път

Re: Помощ при избор на лодка

Мнение от agresor »

Bokser написа:Честито ти придобивка и със здраве да си я ползваш, да ти носи много приятни емоций, безаварийно и много риби! (Нали знаеш каква е разликата между пички и путки?! Не им обръщай внимание!) :wink:
Благодаря за пожеланието,и между другото си много прав за разликата. :lol: :lol: :lol:
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Помощ при избор на лодка

Мнение от LVitchev »

Антонов,казвал ли съм ти че си много ........... :lol: Май достатъчно пъти.Видях лодка,същия цвят но от прасмаса,та си помислих че и тази може да е такава,за това съм задал този въпрос.ама ти нали си отворен,веднага се нахендряш,с бавното си мислене :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: нищо,ще го израстеш един ден,ако ти е останало време де :lol: :lol: :lol: :fish6: :fish6: :fish6:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
stomanco
Мнения: 180
Регистриран на: Нед Юни 05, 2011 23:11
Риболов: тролинг
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 2 пъти

Re: Помощ при избор на лодка

Мнение от stomanco »

[quote="agresor"]Здравеите след като Stomanco обеща да ми продаде лодката си,а ме излъга,излезна ми с опрвданието,че я бил дал на негов приятел,а аз не се сещам как можеш да обещаеш нещо и да не го изпълниш.За такива хора просто нямам думи.

Колега чаках те близо месец, нито те познавам, нито мога да съм сигурен че ще я вземеш от едно съобщение. Гаранция никаква. Така че не го приемай, че съм те излъгал, а и по телефона можеше да ми ги кажеш тия неща, а не да ми пишеш тука след един месец, че съм те излъгал и намаш думи за такива хора.
Аватар
carbolino
Мнения: 1183
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 23:39
дал Браво: 19 пъти
получил Браво: 9 пъти

Re: Помощ при избор на лодка

Мнение от carbolino »

Стомана споко така са лошите хора те са като въглените.Ако не те опари ще те очерни :wink:
Антонов53
Мнения: 203
Регистриран на: Вто Мар 08, 2011 11:41
получил Браво: 1 път

Re: Помощ при избор на лодка

Мнение от Антонов53 »

Вичев,
вече и за малките деца стана ясно колко разбираш от лодки.
Къде си видял пластмасова лодка да се кове с нитачка с глухи поп-нитове.
Сега питай кво са глухи поп-нитове!
Лодката е метална но не съм 100% сигурен ,че е от чист алуминии.По
скоро е от дурал.Ако не знаеш ква е разликата и що мисля така-ПИТАЙ!
Не съм егоист ще ти обясня! :tup:
КАЯ
Мнения: 287
Регистриран на: Вто Апр 14, 2009 14:49
Местоположение: София
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 4 пъти

Re: Помощ при избор на лодка

Мнение от КАЯ »

Антонов, хубави са алуминиевите лодки. Основно предимство е единствено теглото, но цената не е. Алуминият същи ограничава избора на формата.
gele kapaciteto
Мнения: 1454
Регистриран на: Нед Мар 24, 2013 11:28
Риболов: спининг
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 221 пъти

Re: Помощ при избор на лодка

Мнение от gele kapaciteto »

Предимството в теглото е само при лодки до 3,60 , от 3,60 до 4,20 вече са рискови еле па олекотените щото луминия е 1,6 .1.8 а при тоя тракер нема никва лекота вервайте ми вдигал съм го , но пък е направен как си требе
Друг е въпроса дали че минеш през язовира в як ветър и че останеш сух .
Тея лодки са направени за реки и канали , на ветър и вълни не стават да се карат
Не требе да си майстор, требе да си заслужил майстор на спорта!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Помощ при избор на лодка

Мнение от LVitchev »

Антонов53 написа:Вичев,
вече и за малките деца стана ясно колко разбираш от лодки.
Къде си видял пластмасова лодка да се кове с нитачка с глухи поп-нитове.
Сега питай кво са глухи поп-нитове!
Лодката е метална но не съм 100% сигурен ,че е от чист алуминии.По
скоро е от дурал.Ако не знаеш ква е разликата и що мисля така-ПИТАЙ!
Не съм егоист ще ти обясня! :tup:
Антонов,ако мислиш че изобщо съм гледал детайлно лодката,жестоко се лъжеш,но ти гарантирам че нямам никакви намерения да се правя на познавач на лодките като тебе,но за разлика от тебе са ми минали десетина-петнадесет лодки през ръцете и все мои,да не говорим че нито една е нямала нищо общо с твоето корито-ковчег :idea: :lol: :lol: :lol: Сега се занимавам с Бостъна,както казваш ти,"старото корито" но ще го направя като ново,нищо че не се справих преди състезанието,сега поне имам време да го завърша и то както трябва.Поредната лодка одремонтирана както трябва лично от мене с двете ми ръце.Ако нещо тебе те интересува как става,да ми се бождаш,няма да ти откажа да ти отворя очите за някои тарикатлъци,дето не ги знаеш :tup: :tup: :tup:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов от лодка”